Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Bobrik (Po, 20. 8. 2018 - 16:08)

Co je to tady dneska? Sraz...Jednou mi pán doktor předepsal magnesko tak si cele dopoledne prdím na sucho a když sem to skusil po objede tak jsem se zvalil ze mi to teklo z nohavice štěstí že jsem byl doma sám ale sprcha to spravila prsu zdar ..

Mára (Po, 20. 8. 2018 - 15:08)

Tak to je síla, jeden den tu...Jen si lešti ptáka, on ti Karel něco pěkného napíše.

Scatter (Po, 20. 8. 2018 - 09:08)

Tak to je síla, jeden den tu nejsem a ... nestačím se divit. Ten Mára to je skutečně nemocný člověk...jako bavit se tím, že ze sebe budu dělat naprostýho debila někde na random diskusi, tak to klobouk dolů, většího ubožáka jsem dosud neviděl.

Ctitel (Po, 20. 8. 2018 - 08:08)

Máro, doporučoval bych Ti buďto změnit doktora, a nebo změnit prášky..

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 21:08)

Ber to z tý lepší...Co je to tady dneska? Sraz debilů? Pořád čekám kdy tu napíšeš něco opravdu vtipnýho ale pořád se ti to jaksi nedaří...

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 21:08)

Karle (Kikino), povyprávěj jak sis zlomil kotník. Myslím to šmírování Petrise na suchým ha.jzlíku. Byla rosa...a dál to můžeš dovyprávět sám.

... (Ne, 19. 8. 2018 - 21:08)

Romano to máš ještě v poho ;já si týden před tím než jsem měl jít do 1.třídy zlomil stehenní kost

Eva L. (Ne, 19. 8. 2018 - 21:08)

Co bych dala za to, mít...Ahoj Romano, hodně tě lituji a cítím s tebou. Já jsem se zase pokadila před týdnem na chatě a to velmi jednoduše. Čistila jsem ledničku a dopíjela jsem načaté nápoje - hlavně různé kefíry. Nevím ani, odkdy to bylo otevřené. Říkala jsem si, že v lednici se to přeci neskazí. Asi za čtvrt hodiny se mi tak nějak nafouklio břicho a chtělo se mi trochu pr..t Trochu jsem zatlačila a... Myslela jsem, ale špatně... Prostě průser :-( Opatrně jsem odcupitala do sprchy a tam jsem se postupně opatrně svlékla a osprchovala. Pak jsem pod sprchou seprala i to prádlo od pasu dolů a nakonec i boty. Fakt HHrrůůzzaa. Nedovedu si představit něco podobného ve městě - třeba v autobuse nebo v metru, BRRR :-/

Vtipálek (Ne, 19. 8. 2018 - 21:08)

Kikino díky za podporu....Ber to z tý lepší stránky. Teď se můžeš podělávat legálně a nikdo se nad tím nebude pozastavovat. Prostě chudák holka v sádře, co to nestihla :D

Ha ha (Ne, 19. 8. 2018 - 21:08)

Kikino díky za podporu....:))))

Romana (Ne, 19. 8. 2018 - 21:08)

Au Romčo to bolí jenom to...Kikino díky za podporu. Momentálně vůbec nevím co budu ten měsíc dělat. Musela jsem se přestěhovat ze svého pokoje dolů do obýváku, tak abych měla možnost vzít si něco k jídlu a dojít si na záchod, když budu zrovna sama doma. Je to moje první zlomenina. Ta sádra je šílená, nemůžu si na to zvyknout. Snad se dám dohromady aspoň do konce září, abych v tomhle stavu neslavila své osmnáctiny. Jinak ten příběh klidně zpracuj a dávám ti svolení tam použít i moji osobu. Pokud to tady pak budeš uveřejňovat, tak se nebudu zlobit a ráda si to přečtu. Aspoň zaženu nudu a vztek co teď mám.

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 20:08)

Au Romčo to bolí jenom to...Karle, jenže ty sis tu nohu zprasil sám, že si šel na rtg o 14 dní déle. Kvůli tomu dle tvých slov: pěknýmu asistentovi. Takže ta dislokace, to byl tvůj průšvih. Platíš za svou blbost.

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 20:08)

Co bych dala za to, mít...Au Romčo to bolí jenom to čtu. No rozhodně ti to nezávidím ale holt stane se no. Já sama si tohle prodělala tak ti hlavně přeju aby ses plně zotavila a nedopadla jako já která mám tu nohu nenávratně zprasenou i když v mém případě je to levá noha. Z těch plných gati si nic nedělej to je ve srovnání s tím co se ti stalo úplná prkotina. Tvoje máma je jak už jsi tu psala určitě rozumná a pochopila to. Někde jsem četla že z velkého stresu nebo traumatického zážitku spojeného s bolestí se pokakat můžeš. Je to prostě reakce tvého organizmu. Hlavně se dej dohromady! Budu držet palce.

