Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (So, 18. 4. 2015 - 17:04)

Problem tady tehle diskuze je ten ze to je naprosto anonymni coz je na jednu starnu dobre protoze kazdy muze napsat otevrene na druhou stranu se tezko da reagovat,, na chatu si napred povidam v mistnostech a pak zvazim zda dam duveru a dam email telefon skype atd tady to neni v realnem case a bez moznosti dele on line diskutovat a tim zvazit tu duveru... a jen jeste takova poznamka k tomu pozadavku nikdy bych neprozradil holku ktera mi dala duveru a povidala si se mnou o tech vecech nebo bylo treba i neco vic ... holt musi kazdy sam zkusit sve stesti... muzu rict jen tolik ze holky ktere se pocuravaji at uz schvalne nebo proste ze zadrzuji a nestihnou to nebo nejak jinak to maji spojene se sexem se studem s tresty s ponizenim s ostudou ..je neuveritelne co v tom je za skala ruznych prvku od klasickeho piss po plenky tak proste takovu lidi existuji a nejsou to zadni uchylaci proste je to jejich smer jejich zamereni kdo nechape jeho vec ...

VZKAZ PRO MIKA (Čt, 16. 4. 2015 - 17:04)

NEREAGUJ TO JE NEJAKY IDIOT CO SE ZA ME VYDAVA TEN MAIL NENI MUJ

čtenář (Čt, 16. 4. 2015 - 11:04)

Dneska v noci. Zní to blbě ale beru na noc plíny tak pelíšek zůstal suchý. A co ostatní, jak je to s vámi?

VZKAZ PRO MIKA (St, 15. 4. 2015 - 12:04)

jo a zapměl jsem na mail: [email protected]

VZKAZ PRO MIKA (St, 15. 4. 2015 - 11:04)

CAU JSEM Z OLOMOUCE CHCI SE TE ZEPTAT
PSAL JSI ŽE ZNÁŠ REALNE NĚJAKE SLEČNY CO SE POČŮRAVAJÍ DO KALHOTEK,POSTELE,JEANSŮ APODOBNĚ BYL BY MOŽNÝ NĚJAKÝ KONTAKT??
NEJSEM ŽADNY UCHYLNY HONIČ NEBO TAK ALE VELKÝ FANDA FEMALE WETTINGU TAKŽE BY MI HOOODNĚ POMOHLO S NĚJAKOU TAKOVOU SI POPSAT APOD.NEJDE MI ANI O SEX ANI NIC PODOBNÝHO JEN O ZNÁMOST SE STEJNOU ZALIBOU :) pokud bys do toho šel a zeptal se nějake te tvé zda mužeš dát email či fb tak napiš tady dal bych ti pak mejl čauky
Robin

Markéta (St, 25. 3. 2015 - 20:03)

Tohle se mi stává taky často, když jdeme společně na malou nebo na WC doma
se sestrou nebo s kámoškou ve škole. Když začnou čůrat jako první, tak musím rychle taky.
Venku to stihnu a většinou čůráme skoro najednou, na WC když jsme spolu tak to čekání než se ta první vyčůrá je krutý. Už jsem to jednou řešila tak, že jsme čůraly najednou do jednoho záchodu každá z jedny strany zadečkama k sobě,protože bych se jinak opravdu hned pochcala . Stejně ale půlka našeho čůrání natekla na zem,protože se to ve dvou nedalo dobře trefit do mísy.
Ale lepší tak než to mít v kalhotách.

Markéta (St, 25. 3. 2015 - 20:03)

Tohle se mi stává taky často, když jdeme společně na malou nebo na WC doma
se sestrou nebo s kámoškou ve škole. Když začnou čůrat jako první, tak musím rychle taky.
Venku to stihnu a většinou čůráme skoro najednou, na WC když jsme spolu tak to čekání než se ta první vyčůrá je krutý. Už jsem to jednou řešila tak, že jsme čůraly najednou do jednoho záchodu každá z jedny strany zadečkama k sobě,protože bych se jinak opravdu hned pochcala . Stejně ale půlka našeho čůrání natekla na zem,protože se to ve dvou nedalo dobře trefit do mísy.
Ale lepší tak než to mít v kalhotách.

Soňa (St, 25. 3. 2015 - 20:03)

Dnes jsme šli čůratpo vyučování s kamarádkou v parku za školou za keř, protože jsme obě potřebovaly hodně. Ona jen stáhla kalhotky a vyhrnula šaty a hned to šlo. Jak jsem ji viděla jak to z ní rychle vystříklo prudkým proudem ,začala jsem hned čůrat taky,ale ještě jsem trochu zápasila s kalhotami a načůrala jsem si trochu hodně do spodních kalhotek.

Magda (St, 25. 3. 2015 - 15:03)

Já mám doktorem potvrzenou...Karolíno,ty nepoužíváš nějakou vložku nebo plenku na zachycení úniku moči?Mám stejný problém a bez vložky bych nemohla existovat.První nutkání je nejhorší a nedá se tomu zabránit.Inko-vložka první únik pohltí a ty si v klidu dojdeš dovykonat potřebu.Vůbec nechápu jak můžeš bez vložky fungovat,to musí být peklo.Gynekolog nebo urolog ti bez problému napíše pomůcku kterou budeš potřebovat.Většinou stačí vložka,je několik velikostí podle absorpční schopnosti,potom můžeš mít natahovací kalhotky a nebo dokonce pro ty kteří se pomočují jako malé děcka zalepovací kalhotky.
Nechápu,že když nic jinýho nepoužíváš alespoň menstruační vložku,tu máš snad normálně doma.Lékař ti předepíše jednorázovou podložku do postele,aby si nemusela pořád převlékat prostěradlo a používat igelit pod prostěradlo.
Prosím,tě zajdi ke svému praktickému doktorovi,vysvětly mu jaké máš potíže a on zařídí ostatní.Hodně štěstí.
Magda

mik (St, 25. 3. 2015 - 15:03)

