Reklama

30 až 40 kilo dolů

Denise (St, 7. 3. 2012 - 23:03)

Hermíno - přesně takovouhle chřipku jsem měla loni touhle dobou.Nemohla jsem se ani nadechnout a několik nocí jsem proseděla. Vím jaké to je. Chce to fakt vyležet a nepospíchat nebo se to vrátí. Tvýmu pejskovi držím palce, ten můj se taky pomalu uzdravuje.Mizerný alergie. A mně to čeká- duben, květen to jsou mý nejhorší měsíce. Zkouším toho Havlíčka, zítra se na něj kouknu v TV. Nový díl se mi docela líbil.Je to docela honička, pořád si něco připravovat, ale hlavně nemám hlad a jídla je fakt dost. Teď si k tomu pročítám diskusi, ale tam jsou samý holky na mateřský nebo na vejšce a trápí se kvůli třem, čtyřem kilům. Alespoň se tam dozvím kde co koupit apod.

Hermína (St, 7. 3. 2012 - 20:03)

Chřipka se táhne a táhne pevně doufám, že už to vezme nějaký konec, pokud možno ten lepší.Můj pejsek se už tři dny rozmýšlí, jestli tu bude nebo ne?? Jsou to nervy, ale rozhodla jsem se, že pokud nemá bolesti, že mu nechám čas,aby si správně vybral. Hubne,ale opravdu rychle, ještě, že byl dobře živenej, že má z čeho. Dneska začal aspoň pít a přestal kašlat.Má svůj věk a byl by to zázrak, ale ty se někdy dějí.Přála bych mu ještě kousíček pěknýho života. Tak mu držím palce, ale k ničemu ho nenutím.Já jsem si léčila dutiny tak intenzivně, že mám opuchlý a rudý čelo, no mám pěknou ránu, ale to je to nejmenší.Zítra bude určitě líp. Papa

doktorka.kveta (St, 7. 3. 2012 - 17:03)

Ahojky děvčata,jak je?Jak vám jde hubnutí,nebo udržování váhy?Zdravím zpět maroda,který vypadá,že je celkem fit,opatruj se i svého věrného pššíítele.Venku to počasí už vypadá čím dál lépe,aspoň přes okno to tak vypadá,tak néé,že budete vybíhat v tílkách a kraťáskách ven do přírocy si zacvičit,hi hi hi!Páá K

Milka (St, 7. 3. 2012 - 08:03)

Všetkých srdečne zdravím. Helenka mám veľkú radosť, že máš dobrú náladu , len nech Ti vydrží. Hermínka, je teplo, tak asi všetko už bude len lepšie, čo želám aj Kvetke, Blške, Roxy, Denis atď.

Hermína (Út, 6. 3. 2012 - 19:03)

Zdravím Helenko, to jsem si oddychla, že už jste oba doma.Heleďse, všeho s mírou, moc to teď ještě nepřeháněj, spíš sbírej síly....nevím jestli si tu chválu zasloužím. Nemám chuť, nemám čich, nechutná mi a nemám ani hlad. Jenže i velice málo piju,tak mi váha stagnuje.Zdravím i ostatní děvčata, líbí se mi jak bojujete.Slyšela jsem i dobrý typ na Dukanovu dietu. Nevím co obnáší,znám paní která po ní neuvěřitelně hubne, baví jí to a napsala i kuchařku. Tak to jen aby jste se nenudily.

Hela (Út, 6. 3. 2012 - 19:03)

Ahoj holčiny:-) Tak už jsem doma, mám zatopeno a pejsek se drží jako klíště a nechce ven ani čůrat:-) Vyzvedla jsem ho cestou domů z nemocnice a dojeli jsme asi v poledne.A dietní stravu jsem přísně držela ! Ráno se zvážím..Ležela jsem vedle krásně hubené slečny a připadala si jako buřt.Vidím, že i vy se držíte a Hermínka dokonce mění úplně postup. To je bezva! Všem držím palce, venku se brzy bude chodit nalehko.Tak at k něčemu vypadáme:-)Milko, napíšu mail možná až zítra.

doktorka.kveta (Út, 6. 3. 2012 - 17:03)

Bleška má odpojen net na...tož,že jí zdravím,a že se na ní těším,a ať léčí kopýtko.K

doktorka.kveta (Út, 6. 3. 2012 - 12:03)

Ahojky všem,Denisčo,co že,je to na tebe kruté,no jak chceš,já těch 14dní odkroutím,vlastně teď už jenom 8dní.Kdyby jsi se vrhla na pana Havlíčka,hi hi hi,myslím jeho dietu tak mi dej pak vědět,jak to jde jo?Páá K

Denise (Út, 6. 3. 2012 - 00:03)

Helen - ať ti to dopadne. S těmi výživovými poradci máš velkou pravdu. Rychlokvašek jako když naseje.Milko - díky za radyKvěto - já tu mlíkovou asi vzdám a zkusím 5x denně málo.Na centrum.cz je 60 denní rozpis podle Petra Havlíčka, tak se tím asi budu řídit.

