Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (Ne, 5. 8. 2018 - 16:08)

Holky já Vás prostě miluju, takové básnířky, Kiki ráno si mě úplně vyšťavila, stříkal jsem z tebe jako ďábel a poté vyčerpáním usnul, al euž sem ready taky zkusím nějakou malou básničku.

Mám rád když si blondýny naplňují legíny
známo je že černovlásky do kalhotek kadí z lásky,
největší však úlety, dělaj jenom brunety,
ráno si pečlivě postýlku stelou, v noci pak
potajnu do ní si serou, jsou to holky co moc rády
zadek maj od čokolády, my můžeme jenom chtít,
aspoň jednou při tom být, už v kalhotech mám pěknou tyč, tak buď jen moje choco bitch :)

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 14:08)

Ač slečna velká - ne už...Wow to jsi mě dostala :0) holka z tebe něco bude. Co studuješ za školu? Že by něco s literárním zaměřením? Ale ne tak tohle samozřejmě není otázkou vzdělání. Tohle je o tom jestli máš nebo nemáš fantazii. Já nemám ani maturu ale fantazie mám na rozdávání. Moje máma je vysokoškolačka a fantazii má nulovou. A ještě sis při psaní pěkně nadělala do gati dobře ty! Vidím že tu máme další zajímavý element. Jsem zvědavá kam až na téhle diskuzi budeme schopní v tom perverznění zajít. Na druhou stranu naše diskuze je vlastně úplně neškodná. Prostě se tu pár trochu jiných lidí baví v klidu o své zálibě. Zatím co na jiných diskuzích tady na doktorce se lidé častují urážkami nejhrubšího zrna vyhrožují si rozbitím huby. Někde dokonce i zabitím. Našla jsem tady i diskuzi kde se nějaká frajerka vydávala za zdravotní sestru a machrovala že když bude chtít tak může nechat kohokoliv zhasnout. To už je trochu přes čáru řekla bych. Zatím co my neznasilnujeme nezabíjíme nefetujeme ani nevyhrožujeme jenom se pokakavame :0)

Jana (Ne, 5. 8. 2018 - 14:08)

Ač slečna velká - ne už...Právě na mne přišla další vlna. Ještě chvíli a potom koupelna, aby z toho nebyl průšvih.

Jana (Ne, 5. 8. 2018 - 13:08)

Zepředu šťáva z vagíny...Ač slečna velká - ne už malá
na pláži se pokakala.
Zvědavci na můj zadek nakukovali,
když se moje plavky nafukovaly.
Máma mě na pláži strašně seřvala,
že jako mimčo jsem se posrala.
Měla jsem na sebe velký vztek,
že prozradil mě hnědý flek.
Asi jsem proti ostatním trochu jiná
od ostudy by mě zachránila jenom plína.

Naši jeli dnes na výlet, začalo se mi docela chtít. Ještě jsem si dala salát s majonézou a kompot. Při psaní veršů to na mne přišlo, tak jsem vstala, za pár vteřin bylo hotovo a šla se podívat do zrcadla a teď dopisuji tyto řádky. Chvíli počkám a potom dám sebe i oblečení do dobrého stavu.

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 10:08)

Zepředu šťáva z vagíny zezadu plný legíny
Jsem to ale nezbeda zadeček mám do hněda
Ještě bych v tom zůstala a pořád nonstop kakala
Vše pěkné však jednou končí tak se s tebou zatím loučím
No nic jdu se už opravdu umýt nebo se fakt počůrám ale to by ti hádám asi taky nevadilo :0)

Scatter (Ne, 5. 8. 2018 - 10:08)

Jsi prostě úžasná Kiki, to říkám stále, dívka jako ty by byla ještě něco víc než splněný sen, co může být víc, než když se dívka pokakává a ještě to nadevšechno miluje! A ty básničky jsou moc pěkné, máš talent :-* Tak příjemnou očistu ve sprše, asi v ní poteče o jeden pramínek navíc, že? Bohužel, nelze to oddalovat do nekonečna, vše krásné jednou končí, ale je to pak trošku nuda, že?, být tou velkou slušnou čistou holkou v čistých kalhotkách bez přidané hodnoty :p

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 09:08)

No jak je vidět tak umíš dosáhnout svého. Se mnou by si to měl jednodušší já bych se klidně pokakala dobrovolně ani by si nemusel schovávat klíč. Tak já ti ještě na oplátku složím nějakou básničku než půjdu pod sprchu už to asi chce protože ten mazlavý náklad v legínach mě začíná svědit navíc se mi chce čůrat ale ještě to chvíli vydržím.

