Reklama

Kluci a nahota doma

však (Pá, 12. 2. 2016 - 21:02)

Škoda ,že mi není deset:(mě by malé holky v šatně nevadily, když to nevadí jejich rodičům, ale co by vytočilo kdyby mě nějaký tatínek napominal ať se zahalím. To není můj problém, že tam chodí s malou dcerou.

:( (Pá, 12. 2. 2016 - 20:02)

Noo, chodím na plavečák do...Škoda ,že mi není deset:(

Marek (Pá, 12. 2. 2016 - 20:02)

Noo, chodím na plavečák do Jihlavy a tam se teda věci u bazénu odložit dají (je tam tribuna) .. navic ručník ve sprse se dá taky odložit .. a na našem tréninku sprchovani před a po bez plavek kontroluje trenér. Když chodím plavat sám, tak se snažím taky sprchovat důkladně, protože mi vadí ty prasata, který přijdou v létě zpocený jak dveře od chliva, neosprchuji se a jdou rovnou do vody... fuj, fuj, fuj.. pak se v tom ostatní koupou. (Takový upozornění)

to Marek (Pá, 12. 2. 2016 - 02:02)

Já se s tím docela setkávám, pánové berou své dcerky do pánských šaten a sprch, odhadl bych tak do 10 let. Ze sprch jít těžko s ručníkem. Pokud jde člověk plavat, tak jako kde si nechat ten ručník? A potom, nechat ho vně bazénu, tak nejspíš by ho někdo sebral. Taky jak ručník uchovat suchý, když půjdu pod sprchu?
Ve sprchách je zpravidla povinnost se sprchovat nahý, šatnářky na to občas dohlíží. Lidi jdou i nazí ze sprchy, když v sušárně se osouší. Pokud by si nechali plavky, museli by tam stát dvakrát tak dlouho.
Prý naopak, matky zas berou své syny do téhož věku taky do sprch, přestože oficiálně se smí jen myslím do 6 nebo 7 let.

hm (Čt, 11. 2. 2016 - 21:02)

Zdravím, je mi teď...to já se vcelku běžně setkávám, že tatínkové berou své dcery do pánské šatny. No 10 let jim asi nebude, ale úplně malé holčičky to také nejsou. Nijak se nezakryvam. To by mi tak někdo mohl něco říct...To je "moje" šatna.

Marek (Čt, 11. 2. 2016 - 20:02)

Zdravím, je mi teď čerstvě 17 a závodne plavu. Nedokážu si moc predstavit, když by se přes pánské sprchy na bazene producirovala 10 letá holka... A uz ani v tom případě, kdy máme po tréninku a do sprch, kde se může sprchovat 5 lidi se nacpe 7 uz můžu a dělá "kraviny".
Jednou se mi to stalo a přišlo mi to fakt divné, protože běžně chodím od sprchy ke skříňce bez ručníku úplně free a nikomu to nevadí, ale ten otec té holky me začal poučovat, že pohorsuju ostatní a zacal mi nadávat. Mel jsem nu chuť neco říct, ale nechal jsem to vycukat a odešel jsem pryč.

Agneška (Út, 31. 12. 2013 - 00:12)

TO SE NESTYDÍ A DRŽÍ?
je to o návyku na nahotu od mala, takže u nás pohoda

Kasík (Po, 30. 12. 2013 - 23:12)

nevyholuji ho uplně do hola,... TO SE NESTYDÍ A DRŽÍ?

Agneška (Po, 30. 12. 2013 - 23:12)

A to vašemu synovi nevadí,...nevyholuji ho uplně do hola, jen na krátko a snažíme se i do tvarů, gtakže rozhodně syn nevypadá jako melaej kluk

pro Annu (Po, 30. 12. 2013 - 12:12)

No když myslíte....Podívejte, pár dětských pipek jsem viděl a taky pár dospělých žen, vyholených. Můžu Vás ubezpečit, že tu je rozdíl. U mužů totéž, mezi pindíkem malého kluka a penisem dospělého muže nebo aspoň kluka v pubertě je výrazný rozdíl.

Vyholování je součástí určitých kultur od pradávna. Např. pralesní indiáni z jižní Ameriky, co chodí nazí, muži i ženy bez jediného chloupku. Není problém tam rozlišit dospělé od dětí.

Anna (Po, 30. 12. 2013 - 11:12)

promiňte, ale vyholená...No když myslíte....

Anna (Po, 30. 12. 2013 - 11:12)

promiňte, ale vyholená...No když myslíte....

Anna (Po, 30. 12. 2013 - 11:12)

promiňte, ale vyholená...No když myslíte....

Jirka (Po, 30. 12. 2013 - 09:12)

Je mi třináct a mám jiný problém,ségře je sedmnáct a když se koupe neustále chce abych jí chodil mýt záda,na rozdíl ode mě se nestydí a občas přede mnou chodí i nahá,mám pocit že to dělá schválně,jak na ní šáhnu hnedka mi stojí a ona se jen usměje.Dělám jako že nic,nemluvíme o tom.Nikoho ještě neměla a myslím že jen testuje své zbraně,nebo netuší co to se mnou dělá?

pro Annu (Ne, 29. 12. 2013 - 20:12)

A to vašemu synovi nevadí,...promiňte, ale vyholená dospělá žena nevypadá jak malá holčička a snad ještě víc u muže. I po vyholení se podstatně liší od malého chlapce.

Anna (Ne, 29. 12. 2013 - 13:12)

jsme se synem smai a problém...A to vašemu synovi nevadí, že vyholenej vypadá jak malej kluk?

Agneška (So, 28. 12. 2013 - 20:12)

Pokud máte dobré vztahy a...jsme se synem smai a problém nemáme s nahotou ani s vyholováním

Katka (St, 25. 12. 2013 - 12:12)

Pokud máte dobré vztahy a nikomu to v rodině nevadí tak proč ne.Pokud je na to rodina zvyklá není to problém.Vyholováníje běžná věc v dnešní době.To jsi se nechal obřezat sám nebo ti rodiče nechali udělat obřízku?

Karel (St, 25. 12. 2013 - 12:12)

Je mi 16 a od mala chodím doma nahatý, nepamatuji se, že řodiče by doma chodili oblečení. Nikdo se před nikým nestydí, jwn já jsem obřezaný, protože jako malý jsem měl problémy s předkožkou. Jednou jsem mamce řekl, že bych chtěl být vyholený jak v podpaždí tak i na přirození a v tříslech. Řekla já ti v nebráním, choď, jak si ti to líbí. Při prvním pokusu jsem se dost řízl a od té doby mi buď taťka nebo mamka sami vyholují. Pokud je náhodou sestra ze studií doma, pomáhá mi i ona.

tajemn7 hrad v (Út, 3. 12. 2013 - 00:12)

Dočítal som sa v...ty sis ty příspěvky nejenprečítal, ale také sám napsal...

Reklama

Přidat komentář