Hermína (Ne, 4. 3. 2012 - 20:03)

Milko, já jsem to pochopila správně a chválím tě za to poctivé "zozbieranie".Málo kdo dokáže být k sobě tak poctivý a tak se s námi dělit. Ještě jednou díky.Helenko, myslím na tebe i tvého pejska.Není v mých možnostech se ti o něj postarat,ale třeba do příště něco vymyslíme.Je to velkej kluk a vychází mi, že to zvládne.Tak už se tím netrap a to randíčko si užij.Já jsem byla dnes s pejskem a se sebou za úžasnou paní Dr.Dostal to nejlepší co dostat mohl,přes den byl v úžasné formě.Pokud se z toho alespoň trochu dostane, bude to takový malý zázrak.Já jsem na tom tak trochu podobně, musím začít na sobě intenzivně pracovat.V každém případě operaci žaludku paní Dr. radikálně zavrhla. Tak jednu věc mám uzavřenou.Čeká mě ,ale zásadní změna životního stylu,kterou už nemohu odkládat.Musím se naučit dýchat.....

Milka (Ne, 4. 3. 2012 - 12:03)

Helenka, je to asi nalepšie, čo si mohla urobiť a zároveň sa odreagovať od toho, čo Ťa čaká. Držím palce a prajem všetko dobre.

Hela (Ne, 4. 3. 2012 - 09:03)

Milko, nestihnu ti odpovědět na tvůj neskutečně milý mail.Tak aspon DĚKUJI tady a tvé rady si každá vážíme.Samozřejmě, každý podle svých možností-já skořici mohu,ale nesmím ji mazat v krému.Atp...Holky,všechny ještě zdravím, jsem oblečená, zabalená a mám depku z pejska..Že venku mrzne.Tak jsem udělala něco, jdu na hodinku na rande:-)Pořád ho odkládám, známe se po písmenkách a tak jsem souhlasila s kávou. Já vím,jsem pošuk:-) Držte se a myslím na vás!

Milka (Ne, 4. 3. 2012 - 07:03)

Krásne ráno, všetkým. Hermínka, chcem uviesť na pravu mieru to, čo som napísala. To som si nevymyslela ja, ale som to za rok, odkedy sa snažím zmeniť svoj životný štýl, zozbierala z rôznych zdrojov, napr: Dr. Bukovský, ktorý už roky robí na Slovensku osvetu, dr. Subotič, ktorý pomáha ľuďom za pomoci alternatívnej medecíny a má za sebou mnoho zlepšení, alebo vyliečení / aj v mojej rodine/. Aj ostatné moje zdroje sú osvedčení, dlhoroční tréneri, ktorí sú známi a tiež sa môžu chváliť dosiahnutými výsledkami. Všetko sú to prebádané a dokázané veci. Je len prirodzené, že nie všetci, môžeme všetko. Myslím, že sme tu dospelí ľudia, ktorí poznajú svoj zdravotný stav, svoje alergie, alebo rôzne iné reakcie nášho tela a nebudeme jesť to, čo nám škodí. / Aj keď ja sama som nie tak dávno dokázala opak, keď som zjedla mandle, ktoré som nedokonale požula a skončila som operáciou žlčových kameňov/. Nakoniec - kto vie povedať, či to nebolo v môj prospech?/. Pôvodne som tieto moje poznatky, chcela poslať Roxy mailom, ale potom som si pomyslela, že to môže prospieť aj iným, tak preto som to dala sem. Nikomu nevnucujem, aby so všetkým súhlasil, ale možno znalosť toho, ako naše telo reaguje - veď je to dokonalá chemická továreň - niekomu pomôže. Ja nie som lekárka, ani výživová poradkyňa. Môžem povedať, že odkedy som zmenila spôsob môjho stravovanie, zbavila som sa migrény, ktorá ma trápila od mladosti. Upravil sa mi cholesterol / prestala som naň užívať lieky, ktoré mi zaťažovali pečeň/. Mala som stukovatenu pečeň aj poškodenie dlhoročným užívaním liekov od bolesti. Teraz mám výsledky v norme. Pečeň má veľkú schopnosť regenerácie, tak to stojí za to skúsiť - Nikdy nie je neskoro začať zdravo žiť. Zlepšuje sa mi aj pamäť , zastavila sa mi osteoporóza, vypadávanie vlasov , astma a iné neduhy. Vo svojich 63 rokoch sa cítim po zdravotnej stránke lepšie, ako v aktívnych rokoch môjho života. Som rada, že moje dôchodkové roky ŽIJEM , ako najlepšie viem a nie len PREŽIVAM a čakám na smrť. Som presvedčená o tom, že každý a v každom veku, môžeme urobiť niečo prospešné pre seba, ale aj pre svojich blízkych, aby náš život mal zmysel. Aby sme - keď príde naš čas odísť - mohli povedať, že sme nežili nadarmo. Želám vám slnko v duši.

stratvariu (Ne, 4. 3. 2012 - 07:03)

Škorica- na cukrovku,...nejlepší je nežrati!

