Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 07:08)

Přeji vám všem dobré ráno v legínach mám zas naděláno
V postýlce se tvářím svatě já nemůžu za ty plné gatě
V pokoji se šíří smradek čokoláda se lepí na můj zadek
Tak za malou chvilinku podráždím si pipinku
Ať je léto ať je zima pokakat se je vždy prima

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 00:08)

Ahojky všichni před chvílí jsem měla opět nehodu do oblečení. Dnes si ji budu užívat v růžových kalhotkách a šedivých legínach. Jak jsem se pěkně pokakala tak mě zmáhá únava tak se jdu opět v těch plných kalhotkách krásně vyspinkat a ráno budu opět exkluzivně zřízená ale co na tom sejde. Žijeme jen jednou tak si to užijme víckrát na tomto světě nebudeme a každá noc v pokakanych kalhotkách má své kouzlo tak já si jdu užít tu dnešní jako by byla moje poslední. Jeden nikdy neví tak příjemný spánek všem pokakankum a pokakandám přeje Kiki :0)

Romana (So, 4. 8. 2018 - 22:08)

Na pláži mi čumilové byli...Tak stane se. Já kdybych se nestala náhodným svědkem pokadění své spolužačky, tak se tu pravděpodobně taky nevyskytuji. Z těch prvotních špatných pocitů si nic nedělej. Jak už jsi patrně zjistila, tak je nás tu víc co si dobrovolně kadíme do gatí. Nedá se to asi úplně racionálně zdůvodnit, ale já už to taky neřeším, protože v tom jedu taky. Ze začátku jsem z toho měla podobné pocity jako Ty, ale už jsem se smířila s tím, že tohle je pravděpodobně ve mně a nic s tím nenadělám. Jenom si musíme dát pozor na to, aby nám na to rodiče nepřišli. Mě už se taky jedna akce nepovedla a byla jsem rovněž pokaděná před rodiči, takže si dokážu představit ten trapas co jsi na té pláži zažila.

Jana (So, 4. 8. 2018 - 22:08)

Ahoj Romano, máš pravdu,...Na pláži mi čumilové byli sice ukradení, ale zároveň jsem se dost styděla. Když jsme odjíželi, tak jsem si říkala, že je už neuvidím, tak jsem je hodila za hlavu.

Romana: Zapomněla jsem napsat na Tvůj dotaz, že to bylo docela průjmové. Hned bylo totiž poznat pohmatem, jak to okamžitě prosáklo přes ty plavky. Kdybych nebyla začtená do časopisu, tak bych to možná začala vnímat dřív a asi bych to stihla a nepsala do této diskuse.

Jana (So, 4. 8. 2018 - 22:08)

Ahoj Jano. Přes týden jsem...Ahoj Romano, máš pravdu, že cizí kuchyně může potrápit naše zažívání. Po snídani jsem se necítila úplně v pořádku a po obědě se to kupodivu zlepšilo. Chvíli jsem plavala a potom jsem si dala oraz, začetla jsem se do jednoho časopisu a najedou po delší době jsem vnímala výraznější žbluňkání ve střevech, tak jsem se zvedla a ušla jsem pár kroků, prdla jsem si a bohužel jsem cítila, jak se mi do plavek valí kadění. Byla jsem ještě blízko našich i příbuzných, kteří byli s námi, tak máma na mne hned vystartovala a vysvětlila mi, že jsem velká slečna a měla bych si umět říct a následně dojít na wc. Stydím se před příbuznými, ale zároveň jsem objevila něco zajímavého. Styděla jsem se i na pláži. Z jednodílných plavek do moře by to bylo složitější, prostě špatně proveditelné.

Dita (So, 4. 8. 2018 - 22:08)

Dito tohle nemůžeme dělat....Kikino, hlásím svůj návrat z krátkého pobytu na chalupě. Nějak jsem nestihla dát vědět o odjezdu. Ještě pojedeme do Itálie 14. srpna. Docela se těším, protože poslední dvoje prázdniny jsme byli v horách, tak se už moc těším k moři. Doufám, že tam nedopadnu jako naše nová Jana. Do odjezdu bych chtěla ještě jednu akcičku spáchat.

Jana (So, 4. 8. 2018 - 21:08)

Prej já tomu dávám :0)...Kikino, těší mě, že v tom nejsem sama. Když jsem začala po mé plažové nehodě hledat na internetu, tak jsem si myslela jaká jsem exotka, a že asi nic nenajdu. Potěšili jste mě. Na pondělí již mám plán. Doufám, že to v pondělí dopadne zase dobře.

