Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Znalec (Po, 22. 4. 2019 - 12:04)

A vida, dobří holubi se vracejí :)

Kikina (Po, 22. 4. 2019 - 10:04)

Kuk :0) dlouho jsem tu nebyla. No já se zrovna teď valím v postýlce pěkně zkakaná. Koleda mi nic neříká ale jestli mě chcete někdo přijít vyšlehat na můj hnědý zadeček tak můžete. Ne to byl vtip samozřejmě :0) pokakávání zdar. Kiki.

pavel (Po, 22. 4. 2019 - 10:04)

Zdravím všechny příznivce tohoto tématu , hezký pondělní ráno všem . Po těch všelijakých dobrotách jsem byl ráno zřízenej jak ještě nikdy , tak promáčenou a úplně pokakanou plenu jsem ještě neměl . Tak se mějte.

Mokrouš (Po, 15. 4. 2019 - 08:04)

Já bych tě chtěl přebalovat Sabinko, očistil bych tě jazykem! Při představě krásně počůrané a pokakané holky se teď musím vyhonit...

Bobřík (Po, 22. 4. 2019 - 20:04)

Moc si neumím představit že by si lízal posranou prdel jináč dobrou chuť vem si ktomu rohlík a pivo .

Prdný (Ne, 14. 4. 2019 - 13:04)

Vím že kálet do plen by bylo praktičtější, ale pro mně je lepší zážitkem když to pustím rovnou do kalhot, nejlépe když mám slipy a džíny.

Sabinka (Ne, 14. 4. 2019 - 10:04)

Přesně tak. Já tedy dělám sama na sebe, ale daně platím taky, takže ty parazity asi živím i já. A fantazii mám určitě velkou, ale samotný prožitek je lepší, než sebevíc bláznivá fantazie. No a čemu kdo chce nebo nechce věřit je mi úplně jedno. Mimochodem naposledy jsem do téhle diskuze přispěla asi před měsícem, takže k životu jí určitě nepotřebuju. No nic dost teoretizování, jdu se osprchovat a přebalit.

Dáda 7 (Ne, 14. 4. 2019 - 09:04)

Sabinko,Pavle,Jano,prde......................... a td.
Ještě že máš tuto diskuzi a můžeš psát svoje fantazie viď?

pavel (Ne, 14. 4. 2019 - 09:04)

U mě to nejsou fantazie , já to dělám s potěšením a docela rád , je to tak trochu únik od skutečnosti , že musím živit vládu , státní úředníky , městský úředníky , nemakačenky a jiný parazity . Prostě platit daně. Nikoho tím neohrožuji ani neomezuji . Líbí se mi to .

Sabinka (Ne, 14. 4. 2019 - 09:04)

Plenka je jednoznačně praktičtější. Úklid je po tom snazší a člověk si aspoň neničí oblečení. Navíc dává krásný pocit pohodlí a bezpečí. Já si udělala radost dnes po probuzení. vzbudila jsem se v pěkně počůrané plence, tak jsem se do ní rovnou i pokakala. Nějaký čas v tom setrvám. Potom sprcha a vezmu si zase čistou.

pavel (So, 13. 4. 2019 - 19:04)

Já to dělám běžně , ale já nosím pleny , jednorázovky.

Prdný (So, 13. 4. 2019 - 18:04)

Dnes dopoledne jsem se zase pokálel. Počkal jsem až se mně začlo hodně chtít a pustil jsem to do kalhot. Nějakou chvíli jsem si to nechal na sobě, chodil jsem v tom, občas jsem si sedl. Měl jsem to v kalhotách pěkně rozpatlaný.

pavel (St, 13. 3. 2019 - 23:03)

Marie , to je dobrý příspěvek .

