Reklama

Kluci a nahota doma

Ester (Po, 30. 12. 2019 - 01:12)

Také o tom,co by se mohlo stát a jaké by to mělo náslefky jsou holky poučené. Proč a na co je sperma vědí taky, občas ho olizují a ochutnají,ale není to pravidelně. A s tou mojí pipinou a prsy si taky při mazlení pohrají.

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 15:12)

Že je nahota v rodině, u sourozenců častá je běžné. Rodiče a děti méně časté, ale stává se to. Ale to co popisuješ, jsou už sexuální praktiky. Od kolika let jste děti zapojili do těhle hrátek?

Ester (Po, 30. 12. 2019 - 16:12)

Mohu se vás zeptat proč to chcete vědět a co zamýšlíte ? Chcete mě udat, rozbít rodinu a děti dát do děcáku ?

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 17:12)

To rozhodně ne. A docela vám to přeju. A myslím si, že když jsem byl malý, tak by se mi to asi taky líbilo. A tak jen ze zajímavosti, o co jsem byl v dětství ochuzen. A od kolika mně zajímá, že já si vzpomínám, jsem se svým pindíkem zabýval asi od 5. Tak jestli vaše děti to začaly dříve.

Abe (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

Po operaci přirostlé předkožky jsem také musel pindíka honit, ale povinně, až se z toho vyvinula závislost. Nazí jsme se narodili a nahota není nic nenormálního, pokud se nezneužívá. Já jsem byl nahotou od mala trestán. Máma prostě věděla, že z domova neuteču, když budu nahý. K všemu to usnadňovalo fyzické tresty. Dnes nemám k nahotě pozitivní vztah. Nerad se svlékám i když se jinak nestydím.

Steve (Po, 30. 12. 2019 - 17:12)

já i dříve

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

A dělají to holky jen před sebou nebo i před bráchou? Pomůžou si někdy vzájemně nebo i bráchovi?

Marcela (Po, 30. 12. 2019 - 00:12)

Jistě,pokud se pochlubí,bude problém ale když jim to tak funguje a jsou šťastná rodina,tak proč ne. Spíše mě zajímá jak Ester psala že holky ho tátovi a bráchovi taky kouří,to asi lízají i sperma. A možná mámě lížou i pipinu. Někoho to pohoršuje,někoho ne. Přejme jim to.

luci (Po, 30. 12. 2019 - 00:12)

No , pokud budou holky držet pusu , tak ať se daří , jinak je malér .

Ester (Ne, 29. 12. 2019 - 19:12)

Chtěla bych ještě doplnit,že mi kamarádka povídala,že její 9 letý syn byl ve škole šikanován spolužáky když řekl,že nikdy neviděl máminu pipinu a všichni se mu smáli. Já s dětmi takové problémy nemám a některé maminky by se nad tím měli alespoň zamyslet.

Ester (Ne, 29. 12. 2019 - 19:12)

Nevím čemu se divíš,holky znají sexuální výchovu od malička,vědí všechno a když neví tak se zeptají. To že ho taťkovi nebo synovi vyhoní nebo vykouří 8 letá nebo 10 letá dcera ? U nás je to normální a nikdo se nad tím nepohoršuje.

luci (Ne, 29. 12. 2019 - 23:12)

U vás je to normální , ale pokud by se dcerky pochlubily ve škole jakou laskavost dělají taťkovi , tak máte na krku žalobu za ohrožování mravní výchovy dětí .

Ester (Ne, 29. 12. 2019 - 18:12)

U nás to tak neřešíme,holky mastrubují třeba u televize,nebo jdem do pokojíčku a tam mastrubujeme společně,někdy i navzájem. Nevím co je ta tom špatného, mastrubace je přeci normální a dělá to snad každý člověk.

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2019 - 23:12)

Masturbace je sice věc normální a přirozená, ale patří do soukromí. Ještě bych pochopil, kdyby to holky dělaly před sebou nebo před bráchou, ale před nebo dokonce s rodiči mi přijde moc.

luci (Ne, 29. 12. 2019 - 18:12)

Nejsem žádná puritánka , spíš naopak , ale aby osmiletá dcera vyhonila taťkovi , to je síla .

Ester (Ne, 29. 12. 2019 - 06:12)

U nás doma nahotu neřešíme,jsme s manželem nahatí stejně jako děti,dcery 8 a 10 let a syn 13 let. Když se synovi nebo manželovi postaví,tak jim je s holkama vyhoníme nebo vykouříme. Je to pro někoho úchylné? Pro nás ne.

David (St, 18. 8. 2021 - 14:08)

Nie jeto pohodě. Možeme viac pokecat na gmailu?

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2019 - 23:12)

To že holky pomůžou bráchovi nebo on jim to bych chápal, ale že to holky dělaj tátovi je myslím přes čáru a mohl by z toho mít problémy, když se holky někde pochlubí.

Jana (Ne, 29. 12. 2019 - 18:12)

To jim honíte čuráky? A co vy a dcerky,taky mastrubujete před nimi? Já chápu rodiny že to tak někde funguje.

Honzik (Čt, 26. 12. 2019 - 21:12)

Mám sestru a sní mám pokojík tak se nahatý vidíme často

Reklama

Přidat komentář