Kikina (So, 4. 8. 2018 - 21:08)

Kiki tak my Ti tam tu bouřku...Dík už to tady máme. Právě se děje nemyslitelné v Praze prší a docela to i ochlazuje vzduch. Tak to by se mohlo dnes krásně spinkat v plných kalhotkách. Můj organismus mě nezradil a už to na mě přichází ale ještě je brzo tak to zatím zkusím podržet ale nevím jak dlouho to zvládnu už to začíná být celkem akutní :0)

Romana (So, 4. 8. 2018 - 18:08)

Už jsem naštěstí opravdu...Kiki tak my Ti tam tu bouřku posíláme :) Ale moc se netěš. Tady přestalo pršet před chvílí, ale opět vylezlo slunce, takže tu možná máme ještě větší prádelnu než před tím deštěm. Nicméně ten aspoň trochu ochladil teplotu vody v našem bazénu, který sice není vyhřívaný, ale momentálně tak působí, tak možná nakonec přeci jenom natáhnu plavky a půjdu se vykoupat :)

Kikina (So, 4. 8. 2018 - 16:08)

Kiki: tak fajn, že je vše...Už jsem naštěstí opravdu v pohodě teď už by mi stačilo se jenom pokakat a budu spokojená ale furt se nic neděje tak fakt nevím jestli to nakonec opravdu nebude zácpa protože už jsem nekakala čtyři dny a to co jsem do sebe včera nacpala už se musí někde projevit. Pořád spoléhám na svůj organismus že si s tím poradí. Projímadlo bych zvolila až jako poslední možnost. Jasně že tatarku mám v lednici tak předpokládám že zkažená nebyla ještě toho trochu :0)

Romčo nic ve zlým ale jděte už s těmi vašimi bouřkami a deštěm do háje začíná mě to iritovat :0)tady v Praze se před chvílí zatáhlo zafoukal vítr a hotovo. Zase nic koukala jsem se na radar a zase nás to všechno obchází tak nevím kdy tady už konečně aspoň drobet sprchne asi nikdy.

Romana (So, 4. 8. 2018 - 15:08)

Kiki: tak fajn, že je vše...Lukáši momentálně mám po relaxu. Zrovna když jsem se chystala, že si vlezu do bazénu, tak se přihnala bouřka. Holt tady v Jižních Čechách máme nejvíc bouřek v celé ČR, tak momentálně to tady pěkně práská, tak jsem zalezla zpátky do baráku a snad se aspoň když už to přišlo trochu ochladí. Kiki psala, že v Praze neprší dlouhodobě. Tady se sice sem tam bouřka a déšť přežene, ale že by se ochladilo se říct nedá.

Romana (So, 4. 8. 2018 - 15:08)

Už jsem tady psala, jak jsem...Ahoj Jano. Přes týden jsem tu nebyla, tak jsem ten tvůj první příspěvek přehlédla. Nechci do Tebe nějak rýpat, ale jak se Ti povedlo pokadit se do plavek na pláži? Já už tu psala, jak to na mě v tom Bulharsku taky přišlo na pláži, tak jsem se prostě šla vykadit do moře. Psala jsi něco o jednodílných plavkách, tak chápu, že ty se sundávají hůř než dvoudílné, ale i tak si myslím, že se taková situace dá ustát, pokud jsi tedy neměla průjem. Zahraniční kuchyně na kterou není člověk zvyklý může s organizmem zamávat. Hlavně, že svoje první úmyslné pokadění jsi utajila, tak přeji hodně štěstí při dalších akcích.

Lukáš (So, 4. 8. 2018 - 14:08)

Kiki: tak fajn, že je vše ok. Tipuju, že to byla kombinace veder a mála jídla (om člověk nemá takovou chuť jíst) a mála pití. Každopádně si to užij. Tatarka není nebezpečná, pokud je dobře uchovávaná. Pokud je ale na teple, tak hrozí nakažení salmonelou a to bych Ti nepřál- sice sereš jak Amina, ale k tomu horečky, zvracení a poruchy vidění či vědomí. Takže ve výsledku si člověk takové kadění neužije :-)

Romana: no ta voda prostě naplánovat nejde. Teda pokud není nějaká plánovaná odstávka a Ty si to nepřečteš. Může zkrátka dojít k havárii na vodovodu někde v ulici a Ty se mezitím pokadíš a pak máš smůlu. Ještě, že máte ten bazén :-) navíc ten se teď docela hodí, část toho teplého vzduchu olizuje i nás- máme 27°C ale já bazén nemám a do těch horských jezer za městem fakt nevlezu :-)

Jana: no tak super, prostě základní pravidlo zní, mít dostatek času nejen na akci samotnou, ale i na následný úklid. Pokud bydlíš s rodičema, tak je to horší, málokdo by to asi podporoval nebo asi nechal být.

