Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

RadekPK258 (Pá, 18. 10. 2019 - 22:10)

Ty webovky ale nebyly založený jenom pro mě nebo pro Kikinu, ale pro všechny (tedy i tebe), jako takový pokus, že by se tam lidé mohli cítit líp než zde, kde čas od času přicházejí i nějací provokatéři.
Ale všechno je to o lidech, kteří tam chodí... buď mají zájem o nějakou společnou komunikaci nebo nemají. A podle toho to nakonec dopadá. I tady je to v tuto chvíli velmi podobné. Ale jak jsem před chvílí psal Kikině.. já jsem optimista :o)

Jinak určitě ti nikdo nebude bránit jít to pochválit i tam a napsat, že je to tam fakt super :o) A hned tam budou příspěvky tři :o) Tady je tedy odkaz pro připomenutí: https://pkkncz.000webhostapp.com

Kikina (Čt, 17. 10. 2019 - 20:10)

Pokud tím myslíš Radkovo fórum tak to nebyla moje iniciativa. Jako já tam registrovaná jsem a stejně tak 12 dalších lidí ale po pravdě většina z nich tam nic nepíše takže mi uniká smysl jejich registrace. já tam občas nakouknu ale souhlasím že je to tam mrtvé. Pro mě to po pravdě není priorita (snad zakladatel promine) s Lukášem Romčou Verčou a dalšími co sem přispívali v loňském roce jsem už dávno v kontaktu přes mail. Některé z nich už jsem měla možnost poznat i osobně takže tak. Takže moc nechápu tenhle tvůj výstřel do tmy. Radši napiš kdy ses naposledy pokakala ať je to aspoň trochu k tématu :0)

RadekPK258 (Ne, 13. 10. 2019 - 21:10)

Zdravím. Po delší době jsem přišel nakouknout a pozdravit nováčky mezi námi, ale vidím, že tu moc nových tváří není a diskuse se krapánek zadrhla.... snad není na vině nějaká hromadná obstipace :) Těch několik čestných vyjímek, kteří sem píší srdečně zdravím :) Tak, co ostatní... dámy (a případně i pánové)? Někdo to rád horké? ....a měkoučké v gatích?

Kikina (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

Tady je to mrtvý. Vždycky se tu objeví nějaký výkřik do tmy někdo napíše jeden příspěvek a tím to končí. Ani mě samotnou už sem moc nebaví psát své zážitky. Tím spíš že se tu vždycky objeví nějaký trol co se ke mě hlásí a tvrdí že mě zná a to už mě nebaví. Pokec na úrovni tu byl někdy před rokem a půl ale to už je nenávratně pryč. Nevadí poznala jsem tu suprovou komunitu se kterou jsem v kontaktu a tady už mě to po pravdě moc netankuje.

RadekPK258 (Pá, 18. 10. 2019 - 22:10)

Máš pravdu, že je to bohužel mrtvé, ale já jsem tak trochu věčný optimista a budu věřit, že to zase jendou ožije a trochu se to tady zase jednou rozvíří. Možná se najdou lidé, kteří se zastaví na více než jenom jeden výkřik :o) S těmi troly tě ale chápu, že to není nic příjemného... takový potvory to chce ignorovat, ale i to může být občas těžký. Jinak pokud jde o forum, tak zakladatel určitě promine a je vděčný, že jsi tam alespoň pár věcmi přispěla :o)

Domka (Ne, 13. 10. 2019 - 14:10)

Já jsem se tak napůl nechtěně pokakala při návratu z nemocnice a pak ještě trochu schválně dvakrát doma, což jsem svedla na to, že mi nesedly prášky. Doteď se za to stydím, ale byla to zajímavá zkušenost.

Jitka (Ne, 13. 10. 2019 - 08:10)

Bylo mi asi 10 let,byli jsme ve škole v přírodě a stala se mi tam takova věc že jsem se pokakala.Věděly o tom jen moje spolubydlící spolužačky a všechno vyslepičily celé třídě.Pak se to se mnou táhlo celou zakladku a žadny spolužák o mne neměl zájem.A v sedmé třídě mi to dost často moje "kamaradky" z třídy připomínaly a zpívaly písníčku"Škola v přírodě pokakanda ve vodě..."Tohle terno nikomu na světě nepřeju.

pavel (Ne, 13. 10. 2019 - 10:10)

Ve škole v přírodě v 7 třídě se počůrala spolužačka , jako puberťáci jsme se smáli , ale další dny už ne , učitelka nám vysvětlila , že se to může stát úplně každýmu , prostě bezva úča . zase mám úplně plnou plenku , poslední , no jo , musím nakupovat , lékárna v globusu to jistí . zdar všem pokakaným a počůraným .

Scatter (Po, 7. 10. 2019 - 20:10)

Nádhera, jen tak dál...slyšíte jak mi hučí v kládě?

