Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Zkušený (Út, 21. 8. 2018 - 19:08)

Nekecej! Je to vůbec...Ano jsem to já :-) Kiki vybav si registraci na agresoři.com a napiš mi tam. Jsem tam pod tím stejným nickem pod jakým jsem byl na youtube. Určitě si ho pamatuješ :-) Budu se těšit na Tvou zprávu. Tady to fakt nemá smysl.

Nj (Út, 21. 8. 2018 - 19:08)

Žádnej Karlos nebo Chris...Tak to jo, ale měla bys Máru jasně poslat do prdele

Kikina (Út, 21. 8. 2018 - 19:08)

jestli jsi Khodl/Karlos/Chris...Žádnej Karlos nebo Chris fakt nejsem. Navíc podle všeho to vypadá že dneska mě tu vyčmuchal jeden starý známý který by to určitě potvrdil. Teorie Máry o Chrisovi se začíná podezřele rozpadat...

Hlavně odpověz (Út, 21. 8. 2018 - 18:08)

Nekecej! Je to vůbec...jestli jsi Khodl/Karlos/Chris nebo nějaký jiný píčus

Kikina (Út, 21. 8. 2018 - 18:08)

Ha, ha tak Ty jsi fakt tak...Nekecej! Je to vůbec možný? Seš to fakt ty? Já se z toho snad pokakám :0) je nějaká možnost se s tebou zkontaktovat mimo tuhle diskuzi? Mail sem určitě nedávej ani já bych sem ten svůj nedala.

Dostaly tě tvé (Út, 21. 8. 2018 - 15:08)

No už dávno je mi jasný,...Tyhle diskuze všude jsou vždycky fake. Pravda s fantazií se vždycky stírá. Já jsem se kdysi setkala s klukem, se kterým jsme sdíleli spolu lásku ke sraní. Užili jsme si parádní hovnozábavu. Bylo to skvělý, ale jen do chvíle, kdy jsem se rozhodla s ním rozejít. Pak mně začal vydírat, že rozkecá, že jsem úchylačka na hovna. A asi to fakt udělal. No nic, zvedla jsem kramle a skončila v jistém velkém městě na druhém konci republiky. Nechala jsem si změnit i příjmení, do rodného okresního města nejezdím, s rodiči se vídám jenom u babičky. A už nikdy nereaguju na nabídky kaviárových kluků. Žít se bez toho dá. Můj současný přítel ani netuší, že úchylka na hovna existuje. Tak si užívám jenom své vlastní sraní. A podobné zkušenosti má většina kaviárových holek. Samozřejmě všechny kakací diskuze v tomto státě i v SR monitoruju, ale málokdy na ně něco píšu. Dneska je to vyjímka asi po 2 letech.

Mára (Út, 21. 8. 2018 - 15:08)

No už dávno je mi jasný,...:), dobrá snaha Dito, Romano, atd...

Zkušený (Út, 21. 8. 2018 - 15:08)

Protože ho znám asi 4 roky....No už dávno je mi jasný, že Ty a ta Tvoje jak říkáš partička recesistů se tady vydáváte za ty ostatní holky, jako je Dita, Verča, Romana, Jana a já nevím kdo ještě. Přiznávat to nemusíte, ale tipuji, že po dnešku už se tu ani jeden z těchto nicků neobjeví :-) Jinak Kiki nejde nemilovat aspoň virtuálně, ale já mám už nějaký ten čas doma slečnu, kterou občasná nadílka do oblečení nijak nepohoršuje. Spíš naopak :-) Takže se dá říct, že jsem ten nejšťastnější chlap na světě. No nic pište sem dál ty svoje bludy. Kiki už podle poznávacího znamení, které jsem jí dal dobře pozná kdo jsem a jak se se mnou zkontaktovat. Psát cokoliv dalšího na téhle diskuzi plné dětí a patologických lhářů nemá smysl. Přeji krásný den.

Hovno jako hovn (Út, 21. 8. 2018 - 15:08)

Protože ho znám asi 4 roky....Třeba jako kluka ho bude milovat ještě víc.... hlavně když nasere pořádnou hromadu

Mára (Út, 21. 8. 2018 - 15:08)

Ha, ha tak Ty jsi fakt tak...Mně je jedno, že ses do něj zamiloval.