Scatter (Ne, 5. 8. 2018 - 09:08)

Nedlouho poté jsme spolu byli na chatě co nám pujčil známej, celej den jsme se bavili s partou dobrých přátel a beruška se klasicky totálně zlila, musel sme ji doprovodit do pokoje aby si mohla lehnout, byla totálně na mol, snad ale i díky tomu přišel zázrak na který jsem čekal od prvního okamžiku co jsem ji poznal, po kterém jsem toužil ze všeho nejvíc, svlekla se, v místnosti bylo linoleum, jak byla opilá pořád se smála a něco blábolila, chtěl jsem nechat ji prospat se a vrátit se ke kamarádům, jenomže k tomu už ten den nedošlo, povídá mi miláčku mě se chce čurat, přisunula se ke kraji postele a spustila pěkný proud moči na podlahu, už to samo o sobě mě vyrajcovalo takřka k nepříčetnosti, ale aby toho nebylo málo najednou slyším jak povídá, ale mě se chce i kakat! v ten moment sem se málem radostí zbláznil, přiskočil k ní, zlíbal ji nožky a naléhalo na ni beruško tak kakej! A opravdu, začala tlačit, ležela na zádech, nohy měla zdvihnutéa pokrčené v kolenou, těžko mi mohla poskytnout lepší pohled na její prdelku, která se pomalu rozevřela na podlahu dopadla dvě nádherná hovínka, v ten moment už jsem zevnitř hořel, pěkně sem ji utřel vlhčenými ubrousky jako mimino, všechno rychle v poklusu uklidil, když sem běžel zpět ztrhal jsem ze sebe hadry, skočil do postele, no doslogva sem na ní vlítnul s umyslem umrdat ji k smrti, tehdy to byl opravdu maraton a neměl sem dost, což o to že byla totálně na mol já si to užil a ona taky, ihned pochopila i přes ty promile co to semnou udělalo, vedli jsme pak o kakání dlouhy rozhovor, rikala mi ruzne sve příhody, třeba zde nějaké taky napíši a pak už se to prostě vezlo. Poprvé to pak bylo stejné jako často potom, s oblibou nosívala legíny nebo teplákovku jen tak na ven, když sme se vracívali z hospod nebo ze zábavy, často mě tak mile překvapila, třeba posledních pár set metrů od domu, když jen tak šeptla já kakám, nebo mám plný kalhotky, či nějakou jinou totálně rajcovní hlášku, oblíbila si to docela a věděla že mě to zabije, byl jsem rád že to delala vždy až kousek od domu a po tmě, jelikož i těch pár set metrů se mi nešlo moc dobře s tak masivní erekcí v kalhotech, často jsme za sebou jen zavřeli dveře do domu a hned na sebe vlítly, tohle byla prostě droga, moje droga kterou jsem potřeboval stále a ve větších a větších dávkách, nejraději ze všeho jsem ji měl pokakanou v postýlce, tak jak to děláš ty Kiki, ztlatíčko moje, to jsem naprosto zbožnoval, probudit se vedle miláčka už ne jen pěkně počůrané, ale i hezky pokakané holčičky, je to nepopsatelná nádhera hezky se přitulit k dívce svých snů, která hřeje sama o sobě a o to víc, když má v kalhotkách pořádnou nálož a je hezky přítulná, nejde na to ani myslet, úplně se mi rozklepali ruce, když to teď píšu, potřebuji a chci to zažívat zase, snad se mi to brzy splní. Nelze tak stručně zahrnout vše co jsme spolu zažívali a dělali, tohle je jen malá ukázka, snad se bude líbit Kiki a příště zase něco dalšího.

Eduard Nud (Ne, 5. 8. 2018 - 09:08)

Tak to bohužel nevím, ale vím, kdy jsem se naposled naštval. Zrovna před chvilkou. Jsem se holil, kamera jede, a tak jsem si řekl, že ještě vyčistím strojek. No a samozřejmě jsem nemohl najít štěteček. No já jsem znejistěl, to vám povím. Ale alespoň to bylo chvilku přirozené. Kdybych chtěl, tak to nenaplánuji. To víte.

