Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

pavel (Čt, 13. 9. 2018 - 20:09)

Cože? Co ty, starej ouchylo,...Napiš mi , koho , jak a čím OHROŽUJU

jo (Čt, 13. 9. 2018 - 16:09)

Vypij frašku Šaratice a...přesně :))

Bobrik (Čt, 13. 9. 2018 - 16:09)

No sice jsem to sem dneska...Vypij frašku Šaratice a ucitíš ten fofr.

:)))) (Čt, 13. 9. 2018 - 16:09)

Si vedle jak ta jedle o ty...Cože? Co ty, starej ouchylo, tady mektáš o zákonech? To snad není možný....úchylák vyhrožuje zákonem. Bomba :-D

Vahař (St, 12. 9. 2018 - 21:09)

Si vedle jak ta jedle o ty ,uchyly, jak říkáš tu nejde, ale o tebe ANO tak dobře se bav, za nedlouho se pobavíme my, pokud si nebyl linej a stihl sis přečíst ty paragrafy co jsem ti tu včera postnul, tak už asi tuší co ti za tvou debilitu hrozí a může hrozit...idiote

Vysvětlení pro (St, 12. 9. 2018 - 21:09)

No sice jsem to sem dneska...Jde o to, že zde se schází úchylové. Takže je snad jasné, že když se stane trestný čin, např. se sexuální tématikou, kde bude hrát roli úchylka koprofilie, pak se na vás zaměří.
Zatím jste pouhé ubohé zrůdy.

Kikina (St, 12. 9. 2018 - 20:09)

No sice jsem to sem dneska psát nechtěla ale víte co? Až dneska dorazím domů tak se pokakám. Ba co víc totálně si naplním legíny a budu v tom masturbovat! Už se třesu strachy až mi ty policajti zazvoní na dveře a odvedou si mě v klepetech! Uvědomuji si že úmyslné pokakavani je závažný trestný čin a já navrhuji být pro výstrahu bezodkladně popravena :0) tím s vámi končím trapky. Ubožáci mě nemohou urazit.

pavel (St, 12. 9. 2018 - 19:09)

odpověď na tvůj dotaz,...Asi takhle : zítra ve čtvrtek naposledy v tomto týdnu do práce , v pátek mám volno a to volno hodlám strávit úplně celý , opakuji CELÝ v PLENÁCH . Kdyby ty ošéfovaný policajti moji zprávu přehlédli , tak doufám , že jim to zprávu nezapomeneš přeposlat .

Jinak (St, 12. 9. 2018 - 19:09)

Hmm tak s tím že tu byl...odpověď na tvůj dotaz, Karlosi.
Chodím se sem bavit. Zrůdy kdysi ukazovali v cirkusu, teď se sdružujete tady.

Mně (St, 12. 9. 2018 - 19:09)

Hmm tak s tím že tu byl...je Karle divný, že ses k tomu příspěvku nechtěl znát. Admin tady samozřejmě je, stejně jako to tady má ošéfovaný policie. Tolik úchylů, kde by to našli.

Kikina (St, 12. 9. 2018 - 16:09)

Hmm tak s tím že tu byl spam nesouvisející s tématem smazán už jsem se tu setkala. Nevím kdo to maže někde jsem tu četla že žádný admin už na diskuzích asi šest let nebyl ale někdo asi má právo nevhodné příspěvky smazat možná že správce diskuze nevím každopádně když k něčemu takovému dojde tak se většinou plošně maže vše co nesouvisí s tématem ostatně mé pokakane příspěvky tu zůstaly. A propo pořád čekám od vás party anonymu co tu zásadně jen všechny napadate a nediskutujete k tématu odpověď na otázku proč stále chodíte do této diskuze? To za prvé. A za druhé já jsem tu slušná nepoužívám vulgarity nikoho neurazim a diskutuju k tématu takže jsem naprosto klidná. Kdyby někdo chtěl řešit mě tak už by k tomu došlo dávno protože o tom jak se pokakavam tu vypisuji už skoro půl roku a mé příspěvky nikdo nemaže. Jo a scatter tu za ty dva dny vůbec nebyl ty pondělní příspěvky za něj totiž napsal někdo jiný takže tak.

tak (St, 12. 9. 2018 - 15:09)

HAha - nevšiml sis kde...to řeší i Kikajze a skatera. Ti zmizeli taky.

Vahař (St, 12. 9. 2018 - 12:09)

HAha - nevšiml sis kde zmizeli cca 3 poslední stránky této diskuze? Haha on už tě asi někdo ,,řeší´´ takže Haha asi bych se moc nesmál...jsi pomalejší tak ti to možná jen nedošlo...

Haha (St, 12. 9. 2018 - 10:09)

Karel to rozjel na "plenách".

Kikina (Ne, 9. 9. 2018 - 23:09)

Ahojik lidičky. Tenhle víkend se s tím nemažu a před chvílí jsem se opět pokakala v postýlce a budu v tom zase spinkat. Plné gatě sice vypadají jinak ale i tak je to docela na pohodu pocit. Natáhla jsem na sebe poslední pokakavaci legíny co jsem měla ve skříni černé barvy a pod ně takové romantické kytičkovane kalhotky. Jdu užít další krásnou noc a vy si ji užijte spolu se mnou. Vaše pokakanda kikča.

Kikina (Ne, 9. 9. 2018 - 20:09)

Kiki jiné přivítání bych...Romčo nechci tě strašit ale počítej s tím že začátky budou nesnadné. Já se bez nadsázky učila znovu chodit a dodnes ta noha není ok. Budeš jí muset zatěžovat postupně bude tam asi i určitý psychický blok. Rehabilitace může být bolestivá ale je nezbytná. Budu každopádně držet palce.

Romana (Ne, 9. 9. 2018 - 20:09)

Ahoj Romčo vítej zpátky ty...Kiki jiné přivítání bych od Tebe ani nečekala, ale tamto to byla nějaká jiná zvrácená Romana :) Ne samozřejmě, že jsem na své úlety nezapomněla, ale jak na ně není nálada, tak to člověka nemůže bavit. Mám na tebe dotaz : jak náročná rekonvalescence mě čeká po tom sundání sádry? Vážně je to tak drsné? Ptám se Tě, jako někoho kdo už si něco podobného prodělal. Já do teď nic zlomeného neměla a doufám, že hodně dlouho (ideálně už nikdy) mít nebudu.

vzkaz (Ne, 9. 9. 2018 - 19:09)

Jinak dnes mi přišla sms od...Karle, máš zavolat bábině. Něco kvůli kompotům, prej jaký chceš. Čau.

Scatter (Ne, 9. 9. 2018 - 16:09)

Super, díky šefové, že nám tak skvěle hraje do karet :) mám radost :)

Kikina (Ne, 9. 9. 2018 - 15:09)

Jinak dnes mi přišla sms od mé šéfové že zítra bude na naší směně o jednoho člověka navíc a nabídla mi jestli nechci zítra mít volno tak jsem souhlasila a možná že dneska večer i něco spáchám uplynula sice relativně krátká doba od mé poslední akce ale včera i dnes jsem se vydatně cpala tak uvidíme jestli ze sebe večer něco dostanu. Každopádně dám vědět.

Reklama

Přidat komentář