Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Romana (Ne, 9. 9. 2018 - 13:09)

Ahoj všichni. Nebojte se, ještě žiju. Jenom jsem nějak v poslední době neměla chuť přispívat. Pozitivní je, že příští týden mi konečně sundají tu sádru. Už se nemůžu dočkat. Jinak za ty poslední tři týdny jsem to i stou nohou v sádře na záchod zvládala. Pokadila jsem se jenom jednou. To jsem šla večer pozdě spát a když jsem vstávala, tak už jsem to měla na krajíčku. Než jsem popadla berle a doplazila se na záchod, tak jsem měla plné gatě :( Ani jsem neměla chuť to sem psát, protože to byl trapas. Musela jsem počkat, až máma přijde domů a pomůže mi dát se dohromady, takže jsem se slušně styděla. Vidím, že Kikina tu řádí dál a i vy ostatní se nenecháte zahanbit. Lukášovi určitě přeji vše nej k jeho jubileu. Až se dám dohromady, tak se určitě zase zapojím.

Kikina (Ne, 9. 9. 2018 - 09:09)

Taky všechny zdravím. Dneska jsem si trochu pospala a vstávám teprve teď. Teda je to poněkud nezvyklé vzbudit se v neděli ráno v čistých kalhotkách ale co naplat hlava mi v pátek říkala musíš to udržet a zadeček říkal už to musí jít ven. No však vy už mě dneska zastoupite :0) já asi natáhnu své atletické legíny a půjdu si trochu zaběhat.

pavel (Ne, 9. 9. 2018 - 09:09)

Myslím , že se to povedlo !! Báječný začátek neděle !! Pleny mi trošku protekly , ale jsem docela spokojenej , zatím jeden orgazmus , ale zůstanu v tom ještě chvíly . Počkám si na další . Hezké ráno všem příznivcům.

Jana (Ne, 9. 9. 2018 - 08:09)

Ahoj Jani to jsem ráda že...Ahoj Kikino, vydržela jsem v tom jen téměř do 16 hodin. Začalo to být už trochu nepříjemné a taky jsem začala mít obavy, abych stihla uklidit. Jak jsem vylezla ze sprchy, tak volala mamča, že přijedou až v neděli večer, aby stihli dokončit rozdělanou práci. Je vidět, jak jsi zkušená. S tím nástupem dalšího kadění máš pravdu. To už jsem věděla, že nepřijedou, tak jsem si vzala další kalhotky a jedny dobře tvarované džíny. Užila jsem si znovu a je to jiné, jestli je to v leginách nebo v džínách. Potom byly ještě dva návaly. Myslím, že legíny by to už roztrhlo. Oboje jsem natočila, zajímavé. Přes legíny to dřív prosáklo, ale na džínách to bylo podle barvy také poznat - i na vrchu stehen. Teď jdu ven, tak snad už ve mně nic nečeká.

Scatter (Ne, 9. 9. 2018 - 05:09)

Výborně holky, opět jsem odsouzen k onanii, Kiki ty jsi teda řádila, zbožňují tě, 3 orgasmy říkáš jo? No neboj já tě doženu :*

pavel (So, 8. 9. 2018 - 20:09)

Neboj se taky v tom pořád...Tak druhé kolo , byl jsem na pivě a před chvilkou jsem vypil ještě mléko , sám jsem zvědavej jak to dopadne . Doufám , že budu posranej až za ušima.

