Reklama

Kluci a nahota doma

neproducíruješ (Po, 7. 10. 2013 - 16:10)

je mi 16 let a jsem scela...jenom tady píšeš fantazie.

karel (Po, 7. 10. 2013 - 15:10)

je mi 16 let a jsem scela slušne vybaven, chodím po byte bežne nahatej a nic si s toho nedelám taky při nejaké návšteve se producíruju... je to lepší než tý vaše drísty veršánky co nemaj hlavu a patu...

kkk (Ne, 6. 10. 2013 - 15:10)

wwww

Zdenka (So, 5. 10. 2013 - 18:10)

Z nahoty kluků se dělá dost velká estráda.Dřív klucí běhali nahatí skoro všude v létě pomalu do 12-13 let než dospěli do puberty a ptáček se začal zvětšovat a chlupatět.Máme známé z jedné dovolené,navštěvujeme se a chodíme třeba do společné sauny nebo se i koupat a to i s jejich chlapci a našema dcerama,nikdo z toho vědu nedělá,protože nahota nikomu nevadí a klukům už dávno 15 bylo stejně tak i našim dcerám a nikdo se nad tím nepozastavuje.Naše holky už mají narostlé a snad i hezké prsa,klucí mají ptáčky už také veliké a navíc od mala obřezané,což znamená s holým žaludem venku,ale nikdo se nad tím nepozastavuje,je to normální.

Sandra (So, 5. 10. 2013 - 18:10)

Marku to snad nemůže vadit,že si tu ženy popovídají o problémech svých synů.Myslím si,že to jej jen dobře a není to na závadu.Kde jinde o tom mluvit,tady je to částečně anonymní a může to pomoci i jiným maminkám,které mají malé klučíky,ne?

marek (So, 5. 10. 2013 - 14:10)

Źenské pomatené, nespletli jste si témata, tady se jedná o kluky, kteří rádi chodej doma nahatí, vy spadlé s třešni a nejedná se přetáhlé předkošce...FIMOZA, FIMOZA FOMOZA.
Źenská zústane stejne blbá, proč?

Iva (So, 5. 10. 2013 - 09:10)

Někteří doktoři toto uvolňování sondičkou dělají,aby uvolnili žalud a předkožka šla stáhnout.Bolet to asi musí dost.Pokud to však má přirostlé je zbytečné malého trápit,tam pomůže jedině obřízka.Ta celý problém vyřeší

Dannylla (Pá, 4. 10. 2013 - 16:10)

Já jsem byla s malým u doktora a říkal, že by se už od 2 let mělo přetahovat. Musela malýho podržet a doktor ho "jakoby malou kulatou lžičkou objel" - sondičkou. To bylo řevu a krve. Pak ho doktor namazal mastičkou, kterou předepsal i domů po koupání. Malý v té době nosil ještě plýnky, byli jsme ještě po této "akci" na nákupu a řev jaký slyšeli všichni kolem, kteří nechápali co se děje - čůral si do plínky a pořádně to pálilo. Ten večer dostal ještě horečku a museli s ním na pohotovost - doktor dal malýmu něco na uklidnění. Od té doby jsme stahovali poctivě denně, řvaní, krev, dnes má malý 3 roky a kůžička je stejně přirostlá - nejde stáhnout, takže se dá říct, že jsme si v ničem tenkrát nepomohli.

Je to složité (Po, 30. 9. 2013 - 20:09)

Moje maminka byla velmi prudérní a žádnou předkožku mi nepřetahovala. Naštěstí mi v 10 letech kamarád doporučil honění. Ale ono to nešlo. Provedl jsem kuličkovou sondou, kterou měl kamarádův otec-urolog doma, uvolnění předkožky. Ale ne každý má takové štěstí. Mnoho urologů obřezává a nenamáhá se uvolnit srůsty kuličkovou sondu. Obřízka je mrzačení penisu.

Ilona (Po, 30. 9. 2013 - 15:09)

Honzo,věřím ti,mě se nezdálo,že až v 9.roce jsi byl na obřízce.Víš mám kamarádku a její malý klučík na tom byl když mu ještě nebyli 2 roky.Nevím jak to máš ty ale jemu udělali celkoou obřízku,tak nemá vůbec předkožku.Viděla jsem to když malého koupala v heřmánkovém odvaru a mazala mu to mastičkou a říkala si,že to pak muselo asi bolet.Muselo to být nějakou dobu nepříjemné než jsi si na to zvykl.Je to chyba,že ti to nezjistili i ldoktoři dříve a že mamaka ti to nezkoušela přetahovat,což ty jsi nemohl vědět.Ale neboj stydět se za to nemusíš,většina holek to přivítá a má to své výhody.Jinak,že tě koupala až do 13 roků se mi zdá dlouho.