Kikina (So, 4. 8. 2018 - 14:08)

Já jsem měl včera melouna...No vidíš zmrzlina dobrý nápad! Včera jsem si nakoupila i nějaké nanuky tak si asi rovnou půjdu jednoho dát. Jestli ani tohle všechno nezabere tak už fakt nevím.

pavel (So, 4. 8. 2018 - 13:08)

Prej já tomu dávám :0)...Já jsem měl včera melouna a zmrzlinu , pivo taky , ale tím to nebude

Kikina (So, 4. 8. 2018 - 13:08)

Prej já tomu dávám :0) holky vy se s tím taky zrovna nemazete. Vidím že tu máme novou pokakandu tak Jano vítej Mezi postiženými :0) Romčo dík za varování ale už je pozdě. Smažák už je ve mě i tu tatarku jsem riskla tak uvidíme co se bude dít. Já vím že přejídat se nemá ale potřebovala jsem to asi včera všechno dohnat. Po té pizze jsem do sebe ještě nacpala bagetu a půlku melouna. Po pravdě se divím že ještě nemám plný kalhotky ale tak uvidíme co mi můj organismus na dnešek chystá. No nic jdu se zase trochu povalovat a nic nedělat. Větrák mám nastavený na plný výkon tak snad se do večera neuvařim.

Jana (So, 4. 8. 2018 - 13:08)

Lukáši s tou vodou to byla...Už jsem tady psala, jak jsem se pokadila u moře do plavek. Taky mi to přišlo zajímavé a včera jsem to udělala do těsných riflí. Stihla jsem i uklidit, tak naštěstí naši na to nepřišli. To by byl asi podobný mazec jako u moře. Tam jsem byla totiž našimi poučena, že jsem už dost velká slečna na to, abych si řekla a následně došla na wc. Jak to ze mne jelo do plavek, tak to byl zajímavý pocit. V pondělí bude asi repete.

Romana (So, 4. 8. 2018 - 12:08)

Lukáši s tou vodou to byla docela podpásovka, ale dobře mi tak, aspoň půjdu příště na záchod včas. Nicméně jak vidíš, tak ani tenhle zážitek mě neodradil od toho, abych v těchto experimentech pokračovala dál. Jenom musím být opatrná, aby mi na to rodiče nepřišli. Ohledně toho rozchodu, jak už jsem napsala, tak to, že vztah umírá za pochodu, tak nějak vnitřně vycítíš, ale kdyby mi to byl aspoň schopný říct do očí, tak by to nebyl takový šok jako dostat kopačky přes FB, ale už jsem se s tím vyrovnala. Život jde dál a jak se říká : pro jedno kvítí, slunce nesvítí.

Romana (So, 4. 8. 2018 - 12:08)

Kiki Ty tomu dáváš. Počkej Ty se zase dneska totálně pokadíš, ale hádám, že o to Ti asi jde :) Já už mám dneska plné gatě za sebou. Vrátila jsem se od té kamarádky a doma nikdo. Na stole vzkaz od rodičů, že jedou s bráchou navštívit příbuzné. Tak jsem tenhle víkend zase sama doma a už jsem toho využila a udělala si dneska pěkné dopoledne. Vzala jsem si zase ty legíny co minule (asi si z nich udělám svoje pokakávací kalhoty) a pěkně jsem si do nich ulevila. Voda naštěstí teče, takže sprchu už mám za sebou a pračka jede. Jinak ohledně toho tvého kolapsu ve čtvrtek, tak nemuselo se jednat nutně o dehydrataci. Spíš podle toho jak to popisuješ jsi málo jedla a neměla pak dost síly na energii kterou jsi vynaložila a zeslabený organizmus to holt nedal. Přejídání, ale taky není dobré, tak snad se brzo vrátíš do normálu. Občas je dobré třeba celý víkend nic nedělat a jenom odpočívat. Já si taky jdu udělat něco k jídlu a odpoledne se asi budu v plavkách povalovat u bazénu. Nic jiného se dělat nedá. Tak si užij víkend ke své spokojenosti. Nepochybuji, že určitě víš jak :)

Kikina (So, 4. 8. 2018 - 11:08)

Tak já budu taky dneska slečna neslušná. Včera jsem se nakonec hecla došla si na nákup do Billy a doma mám všechno co potřebuju a nemusím už tenhle víkend vystrčit z bytu ani nos. Kámoška mě sice usilovně přemlouvala abych s nimi odjela ale když vidím jak je venku tak děkuji nechci. Včera po návratu z nákupu jsem pokračovala v organizovaném přejídání radši nechtějte vědět co všechno jsem zplacala dohromady. Každopádně špatně mi nebylo ani jsem se kupodivu nepokakala dneska v noci ale včerejší pocit prázdnoty v žaludku dnes po probuzení vystřídal pocit přesně opačný. Ještě to trochu přikrmim a jdu si kuchtit oběd. Se svými kuchařskými schopnostmi si troufnu tak maximálně na klasiku to jest smažák a hranolky na tom se nedá nic zkazit. Jenom nevím jestli si mám dát i tatarku v těhlech vedrech se to moc nedoporučuje ale na zvýšení efektu by to mohlo být dobré tak já jdu vařit a snad vydržím pak až do večera ráda bych si to nechala zase do postýlky. Co měla znamenat ta moje čtvrteční slabost už se asi nedozvím ale každopádně už mi otrnulo a jsem zase ve formě. Ten včerejší relax v kombinaci s pořádnou baštou mě opět postavil na nohy.

Reklama

Přidat komentář