Kikina (So, 8. 9. 2018 - 14:09)

Kikino, jsi šikovná,...Ahoj Jani to jsem ráda že jsi za mě převzala štafetu. Ve chvíli kdy jsi psala tak já zrovna lezla ze sprchy. Pobyla jsem si v tom těch standartních zhruba 11 hodin, ale ty určitě takhle neujizdej. Moje akce nejsou pro začátečníky a tvá pokožka by se s tím nemusela úplně zžít. Obvzlast po projímadle bývá ta kašovitá stolice dost agresivní. Já třeba vylezla dneska ze sprchy a zadeček a stehna jsem měla úplně doruda takže jsem nic neriskovala a namazala se hned bepanthenem. Ty opruzeniny nejsou úplně příjemné na druhou stranu je to jenom malá daň za tři úžasné orgazmy a dalších sedm stránek mého příběhu. Jinak počítej s tím že teď se budeš pokakavat aspoň ještě dvě hodiny v kuse než ze sebe všechno dostaneš. Každopádně dobrá práce i ty jsi šikovná. Dneska jsem zrovna ve svém příběhu popisovala své pokakane trapasy před rodiči takže si dokážu představit jak ses tou cestou z oslavy asi cítila. Jinak přidala jsem tě taky mezi pasažérky mé plavby pokud pochopitelně proti tomu nic nenamítas. Čekám ještě na svého pokakanka Lukáše a jeho oslavu čtyřicátin ale zatím na nás nějak kaká kluk jeden ušatej :0)

Jana (So, 8. 9. 2018 - 13:09)

Ahojte pokakanci a pokakandy....Kikino, jsi šikovná, dokážeš nás ostatní motivovat. Cesta z té oslavy byla krutá, ale dnes naši odjeli na chatu, tak jsem se taky naládovala a před pár minutami to učinkovalo. Teď jsem si sedla a zvláštní pocit. Nějakou hodinu tak zůstanu. Máš pravdu, legíny jsou supr. Teď to již můžu potvrdit. Džíny jsou také zajímavé, ale legíny jsou praktičtější.

Kikina (So, 8. 9. 2018 - 10:09)

Díky , jeden orgazmus...Neboj se taky v tom pořád jsem. Zuřivě píšu a uvidím jak dlouho mě to bude ještě bavit. Vyřešila jsem to dneska i s čůráním aby mě nelimitovalo jsem šikovná holka :0) vlastně mi vyhovuje že je tu momentálně klid a já se můžu věnovat psaní a občas mi při něm ještě nějaké to kakání do oblečení uteče i když nechápu kde se to ve mě pořád bere :0)

pavel (So, 8. 9. 2018 - 09:09)

Tak příjemnou zábavu...Díky , jeden orgazmus přímo v posteli a druhý po púl hodině , když jsem vstal , pořád v tom zůstávám , co kdyby , že .

Kikina (So, 8. 9. 2018 - 08:09)

Hurá , konečně sobota !!...Tak příjemnou zábavu přeju :0) já se do růžova vyspala a k ránu mi luxusní prujmik pěkně explodoval do legín. Uvidím jestli ze sebe ještě něco dostanu. To projímadlo dělá divy :0)

pavel (So, 8. 9. 2018 - 08:09)

Hurá , konečně sobota !! Večer jsem nasadil plenu , v noci velký počůrání a za chvilku malinko zatlačím a dál tomu nechám volný průběh , nechat to volně vylézat , to je úžasný . Všem příjemný a pokakaný den .

Kikina (So, 8. 9. 2018 - 01:09)

Ahojte pokakanci a pokakandy. Chtěla jsem vydržet až do dnešního večera ale neplánované akce jsou nejlepší. Pokud jsem někomu rozhodila harmonogram tak se omlouvám ale od středy mám nějakou podivnou revoluci ve střevech dnes jsem zplacala všemožné dobroty na jedné akci což mi taky úplně nesedlo a bolesti bříška jsem se rozhodla vyřešit poněkud radikálně a to pokakáním. Na sobě mám kytkovane legíny a bílé kalhotky které mají na zadečku obrázek na kterém jsou tři smějící se opičky :0) možná bych to do toho dnešního večera dala ale bylo by to zbytečné trápení a já mám ráda poctivou úlevu. První fázi už mám v gatich a na podporu té druhé už bylo nasazeno projímadlo takže očekávám že ráno se ještě pěkně dopokakam a pak se zase vrhnu na psaní. Snad konečně dokončím Tu první kapitolu tak mi držte palce a užijte si se mnou parádně Pokaknutou noc. Kiki.

