Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (So, 2. 3. 2019 - 07:03)

Taky to tak dělám

Andrea (So, 2. 3. 2019 - 05:03)

Pred chvili. Mam pliny tak je to v pohode. Nosim je kvuli pocuravani, ale obcas dostanu chut se i pokadit tak jako prave ted. Je to docela svoboda nic neresit a v klidu to pustit. Mejte se fajn. Cauky.

Sabinka (Ne, 3. 3. 2019 - 08:03)

Ahoj Andreo. Taky si zrovna užívám v pěkně počůrané a pokakané plence a budu si užívat celé dopoledne. Jsem ráda, že po dlouhé době zase někdo přispěl. A jak často dostaneš chuť se pokadit? Já ze začátku jela taky jenom v čůrání do plenek, ale pak jsem přidala i to kadění a je to fajn. Zdraví Sabča.

Ahoj (Čt, 7. 3. 2019 - 19:03)

když jsem dneska přišel z práce, otevřel jsem si lahvinku dobrého červeného a přitom jsem dostal nezvladatelnou touhu se počurat a pokadit. Rychle jsem na sebe natahnul dvoje plenkové kalhoty, vyložil je je ještě nočníma vložkama, pak igelitové kalhotky, troje silonky, latexové body, latexové leginy, další silonky, kozačky, sukni. Dlouho jsem nezažil takovou rozkoš když jsem do plenek pustil horký vodopád. Chvíli jsem si užíval toho mokrého tepla, pak ale hlava řekla, že to je málo. Stačilo jen trochu zatlačit a plenky naplnila pořádná dávka kadění. Teď si užívám ten úžasný mazlavý pocit mezi nohama. Když se pokadím, je to i přes vrstvy vždycka trochu cítit. Vzrušuje vás ten specifický odér nebo je vám nepříjemný? Na zítra si beru dovolenou. Odpolední dávku ráno doplním novým čuráním a kaděním a budu si to užívat celý den. Možná se to celé zvrhne v pokaděný víkend

Moser (Út, 18. 12. 2018 - 19:12)

Já se jednou pokadil v ozdravovně. To mi bylo asi šest, sedm let. Venku kde jsme si hráli jsem ani nevím proč neřekl nikomu, že musím kadit a pustil jsem to do kalhot. Myslel jsem si, že se na to nepřijde, ale Po návratu mě smrad prozradil. Musel jsem pak před sprchami stát na hanbě jenom v těch pokaděných spodkách a měl jsem z ostudy kabát. Ani nevím, co mě to tenkrát napadlo, pokadit se do kalhot, ale od té doby už jsem to nikdy neudělal.

Sabinka (So, 8. 12. 2018 - 09:12)

Já zrovna teď po probuzení jsem se v posteli příjemně protáhla, zatlačila a pořádně se pokadila do plenky. Docela fajnový start víkendu. Ještě si v tom chvíli poležím a půjdu se osprchovat a vzít si čistou plenku.

Návštěvník (Čt, 20. 12. 2018 - 06:12)

Ta nejkrásnější věc, kterou může holčíčí hovínko zažít. :-)

pavel (So, 8. 12. 2018 - 12:12)

Taky jsem se báječně pokadil , ještě jsem si ho vyhonil a čekám , že bude bezva víkend , opět si báječně užiju v plenkách.

Vtipálek (Po, 19. 11. 2018 - 16:11)

Nějak se to tu podělalo : D

Zvědavec (Pá, 9. 11. 2018 - 20:11)

Je tu ještě někdo?

pavel (So, 10. 11. 2018 - 12:11)

Už ne , kvůli některým pitomcům to Kikina a ostatní vzdali . Škoda.

Kikina (So, 10. 11. 2018 - 15:11)

Pavlíku my jsme v mailu. Tady to fakt nemělo smysl. Pokud by jsi měl o tuto formu komunikace zájem tak napiš a určitě to nějak pořešíme. Ahoj Kiki.

Milovník Sabinky (So, 3. 11. 2018 - 11:11)

Tak to si moc šikovná holčička, takovou bych chtěl mít doma a starat se o ni, přebalovat, mazlit :)), v plenkách ti to jistě moc sluší, chci být tvůj taťka :)) doufám, že ke mě přijedeš na prázdniny dceruško moje milovaná :))

Sabinka (Út, 30. 10. 2018 - 14:10)

Já jsem spíš přes počůrávání, ale když už do té plenky čůrám celý den, tak večer už se do ní můžu i pokakat, protože už na tom stejně nesejde, ale snažím se to moc nepřehánět a jdu se pak zavčasu umýt, abych nebyla moc špinavá.

No to jsou zprávy (Ne, 28. 10. 2018 - 11:10)

neuvědomil jsem si , že...Já se z toho snad poseru

Xy (Ne, 28. 10. 2018 - 10:10)

neuvědomil jsem si , že nemám na sobě plenu a začal jsem kadit , jsem vůl , ale i tak je to dobrý

Milovník (So, 27. 10. 2018 - 23:10)

Sabinko, samozřejmě, že je tu spousta lidí, kterým se líbí pokakávání do plenek, zvlášť když se do nich pokakává krásné děvče :***, rád bych s eo takovou dívenku staral nebo ji jakkoli podporoval. Nehledáš tátu? :*

Waco (So, 27. 10. 2018 - 18:10)

Hele, vy všichni, co jste tu ještě zůstali a doufáte v osobní kontakt s Kikinou a spol, tak máte smolíka. Ty lidi už se tu neobjeví, a Kikina už navázala soukromý kontakt se všemi z této diskuze o které stála. Zbytek jí nezajímá. To vím, protože mi to napsala, takže si tu budete muset vystačit sami. Já se pakuju taky. Jak už bylo napsáno, tak úroveň poklesla. Těch posledních pár příspěvků tady, toho budiž důkazem...

crami (So, 27. 10. 2018 - 15:10)

Je tu někdo komu se líbí...To také zbožňuji a rád si občas hraji. Kdybys měla zájem, třeba jen o pokec, můj email je [email protected]

pavel (Pá, 26. 10. 2018 - 21:10)

Je tu někdo komu se líbí...Mě se to líbí a dělám to tak často , jak jen můžu .

Reklama

Přidat komentář