Roman (Po, 30. 9. 2013 - 10:09)

moji kluci bežne doma chodej hahatí, a předkožku mají pekne stáhnutou do hora a žalud jim vykouká kdekade...

Honza (Ne, 29. 9. 2013 - 23:09)

Milý Honzíku ti to mamka...Ilono, bohužel si to nevymýšlím. To mám jako najít zprávu z nemocnice abys mi laskavě uvěřila?
To že mě mamka zanedbala máš bohužel pravdu a dost mi to vadí. Nejhorší je že ona vůbec nechápe co mi způsobila a tak se s ní o tom nemá cenu bavit. Já byl tehdy malý kluk a nemohl jsem sám poznat že je někde problém. K doktorovi jsem musel až když bylo dom divné, že nějak moc dlouho čůrám - a to právě kvůli té zúžené předkožce.

Ilona (Ne, 29. 9. 2013 - 21:09)

Milý Honzíku ti to mamka pěkně zanedbala,to se dá zjistit mnohem dřív pokud nekecáš?To ti měla přetahovat mamka když jsi byl malý,tak mi připadá,že si to trochu vymýšlíš.

Honza (Ne, 29. 9. 2013 - 19:09)

Honzo to tě koupala docela......naštěstí mě to nebolelo, protože erekce mi začaly až o rok později. Ta obřízka byla ze zdravotních důvodů právě kvůli toho že mamka byla moc prudérní a neřekla mi že si ho mám přetahovat.

Ilona (Ne, 29. 9. 2013 - 01:09)

Honzo to tě koupala docela dlouho,ale to nevadí.To že máš pinďoura od 9 roků obřezanýho také nevadí,ale to muselo asi pak bolet,ne?To se dělá myslím ta obřízka u malých kluků.

Honza (So, 28. 9. 2013 - 21:09)

Objevil pohlavní stud. Mně...Mě teda mamka koupala do třinácti. Mám ho ale od devíti let obřezaného a tak mi ho nešlo honit :( Podařilo se mi to až o pár let později s indulonou...

To je normálka (Pá, 27. 9. 2013 - 17:09)

Víš (ty co se neumíš...Objevil pohlavní stud. Mně do 12 taky koupala máma a lítal jsem před ségrou nahatý. Jakmile mi narostlo ochlupení, začal jsem se v koupelně zamykat a taky honit.

Hanka (Čt, 26. 9. 2013 - 17:09)

přijde mi zvláštní, ty...Víš (ty co se neumíš podepsat) naposledy když jsem na začátku prázdnin viděla bráchu nahatého tak to chmýří ještě neměl a je pravda jak píšeš že se ještě nedávno předemnou nestyděl. V létě ho ještě koupala mamka, ale nedávno už toho nechala, že jí prý řekl že se chce v koupelně zamykat. Fakt nevím co má za problém, přece to je naše mamka. Já když potřebuju umýt záda, tak ji normálně zavolám a nestydím se před ní. Asi to bude i tím, že nejsem kluk :)

Hanka (Čt, 26. 9. 2013 - 17:09)

Hanko to ej super příběh...Ahoj Deniso, sranda to pravdu byla. Když jsem si bráchu prohlížela tak jsem si všimla, že dole už nemá takovou žížalku jako když byl malý a kolem už má trochu chmýří, tak se asi styděl kvůli toho :)
Jinak s tou nahotou u kluků je mi to taky záhadou. Přece jim jde narozdíl od nás holek vidět úplně všechno :D Kdyby mi něco viselo mezi nohama, tak bych asi přestala chodit mezi lidi :)
Přemýšlím, co by se asi stalo kdybych spadla do té vody já. To by mě mamka asi nahatou jít nenechala. Asi to bude i tím, že už nejsem úplně plochá...

Denisa (Čt, 26. 9. 2013 - 16:09)

Mám o pár roků mladšího...Hanko to ej super příběh :-) Chápu, že to musela být pěkná sranda, na tvém místě bych si to taky užila, ale zároveň si ho i pořádně prohlídla :-D Asi záleží na tom, jestli už byl vyspělý nebo postavou ještě děcko, pak by asi bylo jedno, kdyby ho někdo potkal, myslím že u kluků to lidi tolik neřeší, nevím proč.

Reklama

Přidat komentář