Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (So, 26. 10. 2019 - 15:10)

Jaké další nehody jsi ještě měla? Jinak scénář pro nemocnici je celkem jednoduchý. Prostě počkej až se ti bude chtít kakat chvilku to podrž a až to budeš mít na krajíčku tak si zavolej sestru a pusť to před jejím příchodem jako že jsi to už nemohla vydržet. To tě nikdo nebude podezírat z toho že jsi to udělala schválně. Nebo jestli ti nevadí spát pokakaná tak to pust před tím než usneš ale zase jako bacha když v tom budeš dlouho aby se ti neoprudil zadeček to není pak moc příjemné. Já každopádně děkuju za inspiraci. Dneska večer si zahraju ten tvůj scénář mamka na záchodě a já před ním s akutní potřebou. Samozřejmě že to nedám :0) už se mi docela chce ale do večera už to nějak vydržím.

Scatter1 (So, 26. 10. 2019 - 11:10)

https://scat.gold/2019/10/24/luckiestdude-bathroom-in-bed/ moc šikovná princezna v postýlce

Návštěvník (So, 26. 10. 2019 - 06:10)

Mě se stalo to že když jsme jeli autem 2 hodiny začalo se mi chtít na velkou. Manžel říkal ať držím zadek u sebe aby mi bobek nespadnul do kalhot. Ale jak jsem tlačila kvůli zadku zároveň jsem tlačila hovínko ven. V tom náhle začalo líst hovínko ven a tak už jsem zabrala a hovno bylo venku

Miška (So, 26. 10. 2019 - 05:10)

Kiki tak to je síla pokakat se v nemocnici... ne mamka je hodná jenom mě uklidnila protože jsem se rozplakala ... právě ted jsem se znovu pokakala jenže tentokrát schválně ten průjem mam znovu asi mi to zas nějak vydráždilo tak jsem si naplnila kalhotky a počkám až mě sestra vzbudí protože chceme jet na trhy tak doufám že se mi nebude moc posmívat

Kikina (So, 26. 10. 2019 - 13:10)

Tak síla... co jsem měla dělat. Kakat do mísy před obecenstvem bych nedala a tak jsem to držela ale věčně to držet nejde. V noci to na mě brutálně přišlo a na sestru jsem se prostě nedozvonila. Jasně byl to trapas ale třeba vrchní sestra mě uklidňovala že nejsem první ani poslední komu se to v nemocnici stalo. No ta sestra jak sloužila tu osudnou noc a musela mě dát dohromady na mě byla docela hnusná ale není moje chyba že nedělala svou práci. No a holky co se mnou byly na pokoji se mi pak po zbytek pobytu smály že jsem pokakanda ale co už jsou i horší věci v životě. A co ty jak jsi dneska dopadla? Moc to s těmi nehodami nepřeháněj. Nevím kolik je ti let ale řekněme že od věku deset let a víc už se to moc netoleruje.

Miška (Pá, 25. 10. 2019 - 17:10)

Kiki svěř se nám :D

Kikina (Pá, 25. 10. 2019 - 20:10)

Ten poslední příspěvek jsem nepsala já to se zase někdo vydával za mě to už tu dlouho nebylo :0) pokud se chceš dočíst něco víc o mých úletech tak si trochu prostuduj historii diskuze. Nicméně abych se držela scénáře který jsi ty prožila tak plno jsem měla v pyžamu dvakrát a byly to vůbec moje první zkušenosti s pokakáváním. Obě dvě když jsem byla marod se zlomenou nohou. Poprvé jsem to pustila nechtěně v Nemocnici když jsem se nemohla dozvonit na sestru a podruhé už víceméně úmyslně v domácím léčení. Tobě se to stalo i ve škole? Mě naštěstí ne. Nebo teda v osmé třídě jsem se ve škole počůrala ale měla jsem černé legíny a povedlo se mi to utajit. A co na tvůj průjmik v pyžamu říkala mamka? Hubovala tě nebo měla pochopení že se to stát může?

Kikina (St, 23. 10. 2019 - 21:10)

Měla a ne jednou.

