Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

Ahoj Kikino.
K té plavbě,...Díky já už toho taky dala dohromady docela dost abych ti mohla něco z toho už poslat jenom nevím kdy se k tomu dostanu. Snad ti nebude vadit že to bude trochu obsáhlejší první kapitolu ještě stále nemám hotovou ale už jdu do finále. Teď jsem to po sobě četla a jako zaujatá autorka soudím že se mi to zatím opravdu daří ovšem přijímám i kritiku :0) a neboj se pošlu ti to zadarmo a určitě za to nebudu chtít žádné peníze jak tu píšou ti pitomci. Zatím se měj.

luba (Ne, 26. 8. 2018 - 21:08)

Ty se mě snažíš za...Ahoj Kikino.
K té plavbě, budu se moc těšit, jinak před chvílí jsem vydal další pokračování Adélčina dětského tábora.

proto (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

ho pochválí. Je to...Kikin pořád píše o kalhotkách různých barviček. Ale neodolal a koupil si leginy s růžovou.

Teplouši (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

fakt nedošlo, že to byla...ho pochválí. Je to krásný, když se hezký teploušek vysere do tang nebo do jocksů....

Žádný Karel (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

tě Karle vzrušuje jak se S....neexistuje

stejně (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

No řekněme že tvoje teorie...tě Karle vzrušuje jak se S. zaláskoval tak sem pořád lezeš. To je kůlna :)))

tobě (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

Realy? Mám jako dát své...fakt nedošlo, že to byla odpověď na příspěvek v 15:19???
Ty máš fakt dost. A zbytečně nehledej problémy, kde nejsou. Že je doktorka prolezlá úchyly, to snad víš. Jsi i jedním z nich. Tak čemu se divíš, že tady i ostatní kluci píšou za ženský? A uvědom si, že když tady začne homosexuální kluk vypisovat jak se podělal, těžko ho chlápci pochválí. Tak ze sebe udělá holku a maníci se chytí. Jak jednoduchý.
Ty píšeš historky na modrých trenclích, psal si na výprasku od rodičů, tak se už ničemu nediv. Nazdar.

Máro, ty jsi fa (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

Pokud existuje nějaký...Kikina sem nic dávat nemusí. Jde o to, abys Máro, ty sem dal Chrisovo jméno a adresu. Já osobně nevěřím, že Kikina je chlap.

Kikina (Ne, 26. 8. 2018 - 17:08)

to vyplodilo tvé druhé já,...No řekněme že tvoje teorie pravdivá a za ty ostatní jakože holky tady to psali kluci budiž. Když sem vtrhnul Mára s jasným cílem rozbít diskuzi což už se mu víceméně povedlo a zpochybnil tu moje pohlaví tak je možné že se ti ostatní lekli a diskuzi spěšně opustili teda až na Lukáše ten se tu snad za žádnou holku nevydával aspoň doufám. jak víš že i Verča je kluk? A pokud ano tak proč tady pořád setrvává zatím co ti ostatní se radši vytratili? proč tu ještě hniju já je snad jasný protože já tu od začátku píšu pravdu tak kam bych chodila? ale pokud by i Verča byla kluk tak pochybuji že by sem psala dál i po tom co se tu prohnalo. Ale už mě ta nekonečná kauza Chris začíná fakt nudit tak tady na to kakám a jdu radši pokračovat v psaní abych se aspoň věnovala něčemu co má smysl.

Kikina (Ne, 26. 8. 2018 - 16:08)

pro návrh,ať sem Kikin...Realy? Mám jako dát své jméno a adresu na veřejnou diskuzi tohoto ražení kde se mě půlka osazenstva snaží sbalit a pro druhou půlku jsem uchylačka? To to můžu dát rovnou do novin nebo na YouTube. Ty ses musel hodně praštit do hlavy co?

Jsem (Ne, 26. 8. 2018 - 16:08)

Pokud existuje nějaký...pro návrh,ať sem Kikin napíše celý jméno a adresu.Pak uvidíme zda je to muž.

Máro, ty jsi fa (Ne, 26. 8. 2018 - 15:08)

to vyplodilo tvé druhé já,...Pokud existuje nějaký buzerant Chris, tak napiš jeho celé jméno a adresu a my se ho dojdeme zeptat, jestli dělá Kikinu a jestli je teplouš. Do té doby si dej pohov.

