Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

luba (Čt, 9. 8. 2018 - 20:08)

Ahoj četla jsem to dneska...Kikino, Svůj příběh jsi popsala a já jsem to respektoval, to jméno zůstaklo, ale děj se odvíjel jiným směrem, respektoval jsem Tvůj životní příběh.
Jinak teď píši prázdninový seriál Adélčin dětský tábor.
Jedná se o nevidomoui holčičku, která prožívá svá dobrodružství na běžném táboře, přenesl jsem tam i něco z našeho tématu.
Jinak mne psaní baví a mám spoustu nápadů.

Kikina (Čt, 9. 8. 2018 - 18:08)

Ahoj Kikino.
Tak tos mne...Ahoj četla jsem to dneska cestou z práce. No tam u tebe to je nějaká jiná Kikina. Přeci jenom v mém případě bylo hodně podstatných věcí úplně jinak ale tak je to v pořádku. Pokud hodláš zůstat jenom u fantazie tak v pohodě. S tím nemám problém. Přeci jenom kdyby chtěl někdo doslovně zpracovat mou životní story o které jsem se tu rozepsala tak bych rozhodně mohutně protestovala. Na svůj příběh si nárokuji copyright. Pokud budu někdy chtít tak můžu sama sepsat něco jako paměti pokakandy Kikiny ale na to jsem zatím mladá a věřím že hodně zážitků mám ještě před sebou. Každopádně zdar tvojí fantazii :0)

Kikina (Čt, 9. 8. 2018 - 18:08)

Tam nám zatrhli stránku...Nekecej! No jo máš recht. Tak to je pro vás kluky blbý že jste přišli o vaše videa s holkami v naložených kalhotkách. Já tam chodím spíš kvůli příběhům a ty tam naštěstí zůstali. Zrovna teď jsou tam rozjeté dvě zajímavé povídky a už jsem napnutá jak se budou dál vyvíjet. Tak snad vám opraví i ty videa. Musíte doufat.

Nereidka hnědá (Čt, 9. 8. 2018 - 16:08)

Některé ty příspěvky tady, ach jo, vy jste ale vtipálci :-D

Nereidka hnědá (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Také trochu poezie....:-)))

Nereidka hnědá (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Zdravím,
tohle téma mně něčím přitahuje, taky používání plenek. Vidím, že v tom nejsem sama ;-)

luba (Čt, 9. 8. 2018 - 08:08)

Tak a ještě trochu...Ahoj Kikino.
Tak tos mne těmi verši dostala. Ranní káva a Tvá poezie, to bude vzpruha a lépe se mi tak bude pracovat.
Jinak, jsem sice v komunitě, ale jako sympatizant, plenkař nejsem, k celé tématice mne přivedla jedna nehoda, kdysi jsem to na Fóru popisoval.
Pak se to zasunulo do podvědomí a před lety to tak nějak vyplynulo na povrch a začal jsem se o tuto tématiku zajímat.
Pak jsem objevil ABDL s povídkami.
Původně jsem v roce 2006 hodlal napsat krátkou povídku na téma neutralizace. Nakonec jsem se do těch postaviček tak vžil, že píši dodnes.
Akorát jsem to pozměnil, již je to volný cyklus.
V současné době pracuji na povídce Adélčin dětský tábor, kde taktéž vystupuje Kikina.
Původně je to dívka, která je vystresovaná, ale nakonec se díky nehodě dostane k tomu, že se jí to líbí a s komunitou i táborem se spřátelí.
Jak tak koukám, pokud by taková látka byla k dispozici, nejeden by si to takto vyzkoušel a snad by se to i zalíbilo a byl by odbourán stud. Nejhorší je na tom ten zápach, ten, kdyby se odstranil, kdo ví.
Kiki, při Tvých verších jsem se musel smát, je to opravdu trefa do černého.

