Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Simča (So, 15. 7. 2017 - 19:07)

Je léto, jestli pak se to...Milane, trhla jsem si minulý týden tímto malérem pořádnou ostudu u nás na koupališti. Myslím, že to byla ještě větší ostuda, protože mně se kadit ani nechtělo. Stála jsem s kamarádkami ve frontě na zmrzku a přitom jsem si prdla. S jednou kamarádkou jsem zrovna vykládala a byla jsem zabraná do hovoru, a tak jsem si jenom uvědomila ten slyšitelný prd. A za chvilku mi říkala třetí kamarádka, že jsem prase, že jsem si jenom neprdla, ale že jsem regulérně podělaná. A při tom jsem začala vnímat teplo a tíhu v plavkách. Nedokážu to pochopit, jak se mi to mohlo stát. Chápu, že někdo valí na wc a nestihne to, ale tohle nevím, co to bylo za vzpouru organizmu, že to ze mne vyjelo bez varování. A taky nechápu, že jsem ty plný plavky začala vnímat až po chvíli, když mi to řekla ta kamarádka. Asi to bylo tím, že jsem s kamarádkou byla myšlenkami úplně jinde. Mám jen obavy, aby se to neopakovalo. Když jsem šla kolem prosklené plochy, uviděla jsem na mých zelených plavkách docela velký hnědý flek. Žádná z těchto kamarádek se mnou nemluví, kromě narážek vůči mě. Kdysi se mi to stalo ve škole a od té doby do této ostudy na koupališti byl klid. Plavky byly bohužel jednodílné tak jsem se v nich musela dokolébat až domů. Doma to bylo taky hodně nepříjemné, přítel si ze mne utahuje, máti má taky plno řečí.

Milan (Po, 10. 7. 2017 - 20:07)

Je léto, jestli pak se to někomu z vás letos povedlo do plavek?

(Po, 10. 7. 2017 - 10:07)

Sem se posral v noci , nechtělo se mi vstávat tak sem to udělal do plenek.

(__.__) (Ne, 9. 7. 2017 - 21:07)

Já jsem se nepokakal já jsem se rovnou posral! Hold si prdel poroučet nedá!

Mirek (Ne, 9. 7. 2017 - 19:07)

Vysmívat se druhým a nadávat to je hnus a až se ti to stane tak si spomeň na tutu diskuzi

Martin (Ne, 9. 7. 2017 - 13:07)

Jeli jsme na chatu s kamarádem byli jsme se projít zaplavat když jsme se vraceli měli jsme velmi velkej hlad našli jsme jenom ovesnou kaši na to že jsme měli hlad tak jsme si přidali k večeři to samé protože jídlo nám přivezou až zítra rán se mi chtělo ulevit nic neobviklého kamarád vedle spal tak jsem zatlačil slipy se naplnily byl jsem úplně zděšený kamarád se probouzel a najednou slyšim ten samej zvuk kamarád byl hned probuzený a koukal rovnou na mě byla vidět boule na boxerkách a já jsem řekl ať si z toho nic nedělá a on to se ti lechko řekne a já já toho mám plné slipy tak jsme vztaly boule dost velké boule břicho zase bolelo udělali jsme sotva krok a ty boule se nám zvěčily nejdřív se dal dopořádku on pak já

(Pá, 30. 6. 2017 - 03:06)

Jsem měl plenu od rána , k večeru jsem šel domů z hospody a pořádně se vykadil do pleny a v tý pleně jsem usnul a vzbudil se až teď , je to bezvadnej pocit.Můžu to jenom doporučit .

Jana (Čt, 29. 6. 2017 - 18:06)

Bohužel včera na školním...Inko, jak jsi to pak řešila?. Zastal se Tě někdo?

Inka (St, 28. 6. 2017 - 21:06)

Bohužel včera na školním výletě. Ještě že budou prázdniny.

Radka (So, 24. 6. 2017 - 13:06)

Tak myslím, že minimálně nějaké to ,,ušprknutí´´ do gatí už asi zažil skoro každý. S plnou várkou jsem šla naposledy na střední, kdy jsem sotva došla na zastávku a pak mě čekala velmi nepříjemná cesta zpátky domů.

co? (Pá, 23. 6. 2017 - 22:06)

Je to velmi zajímavé, že...David s Pavlem jsou holky??? Aháááá....

Aleš (Pá, 23. 6. 2017 - 16:06)

Právě jsem si luxusně usral!

Miro (Pá, 23. 6. 2017 - 16:06)

Stalo se to někomu?
Ráno...Stáva sa to..Je to vzrušujúce riadne si honiť, uvoľniť všetky zvieače, aj ten ritný a teplo v intímnej oblasti sa zväčšuje, príjemne šteklí a honka strieka ako divá. Aj úľava je fajn..

David (Pá, 23. 6. 2017 - 15:06)

Stalo se to někomu?
Ráno...Je to velmi zajímavé, že se to může stát při onanii. Tak by mne zajímalo, zda se to stalo někdy i vám, holky?

Pavel (Pá, 23. 6. 2017 - 09:06)

Stalo se to někomu?
Ráno...To se mi nechce věřit, že by se někdo mohl při onanii pokadit.

Honza (Čt, 22. 6. 2017 - 17:06)

Stalo se to někomu?
Ráno mi bolelo břicho ale ne tak že potřebuji na velkou chtěl jsem onanovat tak jsem po chvilce jsem si chtěl ulevit jestli mi to pomůže tak jsem zatlačil slipy se naplnily a onanovat se mi vůbec nechtělo boule byla dost velká

Luboš (Út, 13. 6. 2017 - 09:06)

Luboši, slíbila jsem, že...Tak, především, Irenko, gratuluji ke zvládnutí maturity, není důležité jak, ale, hlavně, že jsi to zvládla.
A nyní držím palce, ať je to bez nehod, sám vím, co to je mít je ze stresu a špatného jídla.
Jsem rád, že Tě můj příspěvek posílil.

Natálie (Út, 13. 6. 2017 - 07:06)

Psosím poradte mi kde seženu pleny pro dospělí

Irena (Ne, 11. 6. 2017 - 17:06)

Nic si z toho nedělej,...Sabino, to máš pravdu, že to nemusí být jen z jídla. Já jsem to měla zcela jistě ze stresu. Mě to trápilo teď poslední měsíc a z jídla jsem to určitě neměla. Měla jsem stres z maturity. Poprvé se mi to stalo na Majálesu a to spustilo ty další nehody. Teď ten velký stres opadl, tak věřím, že to bude OK. Tobě taky přeji, aby se Ti tyto katastrofy vyhýbaly.

Irena (Ne, 11. 6. 2017 - 17:06)

Tak, především držím...Luboši, slíbila jsem, že dám vědět, jak jsem dopadla u maturity. Od čtvrtka to mám za sebou jasem ráda. Sice to bylo jen tak průměrné, ale pořád lepší než nejhorší. Tak ten stres teď opadl, tak určitě vymizí i tyto strašné ostudy. Měla jsem ještě jednu (právě v ten čtvrtek), ale přešla jsem na sukně, tak jsem mohla docela rychle zareagovat a dát se alespoň částečně do pořádku. Ještě jsem se v oněch místech naparfémovala, aby případný menší závan byl zneuralizován. Dal jsi mi sílu. Dík

Reklama

Přidat komentář