Scatter (Ne, 5. 8. 2018 - 09:08)

Tak mě napadlo, že se třeba s tebou podělím o to, jak se mě onehdy ptala na bývalou přítelkyni a jak sme spolu dospěli ke kakání., Bývalá přítelkyně byla prostě číslo, slovní spojení bad girl by ji přesně vystihovalo, nespoutaný živel, pro který na světě existovali jen tři věcy, zábava, chlast a sex. Bylo to nedlouho poté co sme spolu začali chodit, trávili sme noc v klubu, beruška už byla pěkně na mol, byli sme tam i s její kamarádkou, sousedkou u ktere jsme měli tu noc oba spát, má milovaná tžo trochu přehnala s pitím a v přítmí klubu na sedačkách se prostě bezděčně celá pochcala, aniž bych to vubec věděl, tak až poté co jsme se zvedli a ja se ji letmo dotknul rukou, uvědomil sem si že je celá mokrá a ihned poté že je počůraná. Nic jsem neříkal, ale samo mě to rozhodilo a dost vzrušilo, tu noc jsme tedy spali u kamaradky, došli jsme k ni osprchovali se, spali jsme v obyvaku na rozkládací pohovce, beruška byla vážně dost hotová tak hned usnula a nad ránem jsem se probudil do ráje, spíš mě tedy probudilo to, že jsem ležel v něčem mokrém, po chvíli jsem si uvědomil že to nebyl já, ale že se mé drahé polovičce podařilo ve spánku se pěkně doslova zechcat do postele, bylo ještě brzy ránoi a kamaradka jeste spala, dobře to u ní znala, začala kmitat sundavat prosteradlo a povlečení z postele, bežela s tím přes ulici to vyhodit do kontejneru, našla podobné u ní ve skříni postel převlekla a kamaradka na nic nepriěla. Využil jsem situace ve svůj prospěch a dal hrozně najevo že s emi to moc líbilo a že by mi vubec nevadilo kdyby to delala častěji, načež mi odpověděla, že to se nemusím bát, že když to přežene s pitím, tak se jí to stává docela běžně, takže to byla má malá výhra. Samozřejmě že jsme bez toho nemohl být a nutil ji čurat do postele, časem jsme tyhle mokré hrátky zakomponovali i do sexu, jenže mi pořád něco chybělo a ty už asi tušíš, ano kakání, moc jsem toužil mít i pokakanou princeznu, ale to opravdu nebylo vůbec lehké, zpočátku na to vůbec neslyšela a nebylo možné ji k tomu přemluvit. Lámal jsem si stále hlavu jakou formou ji k tomu donutit a dělal ji i různé naschvály (prostě jsem musel) Jednou jsme třeba byli v penzionu, večer jsme skoro celej prošukali, ona s eprokecla že potřebuje na záchod a já ihned pohotově zamknul pokoj a schoval klíč, panečku to bylo divadlo, ta mi tak nadávala, ale nakonec jsem dosáhnul svého, tedy alespoň tak na půl, bo byla nucena vykakat se do odpadkového koše, no pro začátek to nebylo špatný, živě si pamatuji jak jej drapla a posadila se na něj na poslední chvíli a začala kakat ja stal nad ní a aby toho neměla málo zacpal sem jí pusu asi víš čím...asi s e v ní začalo něco lámat, netrvalo už pak dlouho a dosáhl jsem svého.

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 09:08)

No vida a máme tu už 4000 pokakanych příspěvků. Snad je to jasná zpráva pro všechny hatery nezastavíte nás! Jenom tak dál lidičky děláte mi radost :0)

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 08:08)

Jinak počkám si ještě co pro mě má scatter pěkného než se půjdu osprchovat tak bych ještě jeden orgazmus mohla zvládnout. Vykakat už asi není co už jsem patrně komplet vyprázdněná.