Zvědavec (Čt, 9. 8. 2018 - 08:08)

Tam nám zatrhli stránku Počůravanie a pokakávanie :( Respektive stránka funguje, ale videa nejdou přehrát. Včera jsem tam mrknul a našel tam jenom vzkaz od správce, že web sk 4shared zrušil účet s videi, takže hádám, že zase nějací puritáni nemohli zkousnout, že ta stránka byla úspěšná a měl tam téměř 600 tisíc návštěv. Je tam napsáno, že na nápravě se pracuje, tak snad to dá dohromady. Byla by škoda, kdyby stránka s takto šikovnými děvčaty skončila.

Prdný (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

Také trochu poezie.

Zmýlená neplatí,
zas jsem si nasral do gatí,
za hajzlem ze starých latí,
na řiti pár jelit od opratí,
hovno mi padá z gatí.

Kikina (St, 8. 8. 2018 - 20:08)

Tak a ještě trochu večerní poezie. Tohle jsem složila pro tebe Lubo. Jak říkám plenkova fanynka už ze mě nebude ale dokážu zpracovat jakékoliv téma :0)

Nudím se a nechci medvídka mývala radši jsem se pokakala
Natrefila jsem při tom na stránky skvělé jmenují se abdl
Je tam sekce převratná novinka jak neutralizovat zápach z hovínka
Tohle bych rozhodně brala na veřejnosti bych se pak pokakala
Příjemné teplo by mě v kalhotkách hřálo a nic by se nepoznalo
V obchodě sukně se mi vlní kalhotky pod ní pěkně se plní
Mám li Billa kartu pokladní se zeptala netuší že já se pokakala
Do kalhotek ještě nakládám zatím co nákup do košíku skládám
To bylo obav to bylo strachu zázračná látka in mě zbavila pachu
Mohla bych to dát i do plenek nebude to znát navenek
I kdyby padali trakaře nerozhodí to plenkare
Pro jistotu plenky mají nezhroutí se když se pokakaji.

Kikina (St, 8. 8. 2018 - 20:08)

Kikino, tak doufám, že si...Lubo ta šílená šlechtična je šíleně dlouhá. Určitě se k tomu dostanu ale chce to čas protože tohle chce číst na jeden zátah. Nakoukla jsem tam před chvílí a spíš mě zaujal příběh Karin který jsem přečetla jedním dechem. Ten začátek je mi poněkud povědomý :0) ano já jsem znalkyně této diskuze a vím že taková holka tu přispívala i když pak se odmlčela. Asi to co jsem tu psala já bylo pro ní silné kafe když mě tu označila za dylinku co si kadí do postele :0) ale zajímavě jsi ten příběh dotvořil a dostal ji až do plenek. Jinak plenky nejsou to co by mě bralo jako dospělá dívka to mám ráda do oblečení protože to dotváří ten pocit ostudy zatím co plenky vlastně před tímhle chrání ale vaší komunitu neodsuzuju a plně respektuju. Ostatně nebýt Pavla který tu na mě jako první reagoval a který to taky má rád do plenek tak už bych tu možná nebyla. Ty mé první příspěvky tady se totiž setkali s hlubokým nezájmem. Asi holt to co jsem tu na rovinu přiznala byl moc velký šok pro tuhle diskuzi. Předtím se tu probírali jenom údajné nehody a jak jsou z toho všichni zhnusení a když tu někdo naznačil že se pokakal schválně nebo se mu to nedej bože líbilo tak byl hned nekompromisně označen za úchyla. Já sebrala veškerou odvahu a vynaložila hodně energie abych to tu posunula tam kde jsem to chtěla mít. Naštěstí se přidali i ostatní postižení jedinci a dnes je tato diskuze možná ujeta ale aspoň upřímná. Nic tu neokecavame prostě jsme se shodli že nás pokakavani baví a je to tu tak mnohem víc uvolněné. Pro někoho nepochopitelný svět ale ten kdo do něj někdy proniknul tomu naprosto rozumí.

luba (St, 8. 8. 2018 - 19:08)

Díky za uznání kluci....Kikino, tak doufám, že si počteš, pak mi dej vědět, jak to na Tebe zapůsobilo, možná to bude tak trochu praštěné, ale šlo to od srdce.

