Reklama

Kluci a nahota doma

otto (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Som veľký zastánca naturistiky, preto mi nerobí byť doma úplne nahý, to znamená, že na tele a na hlave nemám dokonca ani chlpok. Ak mám návštevu nezahaľujem sa, nahotu nezakrývam ani pri poštárke, napokon, som poriadne "vybavený" a tak mám čo predvádzať!

otto (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Som veľký zastánca naturistiky, preto mi nerobí byť doma úplne nahý, to znamená, že na tele a na hlave nemám dokonca ani chlpok. Ak mám návštevu nezahaľujem sa, nahotu nezakrývam ani pri poštárke, napokon, som poriadne "vybavený" a tak mám čo predvádzať!

otto (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Som veľký zastánca naturistiky, preto mi nerobí byť doma úplne nahý, to znamená, že na tele a na hlave nemám dokonca ani chlpok. Ak mám návštevu nezahaľujem sa, nahotu nezakrývam ani pri poštárke, napokon, som poriadne "vybavený" a tak mám čo predvádzať!

otto (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Som veľký zastánca naturistiky, preto mi nerobí byť doma úplne nahý, to znamená, že na tele a na hlave nemám dokonca ani chlpok. Ak mám návštevu nezahaľujem sa, nahotu nezakrývam ani pri poštárke, napokon, som poriadne "vybavený" a tak mám čo predvádzať!

otto (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Som veľký zastánca naturistiky, preto mi nerobí byť doma úplne nahý, to znamená, že na tele a na hlave nemám dokonca ani chlpok. Ak mám návštevu nezahaľujem sa, nahotu nezakrývam ani pri poštárke, napokon, som poriadne "vybavený" a tak mám čo predvádzať!

otto (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Som veľký zastánca naturistiky, preto mi nerobí byť doma úplne nahý, to znamená, že na tele a na hlave nemám dokonca ani chlpok. Ak mám návštevu nezahaľujem sa, nahotu nezakrývam ani pri poštárke, napokon, som poriadne "vybavený" a tak mám čo predvádzať!

Hanka (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Mám podobnou zkušenost.V...Ahoj, a to ho tvoje mamka vůbec neoblíkla? A kolik je bratránkovi vlastně roků

Hanko (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Mám podobnou zkušenost.V létě byl u nás na prázdninách bratránek a jak pršelo tak strašně promok a doma musel donaha,tak jsem si ho taky prohlídla.Netušila jsem že má tak velkýho piňďoura a protože pak zůstal nahatej až dovečera tak jsem fakt viděla všechno.

Hanko (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Mám podobnou zkušenost.V létě byl u nás na prázdninách bratránek a jak pršelo tak strašně promok a doma musel donaha,tak jsem si ho taky prohlídla.Netušila jsem že má tak velkýho piňďoura a protože pak zůstal nahatej až dovečera tak jsem fakt viděla všechno.

Nic na tom není (Po, 21. 10. 2013 - 15:10)

Taky chodím doma jen tak ale jsem jedináček.Když přijdu ze školy tak se většinou svlíknu donaha a zůstanu tak.Když máme návštěvu tak záleží kdo to je,pokud dobrý známý co mě znají od mala tak můžu být před nima úplně nahý,jinak si vemu kraťasy.Minule jsem se trochu ztrapnil,když u nás byla nová sousedka tak jsem o ní nevěděl a přišel jsem do obyváku úplně nahej,ale přešla to s úsměvem a řekla mi že mi to sluší i bez oblečení.

Asi 4x (Pá, 18. 10. 2013 - 16:10)

Kolikrát denně stříkáš ?Jsem pořád nadrženej

Verča (Pá, 18. 10. 2013 - 16:10)

Rád se producíruju. Mám...Kolikrát denně stříkáš ?

Dobře děláš (Pá, 18. 10. 2013 - 16:10)

Doma se špacírujú klidne...Mirečku

mireček (Pá, 18. 10. 2013 - 15:10)

Doma se špacírujú klidne nahatej a nikomu to neva, taky před kámošema mi to klidne plantá mezi nohama a nemám se za co stydet...

. (Pá, 18. 10. 2013 - 14:10)

Chci napsat vlastni...Tak ji napiš...

petr (Pá, 18. 10. 2013 - 10:10)

Chci napsat vlastni zkušenost .

Co ty jsi za ho (Út, 15. 10. 2013 - 12:10)

jenom tady píšeš fantazie.Rád se producíruju. Mám pěknou výbavu a všichni ji rádi obdivují. Holky a ženy s radostí, chlap se závistí. Kolikrát má 40-letý pupkáč mezi nohama takovýho chcípáka, že by se tam těžko hledal i s lupou. Zato je zarostlej jak medvěd.

Matej (Út, 15. 10. 2013 - 12:10)

Nahota?Úplne normálna vec.V lete chodím na nudu kde som nahý pred cudzími ľuďmi.Nechápem prečo by som sa mal hanbiť pred kamarátom.

tajemný hrad v (Út, 15. 10. 2013 - 11:10)

A co na to Kamila??

Ladislav (Út, 8. 10. 2013 - 15:10)

Nahota u kluků je normální věc také mi nevadilo do 12 let běhat nahatý u vody nebo na zahradě nejen před rodiči i návštěvami,až když přichází puberta a objevili se první chloupky jsem se začal oblékat.To,že v dnešní době mají někteří kluci udělanou obřízku je asi trochu modou,také jsem si toho všiml,ale je to už taková doba a nevidím v tom nic špatného.

Reklama

Přidat komentář