Leona (Ne, 6. 10. 2019 - 22:10)

Pokakala jsem se ráno schválně do plenky a chtěla jsem to zkusit. Potřebovala jsem a tak jsem to uvolnila a nechala tomu volnou cestu. Asi to bylo spíše tužší a dělalo to klasickou šišku,ale když se dostala ven tak jsem rychle vykadila to řidší a nechala to na sobě jako teplé a hřejivé a asi uza čtvrt hodinky se mi chtělo znovu a to už bylo průjmově rychlý až to ze mně teklo do plínky a ta byla zcela plná ale ten pocit svobody byl úžasný. Zopakuju to až se mi bude zase chtít. Už rozumím Kikině a ostatním. Jde o to to poprvé to zkusit.

Kikina (Po, 7. 10. 2019 - 14:10)

Tak vítej mezi pokakánky. A jak vůbec tebe napadlo že se zkusíš pokakat? Inspirovala tě nějaká tvoje nehoda? Nebo nehoda někoho jiného? Nebo jsi to prostě tak nějak vždycky chtěla zkusit a sbírala jsi k tomu odvahu? Já na plenky moc nejsem nejradši to mám natvrdo do oblečení tam je ten vzrušující pocit ostudy že jsem to udělala schválně a natvrdo do prádla zatím co plenka je k tomu vlastně určena ale zase chápu že někdo kdo se v tom nepotřebuje úplně vyžívat jako já a chce si to jen pěkně užít a neničit hadry je plenka asi víc praktická on i ten úklid je potom snazší. Jinak čůrání pojmou některé plenky víc než bys čekala ale je fakt že když toho pustíš hodně naráz a silným proudem tak ti proteče každá plenka. Lepší je se napřed vyčůrat normálně pak si vzít plenku a když se ti třeba chce ne úplně akutně tak to do ní pouštět po troškách já takhle jednou ucuravala do plenky celý večer a nekecám když jsem skončila tak v ní byly aspoň dva litry a neprotekla akorát poněkud ztěžkla tam vpředu. Když jsem se do ní pak ještě vykakala tak ztěžkla i tam vzadu :0) je to jak píšeš je to svoboda nic neřešit a udělat to a je to super pocit když plenka nebo kalhotky těžknou a na zadečku tě zalije to příjemné teplo co? Jde jenom o to zlomit ty společenské konvence nebát se a prostě to udělat.

Martin (Čt, 23. 4. 2020 - 22:04)

Ty si snad ta nejideálnější holka na světě...závidím klukovi kterej tě potká a pochopí

pavel (Po, 7. 10. 2019 - 00:10)

Ano , poprvé je to nejlepší !! A ty pocity : úúúúplně bezva !! Já je nosím i ven a když vidím někoho , jak se kroutí pomalu v křečích , jen se potichu směju , že já můžu a on/a ne .

Leona (Po, 7. 10. 2019 - 08:10)

Měla jsem novou plenku i do rána ,ale nechtělo se mi kakat a tak jsem se alespoň do ní vyčurala,ale asi toho bylo hodně a nějak to trochu proteklo. Tak nevím jestli jsem nešika nebo je na to vhodný použít jený plenky nebo jsem měla opravdu hodně silný močení,ale asi ano. Ráno většinou malou potřebu dělám vydatně.

Veronika (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Tak nějak oboje dohromady

pavel (Ne, 6. 10. 2019 - 14:10)

Co je na tom odvážnýho ?? Nikdo nemusí vědět , že jsou pro mě , můžeš si vymyslet kohokoli , kdo tě napadne , např. důchodkyni které odjela dcera do zahraničí a teď nemá nikoho , kdo by jí to koupil . Jenom se nesmíš klepat strachy .

Kikina (Ne, 6. 10. 2019 - 09:10)

Veroniko já plenky zkoušela a prostě jsem si je objednala přes internet. To je nejlepší je to zcela anonymní pošlou ti to diskrétně zabalené že nikdo nepozná co v tom je. Pavel se toho nebojí. To já osobně tohle kupovat v lékárně tak se asi hanbou propadnu. A ty je plánuješ nosit jenom tak pro radost nebo do nich i dělat své potřeby?

Veronika (So, 5. 10. 2019 - 12:10)

Pavle kde ty plenky kupuješ taky bych je ráda začala nosit

pavel (So, 5. 10. 2019 - 15:10)

Kupuju si je v lékárně , nebo ve zdravotnických potřebách , jak kdy .

pavel (Ne, 29. 9. 2019 - 13:09)

Zdravím všechny příznivce této stránky , opět se mi povedlo pokakat se 2x do jedné plenky , je to bezva , je úplně plná a měl jsem i orgazmus , je to prostě fajn . Tak se mějte .

Reklama

Přidat komentář