Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

gab.ka (Ne, 4. 10. 2015 - 09:10)

I to staci, ale ta matrace...no jo to patří k bedwettingu ale je super ,že když mě v noci zlobí plný močák tak to prostě pustím prvně mam pod sebou krasnou horkou louži a pak se to vsakne nebo rozteče a spim dal rano jsem z toho uplně vzrušená když se vzbudim,mívala jsem pod porsteradlem igelit ale vzdycky se mi mezi nohama drzelo a pod zadkem uplne jezirko.Postel byl mokřejší když sem před pulrokem řekla kámošce at se taky jde vyčůrat ke mě do postele nechtěla titiž jit na wc přes obyvak at nepobudi ostatni kamošky oc u mě spaly tk to pak byla o dost větši louže

Jindra (So, 3. 10. 2015 - 22:10)

Úplně poprvé, mimo batolete :-), v 1.třídě, když jsme měli pionýrský kroužek. Nějak jsem se styděl zeptat, hrál jsem si s ostatními, pak když už jsem to nemohl vydržet, tak jsem si šel do lavice kreslit a za chvíli se počůral do kalhot. Ani nevím, jak se to tehdy řešilo, asi jsem se převléknul do věcí na tělocvik. Nepamatuju se ani, že by se mě někdo další dny smál, ale bylo nám tehdy kolem 6ti let, tak se to zase takový trapas nebyl.
Na střední škole to bylo horší, jeli jsme s treninku a po něm jsme dost pili- ne alkohol, ale džus,vodu... nejprve jsme jeli busem ke škole, odtud do školy pěšky asi čtvrthodinku. Mě se ten den chtěl nějak rychleji než jindy, navíc cesta trvala trochu déle a když jsme vystupovali z busu, tak jsem to měl fakt na krajíčku. Když jsme čekali na přechodu pro chodce na zelenou, tak jsem to nezvládnul a počůral se před celým naším týmem... no docela trapas, ale co už:-)

Qwerty (So, 3. 10. 2015 - 12:10)

I to staci, ale ta matrace musi pak vypadat.

gab.ka (So, 3. 10. 2015 - 12:10)

Ahoj mela jsem jen mokre tricko a procurane kalhotky diky za pochvalu :-) ta louze byla vysledek 5 pocurani se a pak jsem vzdy usla :)

Qwerty (Pá, 2. 10. 2015 - 12:10)

Ahoj Gabko, musim te pochvalit za pekne foto. Jen tomu chybi jeste to mokre obleceni, ve kterem jsi spala :)
Nechci se tu moc rozepisovat, ale bedwetting (a nejen to) je muj salek kavy. Jestli chces muzeme si popovidat nekde na chatu, nebo mi napis na [email protected]

mik (Čt, 1. 10. 2015 - 13:10)

Cauki Miku dneska jsem ti...asi znas tuhle stranku

http://www.pissblog.com/blog/

mik (Čt, 1. 10. 2015 - 13:10)

Cauki Miku dneska jsem ti...No kdyby ta louze byla z jednoho pocurani se tak by to bylo zajimave ..ale vazne me zase tohle umyslne nebere az tak pritahuje me kdyz to proste holka zadrzuje tak dlouho az uz to pak nejde a skutecne se pocura no a kdyz se k tomu prida v te chvili sex tak to nema chybu ale jasne zajimam se o vse co souvisi s curanim a pocuranim se tech smeru je opravdu hodne a v zadnem pripade nic neodsuzuju ani bych nepsal nic o prasatech nebo uchylacich a chat je prave dukazem toho ze lidi co je tenhle smer zajima existuji a neni to jen virtualni fantazie

gab.ka (Čt, 1. 10. 2015 - 08:10)

xchat..treba zaloz mistnost...Cauki Miku dneska jsem ti pro zajimavost esli se ti wetting libi nafotila moji postel tak dopadla po dnesni noci porad jsem se budila protoze sem vecer mela silne kafe a hodne piti tak jsem se vycuraka do postele skrz kalhotky 5x... pomerne mokro tohle je pravy bedwetting a ne ty flicky co nacuraji holky na hranem videu

http://ulozto.cz/xsCENmZv/mokro-jpg

mik (Út, 29. 9. 2015 - 14:09)