Kikina (St, 8. 8. 2018 - 17:08)

Díky za uznání kluci. Aspoň někdo můj talent ocení. Lubo určitě tam někdy nakouknu ale teď jsem zase v jednom kalupu a toho času mám míň než bych chtěla

Scattere ten tvůj návrh mi přijde trochu diskriminační :0) to bych pak jako čůrala ve křoví nebo kde? Jak už jsem psala tak počůrávání neholduji takže ano přeci jenom na něco se ten záchod hodí :0) jinak ty včerejší verše jsem posílala zrovna když jsem byla na velký. Když už jsem se nepokakala tak jsem si aspoň chvíli poseděla na záchodě vykakala se a poslala verše. Vím že vysedávání na záchodě je spíš záležitostí vás kluků ale tak já jsem holt trochu jiná než ostatní holky a jak jsem tu uvedla tak čichat sebe sama jsem zvyklá a nevadí mi to :0)

luba (St, 8. 8. 2018 - 15:08)

Jinak inspiroval si mě s...Ahoj Kikino.
Strašně moc jsem se bavil, jednak těmi verši a také tím slovíčkem prasopis. No, jsi úžasná a je dobře, že jsi na tomhle fóru, dáváš tomu to správné koření.
Jinak Tě chci pozvat na ABDL v sekci Převratná novinka na takový miniseriál s názvem Šílená šlechtična. Je to fiktivní příběh, jak by vypadala situace dívky ve středověku, která nosí plenky.
Pro dokreslení jsem se to snažil vyšperkovat Staročeštinou.
Tvoje verše jsou opravdu super.

Scatter (Út, 7. 8. 2018 - 21:08)

Tak to já měl vždy za jedna a píšu tu a tam ještě hůř než můj doktor :D, ale tak už jsem x let ze školy, tak si to mohu dovolit :D To by bylo super alespoň v ten pátek chci si užít svátek :) Vím, že by to bylo diskriminační, ale souhlasil bych s tím, kdyby byl na WC vstup ženám zakázán :) to by byla paráda. Ty básničky ti opravdu moc jdou a hezky se to čte :)
Mohla bys být každou noc, pokakaná hrozně moc,
tohleto bych vážně bral, celou noc si s tebou hrál,
užíval si jako král, čurák by mi nonstop stál :))
Nejvíc ze všeho mě bere, když má milá v postýlce sere,
když k tomu dodá i hlasité prdy, nevěřili byste jak umím být tvrdý. To teď jen tak v rychlosti píšu nějaké blbosti :))

Kikina (Út, 7. 8. 2018 - 18:08)

Jinak inspiroval si mě s tím kostelem. Tak tady mám pro tebe taky jednu křesťanskou. Vymyslela jsem jí dneska v práci tak aspoň vidíš na co tam myslím :0)

Dívka vrátila se z kostela nešlo se jí zrovna zvesela
Pokakala se před zrakem pána boha potom raději vzala roha
Matka její cosi zlého tuše modlí se za spásu dceřiny duše
Každý den odříkáš otčenáš pokud se zase pokakáš
Inkvizitor chystá již hranici upalme tu čarodějnici
Dívka má jen poslední přání aspoň ještě jedno pokakání
Tahle hra mě baví klidně mi můžeš zadat libovolnou pokakanou situaci a já zversuji všechno. Čeština nebyla po pravdě nikdy moje silná stránka to jste asi i poznali podle mého prasopisu ovšem já nic já dysgrafička mám na to i papír. Nicméně vždycky jsem jí proplouvala v pohodě s trojkama protože mě pokaždé zachránila ta literární část. Když jsem například dostali úkol ve stylu tady máte zadané téma a napište na něj povídku nebo básničku tak v tom jsem vždycky hvězdila. Moje češtinářka mi furt říkala holka ty se už asi normálně psát nenaučíš ale fantazii máš neomezenou :0)