Mára (Út, 21. 8. 2018 - 14:08)

Ale ty jsi tu nebyl a...Protože ho znám asi 4 roky. A o tom psaní sem, to jsme s ním probírali. A jen čeklali, který hejl se chytí.
Já byl 4 týdny mimo, tak když jsem tady narazil na toho zaláskovaného hejla, byla to bomba. Dva jsme vyhráli sázku.
Zkrátka to ber tak, že jsme parta recesistů a tak se bavíme kde to jde.
A Karlos s tím souhlasil.

Zkušený (Út, 21. 8. 2018 - 14:08)

Píše to kluk, v gay...Ha, ha tak Ty jsi fakt tak mimo borče, že víc už to opravdu nejde :-) Kiki fakt není žádnej 19 letej člen gay komunity :-) Ptáš se jak to vím? Neřeknu, ale vím to.

Kiki : Poznávací znamení pro Tebe : Posralson83. Ty už budeš vědět co to znamená zlatíčko :-)

Máro (Út, 21. 8. 2018 - 14:08)

Píše to kluk, v gay...Ale ty jsi tu nebyl a najednou se tu zjevíš s tím, že Kikina je Karel/Khodl/Chris a je to člen gay komunity s hnědým šátkem. Jak jsi to odhalil ?

A jak to poznáš (Út, 21. 8. 2018 - 14:08)

Píše to kluk, v gay...Kluků se zájmem o kadění je stejně jako holek, ale holky to dělají častěji jenom samy pro sebe a nemají potřebu s tím exhibovat a natož pak odhalovat svou identitu. To je moje trpká zkušenost. A že se holky v téhle branži vydávají za kluky a naopak, to je bohužel běžná věc.

Line (Út, 21. 8. 2018 - 14:08)

No jo,jenže tady píšou o kadění jen holky. Tak mi to s tím Chrisem nesedí.

Mára (Út, 21. 8. 2018 - 14:08)

Jak vidím, tak někteří...Píše to kluk, v gay komunitě si říká Chris, jinak se jmenuje Karel. Kadění u kluků ho vzrušuje, ale musí psát za holku, aby nalákal kluky.
Nijak zvlášť se svou úchylkou netají.

Romana (Út, 21. 8. 2018 - 09:08)

Jak vidím, tak někteří tady jsou opravdu duševní mrzáci. Jako smát se někomu, že se mu stal úraz, to je vrchol ubohosti. A Kikinu obdivuji, jak tady odráží ty neustálé útoky na svou osobu. Já bych se na jejím místě sbalila a z diskuze vypadla. Takže Kiki nenech se otrávit. Jsi možná zvláštní, ale jinak fajnová holka. Každému s rozumem snad dojde, že to co tu píšou někteří rádoby inteligenti, jsou úplné kraviny.

Vtipálku asi Tě zklamu, ale na záchod to zatím zvládám i s tou zasádrovanou nohou a hodlám to zvládat dál. Momentálně se chci dát dohromady a opravdu teď netoužím po tom se "legálně podělávat" naopak tu svou nově objevenou zálibu, bych klidně vyměnila za to, aby moje noha byla v pořádku. Takže asi takhle.

To (Po, 20. 8. 2018 - 23:08)

Ahoj Kikino.
Se zájmem jsem...on Kódl něco vyplodí. A bude hrát hlavní roli.

Proč (Po, 20. 8. 2018 - 19:08)

Ahoj Kikino.
Se zájmem jsem...by měl zápach z hovna někomu vadit ? Hovno přece voní...

Luba (Po, 20. 8. 2018 - 19:08)

Pro scattera : wow s tou...Ahoj Kikino.
Se zájmem jsem si přečetl tento příspěvek. Cítím, že, pokud napíšeš tu povídku, bude to opravdu super a osobně se na ni těším.
Představuji si takovou loď plnou pohody, partu skvělých lidí.
No, pokud by tam bylo místo, tak se přidávám, jako jedenáctý člen posádky, ač slepý, mohl by třeba obsluhovat telekomunikační zařízení, pořádat diskotéky a různě bavit zbývající členy této skvělé posádky.
Mohla by tam být i neutralizace pro ty, kteří by o to měli třeba zájem a vadil by jim zápach.
Moc Ti držím palce a již se těším na povídku.

Reklama

Přidat komentář