Miška (St, 23. 10. 2019 - 21:10)

Kiki promin spletla sem se ale to už ted nezměnin :D a co ty takys měla doma nebo ve škole nehodu

Kikina (Út, 22. 10. 2019 - 21:10)

Teda já nejsem žádná grafomanská expertka ale pižamo bych teda fakt nenapsala :0)

Miška (Út, 22. 10. 2019 - 21:10)

Já to dnes pustila ráno do pižama protože jsem měla průjem a na záchodě byla mamka

Lucy (Ne, 20. 10. 2019 - 18:10)

Posměšky byly hrozný až mě to rozbrečelo na druhou stranu to posílilo můj vztah s kristiánem který mi odpoledne přines ovoce a byl se mnou... je fakt že v 8 třídě jsem mu pomohla já na vodáku když se v noci počůral a já to řekla jen paní učitelce

pavel (Ne, 20. 10. 2019 - 16:10)

No jo , vracejí se , i já mám počůranou a pokakanou plenku , už od rána a bohužel se musím přebalit , víc už moje plenka nesnese .

Lucy (So, 19. 10. 2019 - 12:10)

Taky se tu svěřim já to nevydržela na střední na hodině tělocviku naneštěstí jsem měla zelený legíny takže to bylo pěkně vidět , učitelka mě poslala domů

Romana (So, 19. 10. 2019 - 18:10)

Přesně tohle se stalo i mé spolužačce na střední škole vloni na jaře. Jak píše Kiki, tak tělocvik je zrádný, tím spíš, že u nás ve škole ho máme ve středu poslední dvě hodiny po obědě. Stačí aby oběd nesednul a neštěstí je na světě. Taky jsem jednou při tělocviku neměla k pokadění daleko, ale musím to zaklepat, takovouhle veřejnou nehodu před obecenstvem jsem naštěstí nikdy neměla a po pravdě nikomu to nezávidím. Naštěstí u nás ve třídě jsme celkem dobrý kolektiv a i když zpočátku ta moje kamarádka taky poslouchala různé posměšky, tak dnes už je to zapomenuto a nikdo jí to nepřipomíná. Mně se povedlo jednou se pokadit do bílých kalhot cestou ze školy, když už jsem myslela, že to donesu domů, ale moje střeva byly proti. Potkala jsem v tom stavu jednu kamarádku. Napřed se mohla potrhat smíchy při pohledu na můj zadek, ale pak se zachovala jako opravdová kámoška a slíbila, že to nikdy nikomu neřekne, což dodržela a já jsem jí za to do dneška vděčná.

Kikina (Ne, 20. 10. 2019 - 10:10)

No vida dobří holubi se vracejí :0) Tebe bych tady teda nečekala ale asi tuším proč tě příspěvek od Lucy tak zaujal :0) no já si zase při neděli užívám pořádně zkakaná v postýlce. Jedu teď poslední dobou docela v průjmech a i dnes je konzistence v mých legínách poněkud tekutého charakteru a pěkně mi to prosakuje ale je mi v tom fajn. Hnědou neděli přeje všem pokakaným Kiki.

Kikina (So, 19. 10. 2019 - 13:10)

No to je takový klasický scénář. Jasně v legínách se cvičí hodně a co si budeme povídat je to oblečení které je k utajení pokakání opravdu velmi nevhodné. No a tělocvik dokáže pěkně prohnat střeva. Musím říct že v mých představách mi taková situace přijde silně vzrušující ale zažít bych to asi nechtěla :0) co tvoji spolužáci? Měl aspoň někdo pochopení ve stylu že tohle se může stát každému nebo se ti do konce střední smáli že jsi pokakanda?

Lucy (Pá, 18. 10. 2019 - 18:10)

Kiki nic ve zlym... tenkrát se to založilo protože to tady umřelo ale tam to je stejný jako tady proto to píšu

Lucy (Pá, 18. 10. 2019 - 18:10)

Kiki nic ve zlym... tenkrát se to založilo protože to tady umřelo ale tam to je stejný jako tady proto to píšu

Lucy (Čt, 17. 10. 2019 - 20:10)

Hlavně že jste si založili svoje nový webovky a na kterých je to fakt super jsou tam asi 4 lidi a 2 příspěvky

Reklama

Přidat komentář