Velký Chris (Pá, 7. 9. 2018 - 22:09)

Tak už víme, že Jana taky...Jak jsi proboha přišel na to, že Jana není holka? Nemohla si na pláži ulevit, protože měla jednodílné plavky. To jasně nasvědčuje tomu, že Jana je holka.

Ale hovno (Pá, 7. 9. 2018 - 12:09)

Tak už víme, že Jana taky...-

A je to venku! (Pá, 7. 9. 2018 - 12:09)

Tak už víme, že Jana taky není holka...

luba (Pá, 7. 9. 2018 - 10:09)

Jaký to jsou stránky?Ahioj Lukáši.
odkaz je zde
www.abdl.cz
sekce Převratná novinka, zde najdeš i další moje povídky.
Možná trochu ztřeštěné.
Pohrávám si v nich totiž s myšloenkou to neutralizovat, čímž by se dosáhlo zbavení se zápachu.
To by pak byla ta ostuda eliminována a snad by převládla i zvědavost, těch odsudků by asi bylo méně.
Jak tak koukám, pokud by to bylo zneutralizované, třeba za použití nějakých tablet, tak by to pro někoho bylo v pohodě a ten úklid by pak nebyl tak drastický.

Jana (Čt, 6. 9. 2018 - 23:09)

Kikino, konečně mám čas...Ahoj Alice, taky jsem si udělala video a hlavně tam taky dominují ony zvuky. Točila jsem to do tří minut a je tam pak vidět jak tam naskakují flíčky. Když je to hodně řídké, tak to prosákne brzo. Tehdy na pláži přes plavky to prosáklo hned. Tu cestu ze školy s tou náloží Ti vůbec nezávidím, ale mohla ses aspoň připravit na reakci mamči. Dnes jsme byli na oslavě u příbuzných. Naládovala jsem tam do sebe mnoho dobrot a po cestě se mi začalo víc a víc chtít. Mamča poznala, že se se mnou něco děje a nejsem v pořádku. Neřekla jsem pravdu. Pak už šlo úplně do tuhého a já jsem zastavila a i přes sevřené půlky i s jedním prdem jsem si začala dělat do gatí. Mamča pak řekla, že tu něco smrdí. Pak se mě ptala, jestli jsem se zase nepodělala. Když jsem neodpověděla, tak se mi podívala na zadek, a řekla mi, že neschopná jak mimino, když to neumím ani říct a v tak krátké době se mi to stalo podruhé. Kdyby věděla o těch tajných "nehodách". Hrozné bylo to, že jsem na doporučení mamči si oblékla bílou blůzu a bílé kalhoty. Teď jsem vylezla ze sprchy, ale mám pocit, e ještě smrdím. Tak si z toho nic nedělej. Naši jsou stršně akorátní a velmi jsou nazlobení. Ať se Ti daří ve škole a středoškolský sen ať Ti vyjde podle plánu.

Lukáš (Čt, 6. 9. 2018 - 20:09)

Ahojky Kikino a...Jaký to jsou stránky?

Lukáš (Čt, 6. 9. 2018 - 20:09)

Kikino, konečně mám čas...Já Ti budu přát, aby Ti Tvoje volba vyšla, ale když nevyjde, tak život jde dál. Zase celá další budoucnost nezávisí na jedněch přijímačkách. My jsme si mohli psát 2 školy, třeba to jde taky, tak věnuj pozornost i druhé volbě. Určitě není dobré sázet všechno na jednu kartu. Takže se připravuj, důležitý rok to je, ale občas zarelaxuj, tělo a mozek taky potřebují odpočinek. No a při relaxu se dá dělat věcí :-))))
Na rodiče bacha, holt ty si nevybíráme. Ale každým dalším dnem jsi zase o malinkou píď blíže svému bydlení!

Reklama

Přidat komentář