Marie (St, 13. 3. 2019 - 13:03)

To mi připomíná, jak jsme se jednou v pubertě pokadily spolu s kámoškou, protože jsme byly zvědavé jaké to bude. To nám bylo asi tak 12, 13 let když nás tenhle bláznivý nápad napadnul. Vzaly jsme si projímadlo a když už se nám opravdu hodně chtělo, tak jsme vyrazily na procházku a hecovaly se která z nás to dýl vydrží. No já nakonec prohrála. V půlce cesty už jsem to nedávala a tak jsem se zastavila, uprdla si a už sem cítila, jak se mi to dere mezi půlkami a kalhoty byly úplně narvané. Kámoška viděla, že jsem z toho špatná a tak asi ze solidarity zatlačila a pokadila se taky. Projímadlo udělalo své, takže domů jsme přišly zřízené jak miminka a v koupelně se pak dávaly hodně dlouho dohromady...

Mirek (Út, 12. 3. 2019 - 18:03)

Jednou jsem se rozhodl se pokadit před kamarádem nejlépe aby se pokadily oba jednou mi nabídl že mi zve k sobě v na jídlo a pak jít ven 2 km do lesa od úterka jsem jedl rostliné uhlí a v sobotu jsem přišel k němu on udělal jídlo a já čaj sobě i němu jsem dal projímadlo do toho čaje mělo učinkovat kolem hodiny vyšli jsme když jsme byli u lesa tak už se to ozívalo mě i němu tak jsem řekl že ty fazole to můžou udělat když toho tolik smědli uběhlo kolem deseti minut a on říkal že se raději vrátíme tak jsem nebyl proti aby to nebylo divné a věděl jsem že nedojdu pochvíli se začal zastavovat a zastavil se bylo vidět že stím bojuje a najednou jsem slyšel že se pokadil tak sem řekl to udělaly ty fazole že to nevydržim dojít on sklamaně jestli ti to nevadí tak zatlač řekl s humorem a já tak i tak se poseru chytil mě za ruku a zatlačil jsem ty nové slipy se naplnily a bylo to

pavel (St, 13. 3. 2019 - 05:03)

No , já to dělám sám a nosím pleny jednorázovky a nosím a dělám to do nich asi od listopadu , do té doby , jestli dobře počítám , tak jsem byl na záchodě na velký asi 3x ,jinak všechno do plen . Ty pleny se nemusí prát . Pro mě je to výhoda.

pavel (Ne, 10. 3. 2019 - 10:03)

Vidím , že se to tu zase začíná rozjíždět , jen tak dál !!! Jinak jsem měl báječnej a plenkovej víkend a hlavně PLNEJ .Mějte se všichni fajn .

Andrea (Ne, 10. 3. 2019 - 08:03)

Ahoj milovniku. Ja jsem zadana, ale když bude co psat, tak sem rada prispeju. A pro Sabinku : ja se pokadim jenom obcas. Mam pritele ktery mi nejenom, ze plinky toleruje, ale i se mu v nich libim. Ale on je jenom pres to curani, kadeni ho nebere. Ten minuly vikend byl zrovna na sluzebni ceste, tak jsem si vecer pred usnutim vzala projimadlo a byla jsem zvedava co to udela a rano byla plenka pekne plna. Pred tim jsem se naposledy pokadila asi pred rokem, ale to byl trapas, protoze me pritel pristihnul. No nic na to nerekl a ja uz se pak k tomu radsi nevracela, ale kdyz mam jistotu, ze jsem sama, tak proc ne.

Milovnik (Ne, 10. 3. 2019 - 04:03)

Andreo a Sabinko moc vás miluji holky, jste naprosto úžasné, nedalo se to vydržet takže si díky vám teď v práci bezostyšně honím péro, jste holky mých snů, chci mít doma děvče co se bude taky tak krásně pokakávat a užívat si to! Čůrání do plenek provozuje kdekdo, ale kakání je nejvíc, moc mě rajcujete holky! A taky doufám, že se budete pokakávat a přispívat sem častěji, posílám vášnivé polibky na vaše neodolatelné prdelky

Návštěvník (So, 2. 3. 2019 - 11:03)

Jako miminko.

Reklama

Přidat komentář