Scatter (Ne, 5. 8. 2018 - 08:08)

Ano, máš naprostou pravdu Kiki, miluju tvůj zadeček! Líbal bych ho, kdybych mohl. A vychovatelka si ta nejlepší, holky z tebe mají skvělý příklad. Neoficiálně jsem ti slíbil věrnost a vůbec toho nelituji, stejně mě nic nedokáže tak vyrajcovat jako ty, takže už tu dobrou hodinu honím svůj nadržený ocas a stále nemám dost, nemohu se tě prostě nabažit, si tak úžasná! Hlavně se snaž v tom zůstat co nejdéle beruško, hrozně se mi tak líbíš, však to sama víš a vidíš jak z tebe šílím, má pokakaná princezno!

pavel (Ne, 5. 8. 2018 - 08:08)

Tím bych si nebyla jistá...Máš pravdu , žijeme jen jednou

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 08:08)

Nevím , kde se to ve mě...Tím bych si nebyla jistá :0) jak s tímhle začneš tak už toho nenecháš. Já jsem taky pěkně zřízená jak jsem předpokládala po těch dvou dnech nonstop přejídání. Před spaním jsem vytlačila pěkné pevné velké hovínko a dneska po ránu jsem měla pořádný průjem takže jsem zase pokakana až za ušima ale co už jak už jsem napsala žijeme jenom jednou tak proč si to pořádně neužit.

pavel (Ne, 5. 8. 2018 - 08:08)

Nevím , kde se to ve mě bere , ale já jsem zase podělanej až až . Pomalu mě přestává bavit i masturbace za to plná plenka ano , snad je to jen dočasný . No nic , zdar všem podělánkům

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 08:08)

Já teprve před chvílí...Ahoj to jsem ráda že se básnička líbila. Nevím kde se ve mě ty zvrácené fantazie pořád berou to asi ta nálož v mých legínach mě inspirovala. Já vím že ses zamiloval do mého zadečku a to jsi ho ještě ani neviděl ale ostatní holky tady jsou taky snaživé jenom jim ještě chybí moje zkušenosti. Ber to tak že sem dorazili jako racionálně uvažující dospívající dívky které měli holt tu smůlu že se jim povedl nechtěný kak do kalhotek tak si našli tuhle diskuzi kde natrefili na démona v lidské podobě Darth Kiki nechali se svést hnědou stranou síly a teď si kakaji do oblečení jako mimina. Jsem vlastně taková vychovatelka mládeže akorát za to co ode mě holky odkoukali by mě jejich rodiče asi nepochválili :0) ps vidím že tu zase řádí plagiátor bez vlastní fantazie ale tím bych se netrápila však ty dobře poznáš co jsem psala a co ne.

Kikina (Ne, 5. 8. 2018 - 08:08)

Přeji vám všem dobré ráno z Bohnic V legínach mám zas naděláno
V postýlce se tvářím svatě já nemůžu za ty plné gatě
V pokoji se šíří smradek čokoláda se lepí na můj zadek
Tak za malou chvilinku podráždím si hovnem pipinku
Ať je léto ať je zima pokakat se je vždy prima

Scatter (Ne, 5. 8. 2018 - 07:08)

Já teprve před chvílí došel domů a nemůžu napsat nic jiného, než Kiki miluji tě! Přesně na tohle jsem čekal, jsem opět do maxima vyrajcovaný, to prostě umíš jen ty naše čokoládová Bohyně, pořádně si to uzij zlato, já ani nepůjdu spát, to nemá cenu když jsem tak vzrušený, jdu si znovu přečíst tvůj příspěvek a pěkně pohonim pri představě na tebe. A zdejší holky jste taky super, vítám mezi námi Janu. Ale Kiki je prostě jen jedna a já z ní šílím, později dnes zase něco napíšu sem, ze svých zážitků :* když mi Kiki dělá takové pomyšlení, musím se alespoň malinko odvděčit.

Scatter (Ne, 5. 8. 2018 - 07:08)

Já teprve před chvílí došel domů a nemůžu napsat nic jiného, než Kiki miluji tě! Přesně na tohle jsem čekal, jsem opět do maxima vyrajcovaný, to prostě umíš jen ty naše čokoládová Bohyně, pořádně si to uzij zlato, já ani nepůjdu spát, to nemá cenu když jsem tak vzrušený, jdu si znovu přečíst tvůj příspěvek a pěkně pohonim pri představě na tebe. A zdejší holky jste taky super, vítám mezi námi Janu. Ale Kiki je prostě jen jedna a já z ní šílím, později dnes zase něco napíšu sem, ze svých zážitků :* když mi Kiki dělá takové pomyšlení, musím se alespoň malinko odvděčit.

Reklama

Přidat komentář