Romana (Ne, 19. 8. 2018 - 20:08)

Co bych dala za to, mít vaše starosti. Bohužel jsem teď řešila jiné problémy a mám zkažený zbytek prázdnin. Vím, že tomu co se mi včera stalo možná nebudete věřit, protože je to dost šílený, ale stalo se. Dopoledne jsme s mámou navštívily atletické soutěže amatérů zrovna probíhající v našem městě. No a já ač sportovní antitalent jsem chtěla zase oslnit před mámou a přihlásila jsem se do toho jediného co mi kdy šlo : Skoku do dálky. Docela mi to kupodivu šlo. Před posledním pokusem jsem byla na pátém místě. Řekla jsem si : Teď do toho dám všechno. Bohužel jsem zakopla při odrazu, doskok se mi tvrdě nepovedl a já si přisedla kotník, přičemž mi v něm pořádně křuplo a věděla jsem hned, že je zle. Aby toho nebylo málo, tak jak jsem se snažila na tu nohu postavit, tak mi v ní projela taková bolest, že se mi slzy hrnuly do očí a navíc povolil svěrač a já se kompletně pokadila, což nechápu, protože před tím se mi na velkou vůbec nechtělo. Takže se mi povedlo zlomit si nohu a ještě se při tom podělat. Máma mi pomohla vysvobodit se z té nadílky (pěkný trapas) a jely jsme rovnou na chirurgii. Tam se potvrdilo nejhorší a sice zlomený kotník. Takže momentálně jsem zasádrovaná na pravé noze od chodidla až po koleno, takže fakt "super" Mám to na měsíc a pak mě čekají rekonvalescence, takže když to dobře dopadne, tak v říjnu půjdu možná do školy. Teoreticky to znamená, že jsem si o měsíc prodloužila prázdniny, ale radost z toho zrovna nemám :( Jsem to, ale šikovná co?

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 19:08)

Kluci tu plavbu už mám tak...Konečně ses k tomu odhodlal. Hejlů máš dost. A jak si vybruslil z toho, že by ti dělali kluci otroky, když to je tvoje parketa. Dobře to hraješ.
A dík za výhru. Od zítřka to bude jen narůstat :).

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 18:08)

Kluci tu plavbu už mám tak nějak v kostce vymyšlenou. Jenom zbývá doladit jednotlivé kapitoly. Nevím kolik jich tam bude. Taková plavba kolem světa to není žádná sranda. Je tam hromada míst co se dají navštívit zahrnula jsem tam i ta kam bych se chtěla sama někdy podívat. Jinak nejsem žádná feministka a nevím proč vás kluky stylizovat do pozice sluhů pokakanych holek. Na lodi si budeme všichni rovni mám to vymyšlené tak že to bude společná Cesta nás všech na této diskuzi. Sice k tomu nikdy nedojde ale myšlenka je to pěkná nějaký personál tu není důležitý bude to prostě jenom o nás jak si tu cestu užíváme a především holky si budou při každé příležitosti plnit kalhotky :0) ale kluci se taky nenechají zahanbit takový Lukáš a Pavel se toho taky nebojí. Nechci teď propadat žádné paranoii a pevně věřím že deset aktérů této povídky včetně mě jsou všechno reální lidé tak jak tu o sobě píšou a na kecy těch co se prostě snaží tuhle diskuzi pořád vytrvale rozbít bych z vysoka kakala :0)

Mára (Ne, 19. 8. 2018 - 17:08)

Scatere, když jsi ten patron...Jo můžeš. Karel bude rád. Každý hejl dobrý.

Ctitel (Ne, 19. 8. 2018 - 17:08)

Scatere, když jsi ten patron všech pokakaných dívek a dam, mohu se přihlásit do konkurzu jako Tvůj zástupce? Mohu projít na lodi praktickou zkouškou, budu paní Kiki sloužit, uctívat její pokakaný zadek, hladit ho, čichat ho, líbat ho, čistit ho a uctívat ho.

Ctitel (Ne, 19. 8. 2018 - 17:08)

Kiki nereaguj na ty trapáky. Přestane je to bavit, nebo skutečně pochopí a budou honit ještě více.

Kikina (Ne, 19. 8. 2018 - 14:08)

To je zvláštní kolik se tu toho člověk o sobě dozví o čem neměl dosud ani potuchy... Každopádně nepřestávejte já se tu řehtám na celé kolo. Jenom si musím dát pozor abych se z toho záchvatu smíchu nepokakala :0)

Reklama

Přidat komentář