Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

luba (Pá, 31. 8. 2018 - 12:08)

Díky já už toho taky dala...Ahoj Kikino.
Budu se těšit na plavbu.
Jinak, dnes jsem dal na ABDL poslední část Adélčina dětského tábora, tak doufám, že se bude líbit.
Jinak, plánuješ nějakou akci během víkendu?

Anita (Čt, 30. 8. 2018 - 23:08)

Stalo se mi to minulý týden na táboře jeli jsme z aquaparku autobusem do tábora a nějak to na mě přišlo ale já jsem tak nějak trochu stydlivá. Takže jsem se nezeptala jestli bych nemohla vystoupit z autobusu a vykadit se.Myslela jsem si že to třeba jsou prdy tak jsem si zkusila prdnout a najednou my to jelo do kalhot a kalhotek takže docela trapas no

Anita (Čt, 30. 8. 2018 - 23:08)

Stalo se mi to minulý týden na táboře jeli jsme z aquaparku autobusem do tábora a nějak to na mě přišlo ale já jsem tak nějak trochu stydlivá. Takže jsem se nezeptala jestli bych nemohla vystoupit z autobusu a vykadit se.Myslela jsem si že to třeba jsou prdy tak jsem si zkusila prdnout a najednou my to jelo do kalhot a kalhotek takže docela trapas no

Odjel (Čt, 30. 8. 2018 - 14:08)

Kikina mlčík bábině. Ta mu mobil netoleruje. Ale snad vám už dneska přijede.

Kikina mlčí (Čt, 30. 8. 2018 - 14:08)

Kikina ?Kikina mlčí

Hovno diskrétně (St, 29. 8. 2018 - 18:08)

Kikina ?Kikina je jednoduše teplouš

No a kde je Kik (St, 29. 8. 2018 - 18:08)

například buzeranti jsou....Kikina ?

Mára a Chris (St, 29. 8. 2018 - 16:08)

například buzeranti jsou. Jistě mají roztomilé prdeličky !!

Alice (St, 29. 8. 2018 - 11:08)

Hmm takže já jsem scatter a...Ahoj Kikino. Já si taky rozhodně nic nevymýšlela. V neděli jsem tu chtěla popsat tu příhodu z toho tábora (ano provedla jsem to), ale když jsem viděla co se tu děje, tak jsem ztratila odvahu. Možná, že je zapotřebí méně odvahy k tomu nadělat si úmyslně do kalhot i s vědomím, že se na to přijde, než to pak psát na diskuzi plnou idiotů. Počkám ještě jak dopadne Verča v tom Německu. Já už mám svoji veřejnou ostudu za sebou, tak držím palce na dálku. Až sem napíše Verča, jak to s ní dopadlo, tak se přidám a snad se to tady vrátí zase k tématu.

Marcel (Út, 28. 8. 2018 - 17:08)

Neodejdu, je vidět, že mě...Mně to je u prdele, buzeranti ! Nevěřím ani slovo. A lze jít na www.hovno.sk, je to i s fotkama, ale momentálně je tam jenom Ivuška a Evuška. A nebo něco staršího

https://www.hovno.sk/gallery/detail/id/418

https://www.hovno.sk/gallery/detail/id/88

Waco (Út, 28. 8. 2018 - 13:08)

Počkej, ty ses tu jako fakt...Dej si facku. Jestli nepoznáš, co je zjevná provokace, tak by Kikina měla nakopat tebe. Já nepochybuji o tom, že je to holka. Jak jsem včera napsal, že je mi to fuk, tak jsem to napsal schválně, abych ty kokoty donutil se definitivně shodit. Nakonec se na to chytli a konečně sem napsali jako Chris. Takže se dá říct, že mi ta strategie vyšla.

Mára (Út, 28. 8. 2018 - 12:08)

Nezůstali tu jen buzeranti....Neodejdu, je vidět, že mě tady rádi vidíte, tak zůstanu. Karel bude psát taky.

WW (Út, 28. 8. 2018 - 10:08)

Jak tak koukám, tak už tu...Nezůstali tu jen buzeranti. Já tu také zůstávám a určitě buzerantem nejsem. Ono není kam jinám jít. Ty snad znáš nějaké místo s podobným tématem, kam by se dalo odejít? Nakonec ale stejně i ten blbeček Mára jednou odejde a bude tu zase klid.

(Út, 28. 8. 2018 - 09:08)

To víš, že ne. Podívej...tomu taky nevěřím. Nějakej teploušek napíše, že je Kikina a ti debilové, mu to žerou. Kdyby napsal, že je potomek Dalajlámy, nebo papeže, tak tomu budou věřit taky.

Scatter (Út, 28. 8. 2018 - 08:08)

Jak tak koukám, tak už tu zůstali jen ti buzeranti v čele s Márou, tak příjemnou zábavu chlapci...

WW (Út, 28. 8. 2018 - 06:08)

Počkej, ty ses tu jako fakt...To víš, že ne. Podívej se, jak to je napsané. Tohle je jenom další Márova provokace, jako všechny ty zprávy předtím. Mára se tu jen přejmenoval na Chrise a snaží se dál otravovat. Byla jen otázka času, kdy se zkusí vydávat za někoho jiného a napsat tu nějaké nepravdivé přiznání, když mu to s tou vymyšlenou sázkou nevyšlo a nikdo mu ji nevěří.

Ale (Po, 27. 8. 2018 - 23:08)

Počkej, ty ses tu jako fakt...Kikina je skutecna Kikina a Chris je zase skutecny Chris. Jeđna se tedy o 2 ruzne osoby.

Ja (Po, 27. 8. 2018 - 23:08)

to tusil. Ze to nepsala baba bylo jasny.

Šokující odhale (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

A je to venku, ani to nebolelo.

Noooo (Po, 27. 8. 2018 - 22:08)

Já bych tu pokakanou prdel...Kolikrát má kluk hezčí zadek než některé sádelnaté píči. A tady jde snad o sraní a ne o zásun do prdele. To teda fakt nemusím.

Reklama

Přidat komentář