Já mám doktorem potvrzenou...taky mas asi potvrzenou hodne barvitou fantazii a touhu popisovat detaily jak si pocuras kalhotky ) ruka na dirce ti to dojiti umozni i kdyz treba budes mit mokrou dlan ale na chvili to zadrzis bude to tak i pres kalhoty flek budes mit ale stihnes to nekdy se stane ze uz nestihnes nic sundat ale zase tak vyrazne caste to neni

mik (St, 25. 3. 2015 - 15:03)

Podle rozboru textu, stylu...neda se rict kdo je chlap a kdo holka znam holky ktere tohle tema vzrusuje je dost tech kterym se libi zadrzovani kterym se libi pocurani se jsou holky co se pocuraji pri sexu a pri orgasmu spis ale jsou nektere prispevky hodne detinske a ukazuje to na ty v pubertalnim veku co sex jeste nemeli at uz jde o kluka nebo holku

Karolína (Út, 24. 3. 2015 - 07:03)

Já mám doktorem potvrzenou hyperaktivitu močového měchýře a to je často velký problém.
Před chvilkou jsem vstala a jako asi každý hned ráno musí na malou, tak musím i já.Jenže na záchod bych nedoběhla, to mám vyzkoušený.Ikdybych si na pipince držela ruku ,tak si počůrám i jí. Takže mám také u postele to "zařízení" pro děti a ráno jej vždy hned použiju a vyčůrám se do něj.
Ten hodně aktivní močák je zrádná nemoc.Prostě i přes den, když potřebuju na malou, tak musím co nejdřív, jinak je nebezpečí velkého trapasu.
Tak se vždycky zdržuju v místech, kde je WC nebo kde lze zmizet a schovat se za nějaký roh.
Pokud to jde,nechodím v kalhotech ale v šatech nebo v sukni, protože to čůrání je při téhle nemoci strašně rychlý a musíte se rychle svléknout,protože to jde okamžitě. Často už pocit,že jsem na WC znamená, že okamžitě čůrám ještě dřív, než si vyhrnu sukni a stáhnu kalhotky.
Naposledy včera na večeři s kamarádkou- tak jsem si odskočila na WC, a to jsem tak tak stihla,že jsem si nenačůrala do kalhotek, podruhé ale se to nepovedlo.Jen jsem zabouchla za sebou dveře u kabinky, . šlo to okamžitě. Takže jsem si ze začátku i hodně načůrala do kalhotek zpočátku a ty si vyměnila za jiné.

Klára (Út, 24. 3. 2015 - 06:03)

Já si už dávám nočník taky k posteli a zrovna jsem ho před chvílí použila a to první velký ranní chcaní skončilo tam.
Ne že bych byla líná si v noci dojít na malou na záchod, ale jednou jsem takhle šla v polospánku čůrat a na záchodě jsem později zjistila,že jsema si před čůráním sice vyhrnula noční šaty od pyžama, ale na kalhotky jsem jaksi zapomněla a tak jsem všechno pustila do nich, přestože jsem seděla na záchodové míse.

Lukáš (Po, 23. 3. 2015 - 20:03)

Tak nočník u počítače teda nemám, ale u postele mám větší skleničku a tak dvakrát až třikrát týdně se do ní vyčůrám, abych nemusel vstát a jít přes celý byt na WC. To se pak moc vzbudím a nemůžu chvíli usnout.

N: (Po, 23. 3. 2015 - 20:03)

CHčiju!!!

N: (Po, 23. 3. 2015 - 20:03)

nočník u počítače? Dobrý nápad,kolikrát se kroutím a jsem zabraná a nechce se mi odejít.
Mám ho už tady pod židlí a brzy už tam do něj půjde moje první chcaní. Už se mi chce dost nutně.

k.m. (Po, 23. 3. 2015 - 16:03)

19 je mi, nočník jsem...to jsme stejný věk jako já. Já mívám nočník u postele normálně.Jsem často líná ráno vstávat kvůli WC a tak se jen překulím,nikam nemusím chodit,jen to nasměruju do nočníku a pak ležím dál.
Dělám to od tý doby,když se mi chtělo na malou v noci a já se to snažila zaspat a pak se mi zdálo ve spánku,že čůrám na WC,a když jsem se vzbudila,čůrala jsem doopravdy,ale do postele.
Moje séga je o tři roky mladší a dělá to taky. Dokonce,má nočník u počítače, protože je líná si od něj dojít a jednou se tam pochcala a tak to pouští do nočníku když je na netu nebo kecá s kamarádkama.

Jitka (Po, 23. 3. 2015 - 13:03)

19 je mi, nočník jsem našla ve skříni a tak jsem ho hned využila a šlo to hned v pohodě .

k.m. (Po, 23. 3. 2015 - 13:03)

jsem nastydlá se zánětem...tak si dej k posteli nočník a stihneš to. Kolik ti je roků?

Jitka (Po, 23. 3. 2015 - 13:03)

jsem nastydlá se zánětem močových cest a dnes se mi podařlo počůrat už podruhé. Ráno mne to vzbudilo a tak jsem šla na záchod,ale nešlo to vůbec udržet a udělala jsem to ihned cestou a před chvílí to samé znovu. Mám zvýšenou teplotu a bolí mně celá pipina hlavně při čůrání a chce se mi skoro furt a ani nevím, když to pustím. Mám první den antibiotika.

Reklama

Přidat komentář