Miku s chatem nemam problem...xchat..treba zaloz mistnost kdy jste se naposledy pocurali ) myslim ze bude zajem o tom pokecat trab i nick muze byt gab.ka )

gab.ka (Út, 29. 9. 2015 - 10:09)

vk.com se mi sice otevre ale ...Miku s chatem nemam problem posli mi odkazek kdyztak :)
Klidne muzeme o tom pokecat nestydim se a chci poznat nejake lidi kterym se wetting libi .Ja se dnes vzbudila opet v promocene posteli a zase mi zacal dalsi mokry den :-D :-D
23x pocurane kalhotky a dneska filmovy den a relax... tak neco nadhod kdyztak pa.

Libor (Po, 28. 9. 2015 - 08:09)

ahoj posilam ti to video co...ahoj mně se taky líbí čůrání přes trenky jestli se chceš sejít zavolej my na telefonní číslo 736156172

mik (Pá, 25. 9. 2015 - 12:09)

ahoj posilam ti to video co...vk.com se mi sice otevre ale nema to nic spolecneho jde o nejakou socialni sit ...no mozna to dela moje vista nebo anglicka klavesnice ) tech videji najdes na netu plno me zajimaji amaterske zazitky treba by slo pokecat na chatu

gab.ka (Ne, 20. 9. 2015 - 21:09)

ahoj posilam ti to video co jsem ti psala ze me docela laka s nejakou holkou to curani na vlasy apod..ale doposud je muj konicek jen wetting a bedwetting mimochodem mam ted na sobe 7x pocůrané kalhotky :-D budu v nich dnes i spat matrace to pobere hodne lidi si rika ze sem asi fakt cune a ja to nepopiram ale nesmirne me tohle vzrusuje
zapni si treti minutu http://vk.com/video?z=video137816569_164436770%2Falbum307406517%2Fpl_307406517

mik (St, 16. 9. 2015 - 12:09)

čau mi bude letos 25 a kamos...Ano zabyvam se tim mnoho let jak realne ovsem hetero i kdyz dve holky me zajimaji a klidne bych se zucastnil jen jako divak ) no a samozrejme i teoreticky nebo tedy o vse co s tim souvisi co prozivaji jini zadne nesmysly a virtualni fantazie domnivam se ze pri lesbickem sexu jsou mokre hratky castym jevem jinak mokre vlasy jsem uz mel taky ) ale muj smer je spis zamereny na nechtene pocurani nebo tedy chtene do te miry ze dotycna zadrzuje do uplne krajnosti ,,zase mam overeno ze existuji holky i starsi zeny ktere plny mechyr provokuje a drazdi a ta uleva pak kdyz to pusti nebo spis to samo pretece je podobna pocitum pri orgasmu samozrejme tam pusobi ruzne jine vlivy a okolnosti je to vse hodne psychicka zalezitost otazka studu adrenalinu i takoveho spolecenskeho tabu ale spojeni curani a pocurani se sexem uz je uvadeno ve starych indickych a cinskych knihach o lasce a treba u jednoho africkeho kmene se zena napred pomoci a pak dojde k soulozi ve vyspele spolecnosti nebo ve spolecnosti ktera je odchovana jistymi zvyky kde vse o sexu je vlastne tabu tohle vse vede k odsuzovani jako uchylnost perverznost a ja nevim co vsechno ale tim nezamezi te realite ze moceni a sex se proate muze za urcitych okolnosti spojit stejne jako je siroka skala prvku v pocuravani at umyslnem nebo neumyslnem a kdyz si projdes tady tuhle diskuzi od zacatku najdes tady prispevky co mou tezi potvrzuji .. a jestli se ja sam pocuravam ? ne ale bylo obdobi kdy to tak bylo i kdyz neumyslne ale myslim ze prave ta okolnost zpusobila ze k tomu mam kladny vztah

gabka (Út, 15. 9. 2015 - 08:09)

