Reklama

Kluci a nahota doma

Tonda (Po, 27. 4. 2020 - 17:04)

Kolik ti je let?

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

18+

Abe (Ne, 26. 4. 2020 - 23:04)

Nahota je přirozenost, ale není třeba jí zneužívat. Já jsem byl nahotou ponižován a trestán. Když mi matka řekla "do naha", tak jsem věděl, že budu bit, nucen k onanii, nebo že nesmím ven. Většinou to byla kombinace všeho. Když se svlékla matka, byl to signál, že musím onanovat. Často jsme byli nazí. Často jsme onanovali. Dnes mi běhá po bytě nahý nejmladší syn, kterého nechala holka čůrák mu stojí, manželka je z toho nešťastná a já si přeji, aby se raději honil jako já, protože to je jediné rozumná řešení.

Ondřej (Čt, 23. 4. 2020 - 07:04)

Doma i po zahradě chodíme v létě nahatí mi je 17 a sestře 15 a vůbec se nestvdíme máme dům na konci vesnice a žádné sousedy tak nám to nevadí i kdyby ať se podívají .Sestra je už dobře vyvinutá prsa č, tři ale žádné zvadlinky ,pěkně stoji a můj bimbo 17x5 v klidu.Segra se neholí jen si ji stříhá tak že má krásný černý klín . V bazénu spolu dovádime , občas se mi i tam postaví což se sestře líbí i už si ho i pohonila a když ho viděla stříkat tak čuměla jak péro.

Zdena (Ne, 19. 4. 2020 - 08:04)

Moje dcera 15 a syn sousedky 14 se taky koupou nahatí v bazénu i když mu občas stojí jako hřebík .Já jsem i po očku viděla že mu ho i vyhonila, schovali se za bazén to byla chvilka a stříkal.Tak jsem si s ni promluvila o tom a oni jsou chytřejší než my ,ví všechno o tom jak si ulevit.

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 07:04)

já bych teda dceru ve 13 nahou koupat u známích s jejich synem nenechala.

Zuzka (Čt, 23. 4. 2020 - 17:04)

A jé, chudinka a máma puritánka. Mě je 17 a bráchovi 15 a v pohodě jsme před sebou nazí, když přijede bratránek a sestřenka, tak taky. Nevidíme v tom doma nikdo problém. V bazénu běžně nazí, plavky zásadně nepoužíváme. Když přijdou kamarádi nebo můj kluk, tak se taky svléknou. Není se za co stydět a pokud se někomu z kluků postaví, tak mu holky ulevíme a je vyřešeno, bez nějakých dramat, jak z toho někteří dělají. Všichni jsme už stejně sexuálně aktivní, tak není co skrývat a stydět se. A protože hrajeme velmi často flašku a měli mě všichni kluci, tak stejně nemám co před nimi skrývat a stejné je to se všema holkama. Nechápu nějaké omezování, stejně když bych to chtěla, tak mě zákazy nezastaví. Beru to tak jak to příjde a pohodka.

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2020 - 23:04)

v 15 nebo 17 má spoustu dětí první sex za sebou ale ve 13 to pořád mají jen na čůrání, není třeba je už v tak útlém věku učit nebo je stimulovat k sexu , na co to mají zjístí až na to budou biologicky připraveni, a navíc dcera je stydlivá a ani tanga nako IN výstřelek jí nic neříká , tak proč ji nutit se vyslékat , když jí plavky v celku vyhovují a nosit je chce. ?

Zuzka (Po, 27. 4. 2020 - 18:04)

Ve 13 si s ní ještě nedělá dobře? S tím sexem máte pravdu a i když někdo nebude souhlasit, tak nelituji toho, jak jsem začala brzy. Byly jsme holky s klukama hodně zvědaví, jak to funguje, všichni se známe od mala a tak to šlo o to líp. V 11 jsem nosila klasická tanga a postupně jsem ve 13 přešla na G-string tanga, za výstřelek je rozhodně nepovažuji. A nikdy mě nikdo nedonutil nosit podprsenku. Rodiče to respektují a do ničeho mě nenutí, vše je moje volba. Když to dceři tak vyhovuje, tak její problém. Ale rozhodně bych ji vše vysvětlila, nám rodiče už dávno vše postupně řekli a kupu věcí jsme si s bráchou zjistili. A s kamarády hry flaška nebo Twister pěkně nazí, tam není na stud místo a jsou i další hry. Před rokem jsem zkusila trojku a je mi jedno, jestli budeme dvě holky nebo budou dva kluci, je to prostě lepší. Teď zrovna chodím se dvěma kluky a není to kvůli nějakému IN, holka mi taky problém nedělá. A pro úchylné zvědavce dodávám, že jsem s bráchou nikdy sex neměla, nebylo to zapotřebí, kluků je dost.

luci (Po, 20. 4. 2020 - 10:04)

Puritánko ! Jen ji drž pěkně zkrátka a pak ji ukecá první vandrák kterého potká .