Karle, (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

Hmm takže já jsem scatter a...to vyplodilo tvé druhé já, že lidi píšou za víc lidí.Tak vidíš jak si praštěná.U něj ti to nevadí, u druhých jo.
Sem nepsala parta recesistů,ale pár úchylných chlapečků tady dělalo dav dívek,aby se ostatní přidaly.Chytla ses jen ty.Věrča je kluk.

Waco (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

její piču?Paní magistro, vaší píču jsem taky neviděl a věřím, že ju tam máte.

Kikina (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

Kiki - asi víš jak rád...Ahoj na oběd razím teprve teď. Nemám chuť na nic speciálního tak si dám asi klasiku. Buď řízek nebo smažák. Ještě uvidím.

Kikina (Ne, 26. 8. 2018 - 13:08)

Hmm takže já jsem scatter a miluju sama sebe :0) zajímavá teorie. Jsem zvědavá co ty choré mozky ještě vyplodi. Jinak to že jsem se před dvanáctou zdekovala je celkem logické. Teda pokud mi někdo poradí jak zároveň držet sprchu mýt si svůj pokakany zadek a ještě při tom zvládnout datlovat do mobilu tak budu vděčná :0) jinak já vím že sázka už proběhla jak nám Mára prozradil ale stejně mi to nedá se nezeptat : kde všichni jste lidi? Pavla už nebaví plnit si plenku? Ditu už nebaví plný džíny? Janu už nebaví básničky? Lukáše už nebaví vzrušující rozhovory se mnou? Romana se taktně vytratila se zlomenou nohou a Alice už nám asi taky o svém pokakani na táboře nenapíše. To jenom potvrzuje co jsem si myslela už delší dobu a sice se zdá že skutečné holky jsme tu jenom já a Verča a celou dobu jsme si psali s partou recesistů která se tím dobře bavila. no bylo mi divné že jsem si do té doby ve svém životě nikdy na internetu s žádnou holkou co by se pokakavala jako já nepsala a najednou se jich ve stejnou dobu na jedné diskuzi vynoří hned pět. To mě mělo varovat. Ona trefně to tu napsala ta anonymní holka. Většina holek co toto provozuje to totiž bere za svou naprosto privátní věc které se v soukromí věnují a nepotřebujou se o tom rozepisovat někde na internetu. Já jsem v tomhle směru asi tak trochu výjimka protože jsem tak trochu skrytá exhibicionistka. Teda ne že bych chodila pokakana po ulici a každýmu na potkání říkala koukněte se jak mám naprany kalhoty to ne ale vyventilovat to ze sebe na anonymní internetové diskuzi? Proč ne.

Ano (Ne, 26. 8. 2018 - 12:08)

hysterka.A všimněte si,že...spisovatel se jmenoval Karel Čapek. To máš asi jedinou pravdu.

A je to venku! (Ne, 26. 8. 2018 - 11:08)

http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2011-08-15

Na (Ne, 26. 8. 2018 - 11:08)

Kiki - asi víš jak rád...to ze sem udajne nechodis tak mas prehled.Takze jsi Kiki,je to jasny.Jsi na kluky?

Scatter (Ne, 26. 8. 2018 - 11:08)

Kiki - asi víš jak rád bych ti ve sprše asistoval :D, no já napsal totéž, nemám čas ztrácet čas, proto jak jsem napsal tak i udělám, byla to poslední reakce na ty prvoky a prdím na ně, ale jedno se jim musí nechat, to zuřivé odhodlání a vytrvalost, už tu jsou cca tejden 24/7, to klobouk dolů :))) Jinak po tak náročné akci hádám, ti už asi pěkně vyhládlo, půjdeš někam na obídek, dát si něco dobrého? ... Já dneska jen něco lehkýho, nějakej zeleninovej salátek a chill na gauči, včera jsme měl náročnou akci, tuny žrádla, hektolitry chlastu...musím dát tělu taky občas regeneraci, zaslouží si to, ikdyž teda má jít do hrobu zhuntovaný, ale na to mám snad ještě čas :D

Reklama

Přidat komentář