*kamoška

gab.ka (Út, 15. 9. 2015 - 08:09)

čau mi bude letos 25 a kamos JE o rok starší jo to crnění se mi líbí ale mě tocrči pod zadek na prostřeradlo nejlepší je ta horká louže pod zadkem dneska jsem se vzbudila ve tři rano a pustila to znova do kalhotek rano jsem vstanula mokrá až ke krku v louži :D jinak do jeansů jsem čůrala jen 3krát mám to nejraději v posteli nebo venku večer nedavno jsem viděla lesbický piss a přišlo mi to roztomilé holka čůrala druhé holce na vlasy a pak se s tou holkou mazlila to muže byt super mit ty mokrý vlasy atd... ale asi nebudu mit možnost překecat kamošku k takovemu experimentu uvidim.. ty se tim něja hlouběji zabýváš ?? ty se taky počůráváš ?? male despr.? :-D

mik (Po, 14. 9. 2015 - 18:09)

Ano ja v noci nezadrzuju...jen tak ze zvedavosti kolik ti je a kolik kamosce znam par holek co je pocuravani rajcuje ono to ma vlastne mnoho vselijakych smeru od klasickych piss hratek kdy se vlastne hoden popiji a pak cura pres to zadrzovani kdy to pak pretece i kdyz nechces az po to curani do obleceni v minisukni to urcite je zajimave ja to znam i do ryfli ve stoje ..nebo pres kalhotky jak to crci nahlas na lino... prozil jsem toho uz vice ,, jasne ze je to o duvere a musi to chtit oba ,,,

gab.ka (Po, 14. 9. 2015 - 07:09)

Ano ja v noci nezadrzuju poustim to do kalhotek a postele jasne je to mokre a citit ale to k tomu patri i dnes mam na sobe kalhotky do kterych jsem se nejmene 10× vycurala ale jdu na odpoledni takze sprcha azas az vecer female desperation je super na videa koukam nekdy a kamoska jaky docela me laka diky jednomu videu vycurat se pres kalhotky a minisukni v drepu to me i rajcuje

mik (Ne, 13. 9. 2015 - 07:09)

Ahojte myslim ze tady asi...To mas pravdu ze zavdecila zabyvam se tim tematem radu let tady na teto diskuzi to ale ma oproti treba chatu nevyhodu ze tezko rozeznas kdo si naprosto vymysli ( z jakych duvodu tezo taky urcit ) a kdo pise pravdu ale neni to jen diskuze o inkontinenci nebo jinych zdravotnich problemech naopak na pocatku tehle diskuze to bylo o tom kdyz to nekdo proste nevydrzi jenze tak jak ty pises ze se zabyvas wttingem jsou jini co je vzrusuje zadrzovani spoustu strarnek najdes kdyz zadas female desperation no ale neni nad amaterismus a treba chatove seznamovani se rozhodne ale nejde o nemoc a je to zajimave tema coz nekteri tady nejak neumeji pochopit

gab.ka (Út, 8. 9. 2015 - 17:09)

Ahoj,

zahrajem si na pravdu,...Ahojte myslim ze tady asi nepatrim ale muzu poreferovat ja se pocuravam casto poslednich 5let se aktivne zabyvam wettingem tj pocuravani se jsem v te fazi ze na wc uz chodim jen ve spol. A na velkou jinak curam do kalhotek coz me uspokojuje muj byv. Pritel nemel toto pochopeni skoda ted mam volno a mam na sobe 8x pocurane kalhotky vzrusuje me i ta vune v posteli pod sebe v nich curam vecer i rano a pak cely den prubezne je to muj fetis nastesti ne nemoc pritel to odsuzoval rano kdyz koukl pod perinu ze lezim a zadek v louzi tak vzruseny moc nebyl a tady je tolik muzskych co bych se jim zavdecila hm?

Reklama

Přidat komentář