Reklama

klystýr, výplach střev

Návštěvník (Ne, 26. 8. 2001 - 12:08)

Začala jsem si dělat klystýr, abych se zbavila kožní nemoci. Jenže mám problém. Klystýr si dělám vždy před spaním, dostanu do sebe dva litry a udržím to téměř deset minut, to je o.k. jenže po vyprázdnění necítím uvolnění. Břicho mám trochu bolavé a nafouklé. Cítím, že tam ještě něco je, ale nejde to ven. Až druhý den odpoledne mám trochu průjem a plynatost. Čím to může být? Dělám něco špatně? Nebo je to v pořádku? Předem děkuji!

Návštěvník (Pá, 24. 8. 2001 - 19:08)

Už párkrát se mi podařilo nalít si do střev až 4 litry vody. Podařilo se už někdy někomu dostat do sebe víc,než čtyři litry ???????

Návštěvník (St, 22. 8. 2001 - 14:08)

Prosím paní doktorku o vyjádření k tématu Crohn a výplach střev.Děkuji

Návštěvník (Ne, 19. 8. 2001 - 22:08)

Musím potvrdit,že s klystýrem mám dobrou zkušenost.Od Čtrnácti let jsem ho používal hlavně na Akné a mohu potvrdit,že je to velice účinné, také mi to pomáhá s úpravou stolice, protože když to napíši lidově, mám problém s velikostí stolice a klystýr mi pomáhá usnadnit vyprázdnění, jinak pociťuji velice nepříjemná tlak v oblasi konečníku.Za tu dobu jsem se hodně ponaučil a i naučil. A asi máte pravdu, je tam někdy pocit uspokojení s vnitřní čistoty. Vše provádím sám a tajně, možná by mne zajímalo jaké to je, když člověk dostane klystýr od jiné osoby. Moc mne štve to hlídání tekutiny a správné zasunutí hadičky. Jaké s tím máte zkušenosti?

Návštěvník (Ne, 19. 8. 2001 - 18:08)

Já se na klystýr taky vždy těsím a mam z neho dobrý pocit. Zahy

Návštěvník (Ne, 19. 8. 2001 - 17:08)

Čau Krystýno,vystihla jsi to úplně přesně, co k tomu dodat. Je to prostě NÁDHERA.

Návštěvník (Pá, 17. 8. 2001 - 18:08)

asi chcete se zbavit zlučových kamenů. nejlepší olej je Olivový ale nejlepsi by bylo poradit se z nejakym lecitelem. jednoho znam ale jeho neprejesi abych ho jmenoval. Ten olivový olej se pije s určitým poměrem citronu, v žádném případě olej nepřidavejte do smesi kristýru(převařena voda) muj mejl je viper-01"email.cz hodně stěstí

Návštěvník (Út, 14. 8. 2001 - 19:08)

Musím se přiznat,že mě taky sexuálně vzrušuje klystýr. Když mi teče voda do střev a začínám počiťovat tlak v podbřišku,mívám často velice bouřlivý orgasmus. Je to normální??? Existuje ještě nějaká jiná holka,která má podobné problémy???

Návštěvník (Ne, 12. 8. 2001 - 16:08)

Jano, já si myslím, že projímadlo klystýr nikdy nenahradí. Ta "vnitřní špína" se musí naředit a vypláchnout.

Návštěvník (So, 11. 8. 2001 - 00:08)

Já se musím přiznat, že se mi to taky líbí, nejdřív nesnesitelný tlak, muka to aspoň 5 minut udržet a pak ta úúúúleva, potom bych mohla lítat!

Návštěvník (Pá, 10. 8. 2001 - 21:08)

Čau lidičky,taky se vyjádřím k tématu. I já patřím mezi lidi, kteří pociťují libé pocity při klystýru, nebo spíše při klystýrech, pokaždé alespoň dva. :-) Zavedení konce trubičky - brnkačka- to je normální, ale jak mi voda začne téct do střev, to je nádhera, ikdyž je to někdy dost rychlé. No, pak ale nastane problém - udržet to v sobě??? A potom čekání na záchodě to je úleva. :-) Jsem z toho někdy sice trochu rozhozený, ale je to nádherný pocit.!

