Reklama

Kluci a nahota doma

Quido (Ne, 5. 1. 2020 - 12:01)

Vida vida. Další oběť incestuózního vztahu dnes ráno promluvila!

Ester (Ne, 5. 1. 2020 - 16:01)

Já nejsem žádná oběť ty debile.

Diana (Pá, 3. 1. 2020 - 10:01)

Je to tak vzrušující,mě se taky líbí takové něžné hrátky a chtěla bych to nějak s mými dětmi zkusit,syn 9 let,dcera 7 let. Nevím jak začít,jak jim to mám říct a co dělat? Poradí mi někdo z vás,nejlépe Ester nebo Luci. Děkuji.

Diana (Po, 6. 1. 2020 - 00:01)

Protože mi nikdo z vás neporadil, rozhodla jsem se sama,prožila jsem s dětmi nádherné chvíle a nelituji toho, dětem se to taky líbilo.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 16:01)

Co vše jste zkusili? Kolik máš dětí?

Diana (Čt, 9. 1. 2020 - 18:01)

Po smrti manžela jsem zůstala se dvěma dětmi sama (syn 9 let a dcera 7 let). Nechci nějakého chlapa který přijde,udělá se a odejde.Nejvíc se mi líbila zpověď paní Ester,proto jsem se rozhodla děti zapojit do něžných hrátek. Vysvětlila jsem jim proč to chci s nimi dělat a oni souhlasili.Začalo to hlazením mých prsů a pipiny a vzájemným hlazením dceřiny pipinky a synova pinďoura. Pak jsem mu začala stahovat předkožku přes žalud a honit a pak i cucání ústy.Střídali jsme se dcerkou. Potom se synem jsme lízali dcerce pipinku a nakonec oni mě. Později jsme to opakovali a já je mohla vhodnou formou je poučit,když jsem jim odpovídala na jejich otázky. Měli možnost vidět moji pipinu rozevřenou aby věděli kde je poštěváček,kudy se čůrá a kde jsou stydké pysky a kde je pochva. Tuším že mě za to budou zde odsuzovat,ale já se za to nestydím a možná dovolím i více.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 17:01)

pokud to není jen výmysl, tak Vás asi čeká 10 let...

Lenka (Po, 6. 1. 2020 - 04:01)

Hlavně že jste si všichni užili. Nemohla bys prozradit co všechno jste dělali ?

luci (Po, 6. 1. 2020 - 02:01)

Kdo to potřebuje , ten si cestu najde a leckdy to jde samo .

Jana (Pá, 3. 1. 2020 - 04:01)

Takže,holky tě dodělají aby jsi měla orgasmus? Nebo jen vylizují mrdku z kundy?

Ester (Pá, 3. 1. 2020 - 05:01)

Oboje,střídají se ve vylizování vytékajícího semene v pochvě a lízání a cucání klitorisu. Prostě mě udělají abych i já z hrátek něco měla.

Jana (Pá, 3. 1. 2020 - 04:01)

O víkendu mrdáš jen s manželem nebo i se synem?

Ester (Pá, 3. 1. 2020 - 04:01)

Někdy i s oběma najednou,kdy se střídají a oba se do mě vystříkají. Pak mě většinou holky hned po souloži ještě lížou.

Steve (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Kecy v kleci .... Písmo snese všechno, že? :-) Já ti to teda nesežeru.

Jaryn (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Steve nekecej. Sám čekáš na tyto příběhy. A nemůžeš se jich dočkat. Úplně je hltáš, co?

Steve (Pá, 3. 1. 2020 - 20:01)

Ne, nečekám ... Já jsem slušnej a prasárnám se vyhýbám.

Radka (Pá, 3. 1. 2020 - 20:01)

Tak co lezeš na tyto stránky,a nejenom na tyto,snažíš se rozdávat rozumy ale sám si asi toho moc neprožil,tak to nekaž ostatním.

Radka (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Steve měl by ses stydět,jsi úchylák, sám vyhledáváš jak jít na matku,děláš ze sebe 14 letého a přitom ti je 40. Jsi taky nadrženej?

Abe (Čt, 2. 1. 2020 - 01:01)

Dámy jste rozhodně dobré maminky i manželky, ale co když sed semeno vašich synů, nebo manželů v dcerách ujme? Máte řešení?

Jana (St, 1. 1. 2020 - 17:01)

Tak Ester,jestli dobře počítám,tak ti syn lízal prcinu v 5 letech a dcerky od 4 a 3 let.Dcerky navíc ještě honili a kouřili taťkovi. Je to síla,ale já ti fandím. Neměla bych to říkat,ale mě se tyto rodinné roztomilé hrátky rodičů s dětmi líbí.Dovedu si představit, že jste nějak v kruhu propleteni do sebe a děláte si to navzájem. Zajímalo by mě,jak to řešíte, když některá z vás se při dráždění a lízání trochu počůrá,vždyť to musí lechtat.

Reklama

Přidat komentář