Kikina (Út, 7. 8. 2018 - 17:08)

Kiki, ty si tak úžasná, ty...Tahle sobota určitě neklapne protože nespím ve své posteli. Už ani ta minulá nebyla v plánu ale všichni víte co mě minulý týden donutilo ty plány změnit. Tak leda že by to se mnou zase seklo a já opět nikam nejela ale to doufám že ne. Jako nářezova já jsem ale ne tolik abych se pokakala v cizí posteli. Tak jediná možnost je že bych to provedla z pátku na sobotu. Nebudu si to sice ráno mít čas moc užít protože dopoledne budu muset odjet ale lepší než drátem do oka. Tak já půjdu dneska vzorně na záchod a zkusím tedy do toho pátku něco naspořit :0)

Romana (Út, 7. 8. 2018 - 14:08)

Kikina : Teda Ty mi dáváš :) Ale co bych se zlobila. Máš pravdu, že ta akce se mi opravdu moc nepovedla. Tak jak jsi to sepsala, tak může být :)

Jana : Chtěla jsem to do těch plavek zkusit dneska. Dokonce jsem taky vyhrabala jedny jednodílné, které už jinak nenosím. Ideál by byl, kdybych to mohla udělat doma na zahradě u bazénu, ale to nejde, když je doma brácha. Naše zahrada má jinak tu fantastickou výhodu, že je ze všech stran obehnaná neprodyšným živým plotem, takže nikdo z ulice, ani ze sousedů tam nevidí. Sbalila jsem tajně ty plavky, bráchovi řekla, že mizím a odebrala se k řece, která teče kousek od našeho domu. Chtěla jsem na jedno konkrétní místo, kam vím, že nikdo nechodí, ale dojít tam bylo nad mé síly. Po cestě se mi chtělo víc a víc a tak v půlce už jsem to nedala. Jenom jsem ucítila jak prohrávám a jak se plní kalhotky. Ještě, že jsem šla v sukni, tak to snad nebylo vidět. Původně jsem si chtěla vzít džínové šortky a to bych asi kolemjdoucím poskytla zajímavý pohled na můj zadek. Než jsem tam došla potkala jsem dva kluky. Když jsem se s nimi míjela, tak jsem slyšela, jak se pak nahlas smáli. Tak nevím jestli to bylo proto, že ucítili závan zpod mé sukně a došlo jim, že jsem pokaděná. Naštěstí je neznám. Potkat někoho známého, tak se hanbou propadnu. V řece jsem se naštěstí dala do kupy a kalhotky jsem pak vyhodila do koše. Holt to nevyšlo, ale aspoň jsem si to poprvé užila na veřejnosti, ale trochu jsem se styděla. Radši bych tohle dělala v bezpečí domova, ale nevím jestli se mi ještě tyhle prázdniny poštěstí být sama doma. Tak snad to do těch plavek klapne někdy jindy. Pro zatím jsem je uložila zpět do skříně.

Scatter (Út, 7. 8. 2018 - 07:08)

Kiki, ty si tak úžasná, ty tvé poslední verše číst po ránu, to je velmi nebezpečné, vše si živě představuji a dávno jsem překonal maximální hranici vzrušení, na to ani slova nestačí, jsi prostě senzační, mohu se z tebe zbláznit vzrušením, tak úžasná, opravdu velice nutně bych potřeboval do postýlky dívku jako ty. Ať už je zase sobota večer, po ničem jiném netoužím...

Scatter (Út, 7. 8. 2018 - 06:08)

Teda Janičko, ty se nám pěkně rozjíždíš, musím tě pochválit jaká si šikovná holka

Reklama

Přidat komentář