Reklama

Kluci a nahota doma

Weisheit (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Osobně mě fascinují apoštolové morálky které mají za to že systém který se topí v problémech které neumí řešit nemá nic lepšího na práci než ukazovat svou sílu tam kde je to zbytečné.Třeba já se nedozvěděl vůbec nic od rodičů a vše jsem se musel učit - získávat znalosti sám.Zúžená předkožka je jen jeden z vícero problémů co jsem musel řešit.

Quido (Čt, 16. 1. 2020 - 21:01)

A jaks tu zúženou předkožku bez cizí pomoci vyřešil?

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Muzu vam rict ze se incest normalne deje,vim to,zazivam to,a i kamaradky mi to potvrdili

Quido (Pá, 10. 1. 2020 - 23:01)

Jinak zajímavě se nakládá s dospívajícími kluky na některých ostrovech Oceánie. Dospělí muži tam, poté, co splní svoje otcovské poslání, tráví finální fázi svého sexuálního života jako jejich mentorsko-vychovatelští pederasti. Dovolí se rodičů dospívajícího kluka, zda tito s takovýmto vztahem souhlasí, a jakmile získají rodičovský souhlas, vstoupí s dospívajícím klukem do zvláštního pederastického vztahu, ve kterém je dospívající kluk zasvěcován do tajů lovectví, sběračství, bojovnictví a namlouvání, a za odměnu za tyto služby zkušeného muže na něj občas na požádání musí mimo jiné i vyšpulit svůj klukovský zadek, aby byl svým mentorem-pederastem přeťat, dokud onoho stárnoucího muže takováto sexuální praktika ještě baví.

Michal (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Mám dotaz a doufám že mi tady bude někdo ochotný NORMÁLNĚ poradit. Mám mladšího bráchu který byl nedávno na preventivní prohlídce v osmi letech. Doktorka mamce vynadala že nenaučila bráchu přetahovat si předkožku. Protože žijeme s mámou sami bez táty tak po mě mamka chce abych to bráchovi ukázal. Brácha mě viděl nahého párl let zpátky. A na jednu stranu netuším jak mu mám ukázat přetahování předkožky a hagienu ale ani nevím jak mu mám vysvětlit že mi vyrostl penis a mám kolem něho chlupy. Brácha je ještě hodně dětský. Uměli byste mi někdo poradit jak to mám udělat? Děkuji Michal

MÍLA (So, 14. 3. 2020 - 06:03)

Normálně mu to několikrát přetáhni tam a zpátky. S největší pravděpodobností se mu postaví a když budeš pokračovat, tak bude mít orgasmus. Nakonec se mu to bude líbit.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 23:01)

Prostě mu to ukážeš na něm a nikoliv na sobě. A divím se mámě, že není schopna mu to ukázat sama.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 23:01)

Prostě mu to ukážeš na něm a nikoliv na sobě. A divím se mámě, že není schopna mu to ukázat sama.

Quido (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Pohoda

Quido (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Tak pravda, reagoval jsem původně na Mirka, ty huso. Nicméně asi tě potrefila zbloudilá kulka mého argumentu, takže ses kvůli tomu měla potřebu ozvat : J

Ester (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Tak to promiň,přehlédla jsem se.

Quido (Ne, 5. 1. 2020 - 17:01)

Pohodička :)

Marek (Pá, 3. 1. 2020 - 18:01)

Je mi to líto,že takoví hajzlové se dostávají do těchto diskuzí.
To že 3 letá nebo 4 letá holčička honí otci čuráka a líže sperma a mámě líže píčku,to je teda nářezi.Ale možná je správné začít s tím už od útlého věku. Děti si na to lépe zvyknou a pokud jsou poučené o následcích kdyby to někde řekly,tak jdou do školy vybavené informacemi a nemusí se vyptávat spolužáků na často zkreslené nebo nepravdivé informace.

Eva (Pá, 3. 1. 2020 - 12:01)

Tak to je téma, ale budu stručná. Já jsem tři roky rozvedená, celou dobu bez partnera, mám 40 let a bydlím po rozvodu s 16ti letým synem. Kde není žalobce není soudce.

Ester (Ne, 5. 1. 2020 - 01:01)

Tak se synem milujete již 3 roky,jak jemu se to líbí ? Máte i orální sex ? Jak často souložíte ?

Eva (Ne, 5. 1. 2020 - 22:01)

Není to tři roky, ale všechno se sem nedá psát.Snad přes email.

Lenka (Ne, 5. 1. 2020 - 23:01)

Prosím tě,jestli můžeš,napiš mě další podrobnosti jak vše pokračovalo.
[email protected]

luci (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Máš pravdu , pokud se u toho přemýšlí , jde cokoliv . Pokud je někdo trubka a nechá se nachytat , nebo ta blbka co se prezentovala tím , že ji oplodnil třináctiletý kluk si za průšvih může sama . I kdyby mne puberťák oplodnil , tak ani neceknu .

Jirka. (So, 4. 1. 2020 - 12:01)

Pravda. Jinak bych to ani nenapsal.

Quido (So, 4. 1. 2020 - 12:01)

Ten šestnáctiletý kluk je ovšem na své čtyřicetileté matce mnohostranně závislý - ekonomicky, sociálně psychologicky, výchovně. Ta žena zneužívá svého postavení vůči němu, a kurví jeho sexuální a socializační vývoj.

Reklama

Přidat komentář