Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jana (Po, 23. 3. 2015 - 11:03)

Počůrala nebo spíše vyčůrala jsem se včera na rockovém koncertu.
Už to tak dělám dlouho a vím,že nejsem sama. Na koncert je dobrý vzít šaty nebo sukni bez kalhotek a když je to nezbytné nenápadně rozkročit nohy a pustit to mezi lidmi pod sebe na zem. Nikdo to neřeší a je to normálka.

oki (Po, 23. 3. 2015 - 11:03)

Jde ti o rozbor textu???
Asi víš kulový o skutečných trapasech.
chceš jen zkoumat "pravdivost" daných informací, nevím,co zde pohledáváš a nemáš s počůráváním žádnou zkušenost. Oki.

PP (Po, 23. 3. 2015 - 11:03)

Podle rozboru textu, stylu psaní je Žaneta a Krystýna ten samý chlap.

Klick (Po, 23. 3. 2015 - 08:03)

super příběhy, holky já bych chtěl být při tom s vámi

Žaneta (Po, 23. 3. 2015 - 08:03)

...jednou jsem se v Brně zasekla ve výtahu v 5.patře a trvalo neskutečné 4 hodiny, než mne někdo přijel vyprostit, protože se to stalo pozdě večer . Vracela jsem se z návštěvy u kamarádky a jak to tak bývá, tak u domova se vám prostě začíná chtít vždycky víc na malou.
A teď jsem byla zaseklá ve výtahu a pipinka si říkala stále více o nutnévypuštění vody z bříška. Nechtělo se mi ale čůrat ve výtahu na podlahu, tak jsem využila toho, že jsem dostala od kamarádky jako dárek pivní sklenici a tu jsem rozbalila z krabice a vyčůrala se to do ní. Naštěstí se to moje čůrání tam tak akorát vešlo! Jenže co s tím dál? Mezerou mezi dveřmi výtahu a stěnou jsem moč vylila do šachty, aby to nebylo nápadné a podařilo se. Ještě jsem se následně vyčůrala do sklenice jednou a zopakovala postup- byla jsem totiž z návštěvy hodně přepitá- a pak už jsem byla vysvobozena. Když jsem to kamarádce druhý den volala,tak se smála a říkala, že se jí to stalo taky ve výtahu, když se zasekla se sestrou,ale neměly sklenici a její sestra se prý musela akutně vyčůrat,tak to pustila ve výtahu na zem, a ona se pak taky vy.. ale než je přišel někdo vysvobodit,už to ani nebylo vidět,neboť čůraly do mezery v rohu výtahu a zbytek vysušily.

Kristýna (Po, 23. 3. 2015 - 07:03)

Nejtrapnější bylo pro mne, když jsem s klukem,který se mi líbil byla na prvním rande a přestože jsem si doma došla na malou,zastavili jsme se v čajovně a tady popili velké množství čaje a já si tam, blbec, nedošla na WC. Cestou domů se mi to vymstilo. Nakonec s rukou mezi nohama jsem celá rudá studem se klukovi svěřila,že to nevydržím, že nutně musím čůrat.
On to ještě ztrapnil tím, že by se chtěl dívat,jak čůrám. Tak jsem to držela ještě chvíli,ale pak už to nešlo, už mi to bylo jedno, zda se bude dívat nebo ne a u prvního stromu jsem zoufale začala okamžitě rychle chcát.
On na mně skutečně koukal, ale držel mne za ruku a stále opakoval, jak je to hezký. Bylo mi trapně, to čůrání trvalo nekonečně dlouho ,jak jsem byla plná, ale on byl milý a pak se vyčůral taky a já ho po očku také pozorovala.
Večer jsme skončili u něj a milovali se a jsme spolu už sedm let a máme roční holčičku.
Manželovi se stále líbí moje čůrání, hlavně když jsme venku a já potřebuju nutně. Sama si to někdy nechám skutečně na poslední chvíli, abych ho provokovala. Nevadí mi to už. Ikdyž poprvé jsem si myslela,že to trapasem nepřežiju.

Daniela (Po, 23. 3. 2015 - 07:03)

problém s počůráním jsem měla minulý týden.Mám zlomenou nohu a ráno jsem potřebovala na záchod,ale s tou nohou to šlo dost pomalu.
No a pak na chodběuž to přišlo. jen jsem trochu roztáhla nohy a z pod pyžama přes kalhotky jsem to prostě všechno pustila ven.
A vůbec na sebe nejsem pyšná. Ostuda.

mik (St, 18. 3. 2015 - 02:03)

upada to tady,,, a pritom to je hodne zajimave tema ,,,

leskleoteplovac (Po, 23. 2. 2015 - 14:02)

Ahoj holky také máte...Koupit si plenkove kalhotky jednorázové značky Depend noční , mám je vyzkoušené.