Návštěvník (Pá, 10. 8. 2001 - 13:08)

I já jsem nějaký čas praktikovala vnitřní očistu pomocí klystýru. Nějak to ale pořád nebylo ono a tak když jsem čirou náhodou narazila na jiný způsob pročištění si střev, přestala jsem. Teď ráno, večer si ve dvou deci vody rozmíchám lžičku Philicia (nebo tak nějak), což je indické konopí a dá se zakoupit v lékarně. Má bezva pročišťující účinky. Možná, že to není tak účinné jako klystýr, ale aspoň něco.

Návštěvník (Čt, 9. 8. 2001 - 12:08)

Marku, víš že jsem si to také říkala, když jsem četla předchozí příspěvky? :-) Že někteří přímo pociťují libé pocity při klystýru! :-) Já tedy ne. Zavedení trubičky mi zase tak moc nevadí, ale jak mi voda teče do střev, je to někdy dost rychlé a i nepříjemné... No, a pak to udržet v sobě!!! A těch 20 minut na WC... :-) Jsem z toho vždycky dost udřená! No, snad tomu přijdu časem taky na chuť, dělala jsem to pravda, jen párkrát... :-)

Návštěvník (St, 8. 8. 2001 - 09:08)

K neustale diskutovanemu tematu periodicity: Uz jsem posilal odkaz na stranku o zvecnele Diane, je tam napsano jak casto na CHT chodila. Se svickou to bude trochu podobne i kdyz je tu znacny rozdil v objemu vody. Takze bych zvolil nejakou stredni cestu. ------U nekterych clenu tohoto fora muze caste opakovani prerust v klismophylii (pokud je to choroba, pak jsem take nemocny), neb nekteri pocituji pri klystyru libe pocity a chteji je zazivat co nejcasteji. Jak uvadeji 100-300 let stare analy(?) v dobach nejvetsiho rozmachu klystyru zejmena ve Francii dosahovali nekteri orgasmu uz pri zavedeni tehdy pouzivane strikacky. Znamymi klismophily byly napr. M. Monroe nebo Mae Westova. Uvadim jeji nesmrtelny vyrok, volne prelozeny do cestiny

Návštěvník (So, 4. 8. 2001 - 16:08)

Cau vsichni, po tom, co jsem sem zase nasel cestu a precetl si prispevky, tak ani me to nedalo a vyzkousel jsem si dat klystyr ve svicce. Prave jsem se vyprazdnil a citim se skvele. Dik za novou zkusenost, opravdu dobry napad. Tak zase nekdy CAO

Návštěvník (Pá, 3. 8. 2001 - 12:08)

poradit se s odborníkem ale kde ho najít ten kdo je pro výplach střev vám asi řekne že ze začátku každý den pak obden pak každý druhý den a pak třeba jednou za měsíc ale bude vám to doporučovat a schvalovat jak je to dobré ale když jsem se chystala na colon hydroterapii (z pracovních důvodů jsem se tam na konec nedostala) ale dostala jsem se ke svému lékaři aby mi potvrdil příslušné papíry, které k tomu potřebuji a to jste měli slyšet jak mě začal urážek a dělat ze mě z prominutím idiota nehledě na to že když jsem mu řekla na co to potřebuji tak ani nevěděl co to je "odborník" takže potom kde toho pravého odborníka najít? mějte se

Návštěvník (Pá, 3. 8. 2001 - 11:08)

V té Regeneraci č.8 mimo toho, že je dobré dělat po klystýru svíčku,( protože jinak se voda dostane pouze do sestupného tračníku a nepropláchne tlusté střevo) psali, že časté aplikace mohou narušit střevní mikroflóru a cituju: " nenařídí-li odborník jinak, je vhodná aplikace obden, ne však příliš dlouho". Jak dlouho, to tam bohužel není.

Návštěvník (Čt, 2. 8. 2001 - 03:08)

Tu svíčku jsem zkoušela, a není to špatný.

Návštěvník (St, 1. 8. 2001 - 19:08)

Nedávno jsem si koupil irigátor pro výplach střev ale stále nemohu najít odvahu použít ho. Hledám proto někoho zkušeného,,například zdravotní sestřičku,která by mi odborně provedla výplach střev. Jsem z Brna.

Návštěvník (St, 1. 8. 2001 - 07:08)

ahoj co jsem se poprvé dostala na tyto stránky a na vlastní kůži vyzkoušela co je to klystýr , začala jsem pátrat po nějakých informací našla jsem dneska tuto adresu www.prirodni.webpark.cz, takže kdo se bude chtít dozvědět něco více koukněte se na toto, pěkný den

Reklama

Přidat komentář