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 07:04)

Proč?Ať se přiučí.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 09:04)

Taky si myslím že na to má času ještě dost , dcera má taky 13 a koupe se v jednodílných a syn 12 v bermudách.

Kamil (Ne, 19. 4. 2020 - 00:04)

A první zážitek jsem měl asi ve 13 letech, kdy jsem se koupal (v plavkách) s kamarádkou v bazénu na zahradě a ona si všimla že mám erekci a sama se nabídla, že mi ho vyhoní. To bylo něco, stříkal jsem na všechny strany. Kamarádka z toho byla taky nadšená a tak jsme se po zbytek času koupali nazí. Domluvili jsme se, že to budeme dělat častěji a taky se tak stalo

Kamil (Ne, 19. 4. 2020 - 00:04)

Tak já jsem se nahatý v hotelovém bazénu koupal naposledy v 6 letech. Dokonce se mi postavil a mě se to strašně líbilo, ale jakmile si toho všimla mamka, hned mě z bazénu vytáhla a hodila na mě deku. Venku u rybníka (bylo tam tak 10 cizích lidí) jsem se nahý koupal naposledy v 11 letech. Tehdy už jsem měl trochu chmýří mezi nohama, a původně jsem nechtěl. Přemluvily mne až 2 stejně staré kamarádky (se kterými jsme byly na výletě), které byly zvyklé chodit i naturistické tůry. Byla to sranda a nikomu ani nevadilo, že mi celou dobu tvrdě stál. Myslím, že děti by v tomto měly mít svobodnou volbu, holky do 13 a kluci klidně až do 15.

Milan (So, 18. 4. 2020 - 22:04)

Mal som 13 rokov a cez prázdniny bol u mňa kamarát. Ja som celé leto chodil doma nahý.Dostal som veľkú chuť si ho vyhoniť, zobral som si ho teda do ruky a začal som honiť. po chvíľke sa ma kamarát spýtal, či nechcem aby mi ho vyhonil. Chcel som to vyskúšať tak som povedal že áno. Bolo to niečo čo som dovtedy nepoznal, nenormálne som si to užilešte aj po vystriekaní som bol stále nadržaný a penis mi stál ako rampa. Odvtedy, Keď som mal tú možnosť vždy som si ho nechal parádne vyhoniť. Odporúčam, treba vyskúšať...

Majo (Pá, 17. 4. 2020 - 11:04)

Ale lepsi nez mamka je sousedka vedle z baraku,myslel jsem ze nevi ze je knim do loznide videt z nasi pudy ale mylil jsem se,maji postel tak ze ona spi na strane pod oknem takze vidim vsechno co dela.

Kamila (Pá, 17. 4. 2020 - 08:04)

Musí mít nějaké překvápko až bude mít holku. Já jsem si taky penis přítele prohlížela důkladně až nedávno, a ejakulace byla pro mě taky do nedávna tabu. Tak kdo si počká ten se dočká.

Majo (Pá, 17. 4. 2020 - 10:04)

Taky jsem o sexu vedel prd,jenom co kluci rikali az kdyz jsem nechtene vlezl do lounice a mamka mnela v pipine robertka,cumnel jsem jak puk ale nemohl jsem odejit az jsem se vzrusil a mamka to videla nejdriv se jako zakryla ale potom zase odkryla a zekla ze mi to vysvetli..

Kamila (Čt, 16. 4. 2020 - 08:04)

Řešila jsem opačný problém jako přede mnou Standa.Spím s bráchou v jednom pokoji já 16 a brácha 14let.Jednou v noci když jsem ležela na zádech odkrytá a nahá (to spíme oba už od mala) jsem cítila na pipině jak mi tam neco lechtá pomaličku pootevřu očia brácha se mi snaží v chlupech najít štěrbinku tak jsem jako chci otočit a ruka zmizla pryč a brácha se vrátil do postele přikryla jsem se a už nepřišel. Ráno když jsem se sprchovala tak přišel do koupelny a říká ségra mohla bys mi ukázat poštěváčka ,kluci říkali že se tím čůrá. Tak vyřiď klukům ať si nastudují v literatuře ženské pohlavní ústrojí a budou v obraze.A v noci mě už neohlídej stejně nic neuvidíš.Nejprve jsem chtěla že mu to ukážu ale to by chtěl moc byl by moc chytrý mezi kluky.

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 08:04)

Mělas mu poštěváčka ukázat,byl by mezi klukama "king".A vysvětlit mu,že čůráš jinudy.

Reklama

Přidat komentář