Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Jo (Ne, 26. 8. 2018 - 09:08)

Zdar lidi zatím co chudák...A teď přesvědčuješ nás nebo sebe? Nevěřím ti. Ty historky z větší části vždy píšou kluci.

Kikina (So, 25. 8. 2018 - 23:08)

Zdar lidi zatím co chudák Karel dostává výprask od Máry poté co se mu přiznal že ty moje příspěvky ve skutečnosti vůbec nepíše tak já jsem se v klidu v postýlce pokakala do černobílých kostkovaných legín a světle modrých kalhotek. Užiju si v tom perfektní spánek a ráno bude dostatek inspirace na psaní. Moc pěknou noc v plných kalhotkách přeje všem Kiki.

Waco (So, 25. 8. 2018 - 22:08)

Koprofilie JE úchylka....A to se z toho jako máme posrat, nebo co?

Martina (So, 25. 8. 2018 - 22:08)

Koprofilie není normální....Koprofilie JE úchylka. Jestli toto nevíte...

Norma (So, 25. 8. 2018 - 22:08)

Koprofilie není normální....Kecy v kleci.

názor (So, 25. 8. 2018 - 21:08)

Já to chápu, že nahrát...Koprofilie není normální. Je to úchylka. Tak z toho nedělej normu a nediv se že sem píší takový úchylové jako Karlos. A klidně si hoň to svoje mini péro.

WW (So, 25. 8. 2018 - 21:08)

Po pravdě řečeno takové...Já to chápu, že nahrát někam své video chce trochu větší kuráž než se jen vypisovat. Samozřejmě jsem nemyslel video, které by tě mohlo prozradit, takže ukázat jenom to, co máš v rozkroku a nic pod stehny a nic nad boky. Tomu blbečkovi by to zavřelo hubu. Mě je to i docela jedno jestli jsi holka nebo kluk. Ty jsi to tu pěkně rozproudila a ta diskuze tu byla v posledních týdnech zajímavá, než sem přišlo i těch pár blbců, kteří si asi honí to svoje miniaturní péro nad tím, jací to jsou ubožáci. I když to vypadá, že pár normálních jedinců, kteří se tu vypisovali s tím už bohužel přestali.

Mára (So, 25. 8. 2018 - 21:08)

Po pravdě řečeno takové...Hlavně by se provalilo, že jsi kluk. Co chce vzrušovat hejly.

Kikina (So, 25. 8. 2018 - 21:08)

To není pravda, že ty...Po pravdě řečeno takové video už dávno natočené mám ale opravdu nemám zapotřebí zveřejňovat ho na takovéto stránce kde se na něj může každý podívat jenom proto abych odrazila útok nějakého zoufalce typu Mára. Zkus pochopit že pro nás holky je toto poněkud intimní záležitost a je sakra velký rozdíl v tom se o tom vykecavat a poskytovat video sama se sebou na veřejných internetových stránkách. To snad uznáš.

WW (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

Hádej znova. Tak jako Mára...To není pravda, že ty nemůžeš dokázat svou pravdu. Stačí natočit krátké video, kde ukážeš, že jsi holka. A abys ukázala, že to video bylo natočeno pro lidi tady, tak stačí jen na papírek napsat, že je to od Kikiny a také ho tam ukázat a že máš ráda pokakávání tak se nakonec ke kameře natočit zadečkem a natočit si zadeček, jak si kakáš do kalhot. Půjde to natočit mobilem a nezabralo by to víc než 10 - 15 sekund a Mára by už musel dát pokoj a ty bys měla klid.

Vtipálek (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

Nějak se to tu posralo :)

Ale proč ten de (So, 25. 8. 2018 - 18:08)

Nechápu, jsou to sotva zletilí debilové. A pokud to jsou kámoši, tak by snad neměli jít proti sobě, ne ?

Kdyby (So, 25. 8. 2018 - 17:08)

V ženském rodu se píše...tě nebavila tak bys tady netrávil celý den.

Kikina (So, 25. 8. 2018 - 17:08)

ti to psali od začátku že...V ženském rodu se píše máklá :0) kakám na vás tahle trapná diskuze už mě nebaví. Jdu radši dál psát.

Vždyť (So, 25. 8. 2018 - 17:08)

Hádej znova. Tak jako Mára...ti to psali od začátku že jsi máklej tak čemu se divíš.

Kikina (So, 25. 8. 2018 - 17:08)

kdybys to sledoval od...Hádej znova. Tak jako Mára nemůže dokázat svou (ne) pravdu tak já nemůžu dokázat svou pravdu. Je to začarovaný kruh. Záleží na každém pokud to tady pravidelně sleduje k čemu se přikloní. Já nemám potřebu se furt dokola obhajovat. Kamarád mě upozornil na to že jsem blbá že jsem vůbec lezla na veřejnou diskusi s touto tématikou a teď už vím jak to myslel...

(So, 25. 8. 2018 - 17:08)

Já tomu taky nevěřím. Je...kdybys to sledoval od začátku pochopil bys že nejde o žádný vyzrazení. Kluci se vsadili. Ten co ho to vzrušuje že ho žerou kluci sem píše smyšlené historky a pár týpků se chytlo. Už je po sázce tak teď se baví na účet těch týpků. Mně to připadá logický.

Zato (So, 25. 8. 2018 - 17:08)

Já tomu taky nevěřím. Je...Kikin ti přinesl jako důkaz svého kamaráda, že? Ty máš dost.

WW (So, 25. 8. 2018 - 16:08)

Nemůžu přiznat něco co...Já tomu taky nevěřím. Je to nelogické. Nějaká buzna si vymyslí Chrise a tvrdí, že ho zná. Proč ne ? Chci ho prozradit, tak napíšu celé jeho nacionále. Vím hovno, tak jenom vopruzuju, další varianta. Kikino, ty se klidně pokakči, udělej nám všem radost. Ten debil Mára nikoho nemůže vzrušit. Žádné důkazy nepřinesl, kecá jen ty samé blbosti. Na rozporuplné kraviny zásadně neodpovídá. Zřejmě žárlí na nějakého fiktivního buzíka Chrise.

Kikina (So, 25. 8. 2018 - 16:08)

Jasně Karle. Ale nebuď...:0)

Reklama

Přidat komentář