Roxy (So, 3. 3. 2012 - 20:03)

Čau holky,,,)))Já jsem tak nadřená,že se mi nechce ani psát.Ke všemu mě bolí rameno,protože to vždy hlásí změnu počasí.Na jídlo dnes nebyl čas,což není zrovna dobré,ale teď už nic nenadělám.Mějte seMilko díky za rady.Jo a ke skořici. Na tu nedám dopustit,ta vždy zahřeje a provoní byt...pa

Milko (So, 3. 3. 2012 - 20:03)

Škorica- na cukrovku,...teoreticky máš pravdu,ale prakticky je velký problém v tom,že každý organismus je jiný.Někomu právě tá skořice působí velkou alergii a žaludeční potíže.Ořechy jsou velká potvora na alergii u astmatiků,zbůsobují až záchvaty dušnosti.Co je psáno není pro každého,tak fakt pozor!!!!!

Hermína (So, 3. 3. 2012 - 19:03)

Milko, hluboce se klaním a smekám !!! Máš obdivuhodné znalosti.

Milka (So, 3. 3. 2012 - 14:03)

Škorica- na cukrovku, cholesterol, arterioskleroźa, vredy žalúdka, znižuje krvný tlak, podporuje pevnosť ciev, znižuje zrážanlivosť krvi, uvoľňuje plyny. Tuk v tele je potrebný, ako ochrana pred kyselinami. Nekombinujeme škroby a kyseliny -cukor a akomkoľvek jedle spôsobuje kvasenie . Škroby netrávia, ale kvasia. Arašidy nie sú oriešky, ale strukovina. Ovocie je v tráviacej sústave vždy zásadité. Jeme ho na prázdny žalúdok, nekombinujeme s inou potravinou - škodí! Stravu, ktorá sa už nachádza v tele, privádza do kvasenia. / liehovar/. Najlepšia doba je ráno - telo sa čistí a ovocie tomu pomáha. Ovocie je rýchla energia = odbúrava nánosy a tuky!! Dopoludnia nepiť - kávu,čaj, coly, alkohol!! Na vyrovnávanie pH telo používa vápnik. Ak ho nedostáva dostatok, odčerpáva ho z kosti / osteoporóza/, zubov.

Milka (So, 3. 3. 2012 - 14:03)

Na googly nájsť: Michal Hanusz: Chudnutie a pomalý a rýchly metabolizmus. Richard Dubáček - Telo vyšokujte - čas. Zdravie. Karabinoš: Sacharidové vlnenie - Kto klame, ten chudne. Cvičenie s gumou / HSK /. Mrkvová šťava - bráni prekyseleniu, prečisťuje. Kustovnica čínska /Godži/ - do jogurtov, tvarohu, čaj = proti prekyseleniu. Večer nejesť sacharidy /chlieb, cestovinu, ryžu, zemiaky/!! Dobré sú bielkoviny - spaľujú tuky. Citrón = podporuje trávenie. Bryndza a žinčica veľmi zdravé - Omega 3 a 6 . Chráni svalové bunky pred oxydačným stresom. Pohanka =obsahuje rutín - ochrana srdca, cievy,kŕčové žily, znižuje cholesterol. Odkyselenie org. sa deje aj pohybom na čerstvom vzduchu. Ak stratíme svaly, stratíme spaľovače tukov, lebo svaly potrebujú pre svoju činnosť tuky. Strach, nenávisť, depresie, hnev = tvoria v tele viac kyselín než strava!!

Hela (So, 3. 3. 2012 - 14:03)

Kveto, děkuji! Hermince i Milce také. Doma ted jsem, jen později odvezu pejska. Ale pokud se něco nestane,tak tohle je pro mně standartní situace. Jen nečekaná,ale má asi důvod.Nejsem hrdina,jen prostě jsem tady sama za sebe a musím...Holky, je nádherně a já raději sedím doma. Nesmím nastydnout atd..Hermi, takže rozumíš. To je opravdu o svobodě, pořád dávat pozor, nedělat kdykoli co chci..Ted se mi situace jen nehodí. Strach mám jen o psa. Ale potom,až dostanu termín a bude těsně před..tak se asi potoooo:-)) Holky moje,ale klídek, stejně se směju. Si nenechám brát náladu.Ale nemyslete, budu vás tu kontrolovat z mobilu a pak všem vyčtu případné selhání. Sama budu lhát a zneužívat "nemoci", dělat jak jsem skvělá..:-) Nepřiznám ani vepřo knedlo zelo-jen nevím,kdo by mi to uvařil..:-)

Reklama

Přidat komentář