PP (Pá, 13. 2. 2015 - 20:02)

Jo, jedna tu je taky 12 let a má nick Terezka. Aspoň si ty nicky pamatuj.

Emička (Pá, 13. 2. 2015 - 20:02)

Ahoj holky také máte problém udržet potřebu ?Ja s tímto mám problém už od dětství.Byla jsem tedka s mamkou v na novém zélandu a jelikož mám problém s čůraním tak jsem si musela hodně kalhotek koupit navíc 1den jsme se jeli koupat a 1počůraní přišlo než jsem stihla sundat kalhoty potom u jezera jsem se koupala a byla jsem 40m od pláže ve vodě a už mě bolelo bříško věděla jsem že jde o průjem a to dost silný tak jsem se nechtěla dál trápit tak to šlo komplet do plavek a další počůraní přišlo při odcházení než jsem stačila rozepnout tepláky bylo to venku 3 můj problém dopoledne a odpo jsem potřebovala 4kakat ale stihla jsem to jem jednou a to už jsem měla taky trochu hnědobílé kalhotky CO MÁM DĚLAT JE MI 12LET A JSEM JEN S MAMKOU

PP (Čt, 12. 2. 2015 - 12:02)

Už sem zase lezeš blít svoje pedo-úchylácký prasárny?

Ja i moje partn (Čt, 12. 2. 2015 - 12:02)

proto si preventivne nasazujeme plenky pri cetovani,na nakupy i na spani.Je to velmi prakticke,ale musime to ukryvat pred ostatnimi,protoze lide to nechapou a jsou zli.Ja uz za dlouha leta noseni jsem celkem zvykly, ale pritelkyne ma jemnou pokozku a pali ji igelit umovych kalhotek na bocich,ktere nema kryte plenkami.Minuly mesic jsme se oba pocurali-ona v posteli a ja ve meste.Samozrejme, ze to bylo do plinek, presto mame v posteli velke igelitove prosteradlo a na nem velke bile frote osusky, kdyby to nahodou plenky nepobraly

Honza (St, 11. 2. 2015 - 22:02)

Venku už jsem se taky...No když myslíš...

Lucie (St, 11. 2. 2015 - 11:02)

jojo Znojmo Znojmo vidim te...Venku už jsem se taky několikrát počurala, třeba když jsem šla domů a už se mně hodně chtělo, ale to už byla tma a nebylo to vidět takže si toho nikdo nevšiml.
V posteli se počurávám často, ne že bych občas trochu učůrla, ale spíše to držím dokud to jde a potom když už bych musela na záchod tak zvítězí moje lenost a pohoda a raději se počurám. Myslím že na tom není nic špatného.

Michal (Út, 10. 2. 2015 - 21:02)

Moje počurávání nemá nic...To já se za ženskou tady nepotřebuju skrývat jsem kluk a mě se docela líbí wetting a počůrávání. Ne,že by mě to přímo rajcovalo abych se tu ukájel jak to tu dělaji mnozí ale měl jsem přítelkyni ta se sem tam ráda počůrala a zjístil jsem,že se mi to líbí... taková Lucka tady... pokud to není chlap klidně bych si sni hodil par pismen přes chat... ;) Hold smůla počůraná holka je prostě pro většinu chlapů sexy podívaná... bůhviproč ale je to tak :))) aloha

mik (Po, 2. 2. 2015 - 04:02)

Já se počurala ve Znojmě v...jojo Znojmo Znojmo vidim te dvojmo,,, to je pak hned ))ja mam zase vzpominku jak se kamaradka pocurala v jeskyni,,,nastesti mela cerne kalhoty a neco uz uschlo nez jsme dosli ven,,

mik (Po, 2. 2. 2015 - 04:02)

Moje počurávání nemá nic...takze tam pocit je,, pocit toho uvolneni ,,nerikam ze je to stejne ale pri orgasmu je taky uvolneni,,,podvedome tam neco bude me se libi kdyz to ona drzi co to jen jde a pak nastane ta uleva to uvolneni

Pavla (Ne, 25. 1. 2015 - 11:01)

Já se počurala ve Znojmě v podzemí. Moc se mi chtělo a nachcat si do gatí ne. Nikdo to neviděl. Ulevilo se mi.

Lucie (Ne, 25. 1. 2015 - 08:01)

hmm kdyby jsi to mela nejak...Moje počurávání nemá nic společného se sexem a vzrušením ani žádná hra na malou. Když se mně v noci nebo k ránu chce čurat a ještě nemusím vstávat tak se v posteli počurám, je to pro mně takový pocit pohodlí, uvolnění, taková jako pohodička. Že ležím v mokrém mně nevadí.

Reklama

Přidat komentář