Reklama

Kluci a nahota doma

Jana (So, 4. 6. 2016 - 18:06)

Katuš to máš pravdu,také...A jak se ten díl jmenoval... chci se také podívat na tu jeho kládičku

jirka (So, 7. 5. 2016 - 11:05)

Jasně, ale to už by mě...No,ponizovat mladsiho syna a bratra na verejnosti,to je hnus a zbagpbelost.Divim se,ze se zadna z moralizujicich panen neozvala.Spravedlive by bylo,kdyby jste tam s mamou byly taky nahe.Jinak to ,ze ty mas radost a bavis se jeho ponizenim,jako i tvoje mama,to je sex.zneuzivani a tyrani ditete.Kdyby to delal chlap dceri,ale takovych blbcu je malo,to by se panny ozvaly.

bret (Út, 26. 4. 2016 - 21:04)

Jaký je váš názor na to...no,ja bych se stydim i pred mamkou, natoz navstevou, to nechodim ani ve spodnim predle. je mi 15

Roman (Út, 26. 4. 2016 - 21:04)

Taky bydlíme s tchyní a...Ja bych v zadnem pripade pred tchyni nahej nesel ani metr. Stydim se i pred mamkou. Tchyne taky doma naha nechodi, ale pritelkyne ano a to i kdyz je doma tata. Me to nevadi, nevidim duvod, proc by se mela pred otcem stydet. V lete je naha treba cely den a nevadi ji ani jeji dedecek.

Karel (Čt, 21. 4. 2016 - 19:04)

moje manželka chce abych...Vem si alespon tanga at nevidí uplně všechno

Bradinski (Čt, 21. 4. 2016 - 17:04)

moje manželka chce abych...Tak Choď. Ta volnost je super. A doufám, že i když jí přijde kamarádka?

lukáš (Ne, 17. 4. 2016 - 09:04)

moje manželka chce abych chodil doma nahý vzrušuje jí to

Tony (So, 16. 4. 2016 - 12:04)

Tu na doktorce se většinou jedná pouze o TVŮRČÍ PSANÍ.

honza (So, 16. 4. 2016 - 12:04)

Bude mi 16, bráchovi je 12....To uz je na trestni oznameni,ty i mama jste pedofilky.

Honzík (Ne, 6. 3. 2016 - 17:03)

Vymyšláš hlúposti a aj...Máte pravdu pane, mamka také říká, že by to po mě nechtěla číst. Jinak by se to červenalo hrubkama.
Profesorka češtiny.
Jinak je to celý pravda, pane.

Pepa (Pá, 4. 3. 2016 - 08:03)

Třeba doma, bydlíme s...Taky bydlíme s tchyní a nahotu nijak neřešíme ani tchyně né. Né že by jsme chodili po bytě nazí,ale v koupelně třeba mame jak sprchový kout tak vanu takže se tam třeba někdy večer sejdem všechny a v klidu se třeba někdo koupe ve vaně a druhý se sprchuje takže jsem tchyni viděl mnohokrát nahou a ona mě taky. Nevidím vtom takto v rámci rodiny nic spatného.

Jano (Pá, 4. 3. 2016 - 01:03)

Nás s mamkou k bazénu zvala...Vymyšláš hlúposti a aj tak to nedokážeš napísať zaujímavo. Čo už, s prázdnou hlavou sa ťažko píše

Honzík (Pá, 4. 3. 2016 - 01:03)

Nás s mamkou k bazénu zvala Šárka, mamky nejoblíbenější studentka z gymplu. Dřív k nám Šárka chodila a koupala mne, když mamka opravovala písemky. Šárce řekla že jsem ještě dítě a nemám rozum, tak mi plavky dávat nebude. Je mi už čtrnáct let ale jsem zatím menší než nejmenší holka ze třídy.
Občas přišlo víc mamky studentek, většinou bezdětných, shrnuly si plavky, rozvázaly podprsenky a mazaly se krémem jako bych tam nebyl, zatímco jsem je pozoroval z bazénu. Já byl pro ně vzduch.
Jednou Šárka mne zavolala ke stolu ať si jí sednu na klín jako když jsem byl malý. Trochu se mi zvětšil jako dospělému muži. Šárka mi řekla že mám v mrazáku Míšu, když jsem šel do kuchyně, Šárka řekla, máte pravdu paní profesorko, on plavky opravdu nepotřebuje. Tomu jsem vůbec nerozuměl.
Od té doby se rád koupu bez plavek.

Jano (Pá, 4. 3. 2016 - 00:03)

prostě to sestřenka už v...Prepáč možno som prehliadol, koľko si mal rokov a koľko oni?

Steve (Čt, 3. 3. 2016 - 23:03)

Myslím,že ženské kluk...Mirek: Při koupání "Na ADAMA" určitě :-)

Jakub (Čt, 3. 3. 2016 - 22:03)

Ako došlo k tomu, že najprv...prostě to sestřenka už v plavkách nevydržela, jak je furt zvyklá být nahá na tý chalupě. Já byl dopoledne nakoupit a jak tam byly holky samy, tak si to zkusily...a už tak zůstaly, i když jsem se pak vrátil.

Jano (Čt, 3. 3. 2016 - 21:03)

Nahotu doma považuju za...Ako došlo k tomu, že najprv dva dni boli v plavkách a potom na treti zrazu nie?

Mirek (St, 2. 3. 2016 - 15:03)

Mě osobně to teda vadilo...Myslím,že ženské kluk předškolního věku nahý nevzrušuje.K nám chodily máminy kamarádky v létě do bazénu a byly jsme všichni nazí.Mě dvanáct a ony všechny přes třicet.Když mě jedna blondýna s velkýma prsama vzrušila a mě se postavil,tak mě jiná pleskla po zadku a řekla nečum na ní a skoč do vody!Tak jsem skočil a on mi klesl.Od té doby si na to dávám pozor a jdu do bazénu dřív,než mi úplně stojí.

Jakub (St, 2. 3. 2016 - 15:03)

Holky se jednak stydí, pak...no...ta jedna zrovna moc decentní nebyla. Až pak jsem se dozvěděl, že ona, kromě svého malýho brášky...ještě nikdy nahatýho velkýho kluka nebo muže neviděla. A že by nechtěly, aby se mi postavil??....jak si nu tuhle hloupost přišel?

Steve (St, 2. 3. 2016 - 15:03)

Mě osobně to teda vadilo když jsem musel chodit s mámou do dámských sprch na bazéně v předškolním věku ... Neřeknu ve 3 či 4 letech. Jako předškolák už je to trapná situace. Oni né, ale já nahý, a očumovaná výjimka.

Reklama

Přidat komentář