Reklama

klystýr, výplach střev

Návštěvník (St, 11. 7. 2001 - 13:07)

prosba na terezu prosím tě nemohla bys to trochu rozepsat jak to probíhá? Rozhoduji se zda jít nebo, ale jsem hrozně stydlivá a než se k něčemu odhodlám (navíc když někam mám jít)tak to trvá věčnost, díky moc Blanka

Návštěvník (St, 11. 7. 2001 - 10:07)

A co podobná procedura v Plzni? Nevíte o tom někdo něco? Díky za případné odpovědi.

Návštěvník (Út, 10. 7. 2001 - 19:07)

Ahoj, před nějakým časem jsem psala o tom, že se chystám na Colon-Hydro terapi do Brna. Koncem června jsem ji absolvovala a mohu vřele doporučit (samozřejmě jsou zde zdravotní omezení, ale to se dovíte před procedurou). Trávení je mnohem lepší, o pleti ani nemluvím. Paní Kazdová je velmi příjemná žena a měla jsem pocit, že skutečně ví, co dělá. Byla mi doporučena ještě jedna kůra na podzim a já se po těchto zkušenostech určitě přihlásím. Dokonce myslím, že by nebylo špatné si takovou kůru udělat každý rok, například na jaře a na podzim. Ještě jeden dobrý efekt výplachu:mnohem více mne to teď motivuje ke zdravé stravě, nechci si zkrátka to čisté střevo zaneřádit. Zdravím!

Návštěvník (Po, 9. 7. 2001 - 14:07)

Prosím prosím, na email by to šlo zaslat? www.mia.w"centrum.cz

Návštěvník (St, 4. 7. 2001 - 17:07)

Pro Beatu: Klystýr je možné běžně používat i v těhotenství, s ohledem na období těhotenství nepřehánějte objem tekutiny a neexperimenujte s přísadami (vhodný objem konečně vycítíte sama a spolehlivě funguje i obyčejná samotná teplá voda - cca 37 stupňů Celsia (kdyžtak TROCHU mýdla)). Pro všechny: Léčiva podávaná rektálně sice "obcházejí" játra, do těla se ale dostanou a tak příliš neblbněte. Na Inetu najdete mnoho různých návodů na nálevy, z některých roztoků jde ale strach. Pro Monču I: Materiálu jsem sebral tolik, že je toho na třetí doktorát. Je k tomu mnoho obrazového materiálu a ten zde nelze publikovat - stejně tak i text je strašlivě dlouhý. Přemýšlím co s tím...

Návštěvník (Út, 3. 7. 2001 - 11:07)

Prosím paní doktorku nebo i někoho z Vás, zda má někdo zkušenosti s klystýrem v těhotenství. Jestli se může provádět, není-li to škodlivé, a jak často. děkuji

Návštěvník (Út, 3. 7. 2001 - 06:07)

Karle díky za odpověď, bulímii netrpím, ale nijak ses mě nedotknul, raději než objímání záchodu si jdu pořádně zacvičit, ještě pořád věřím že krása vychází uvnitř z duše a ne z počtu tukových buněk v těle, mějte se jak jinak než hezky

Návštěvník (Po, 2. 7. 2001 - 22:07)

Chce to trénink , časem se to podá!

Návštěvník (Po, 2. 7. 2001 - 22:07)

Pro Blanku ohledně úbytku hmotnosti - když se pročistí střeva, začne líp pracovat metabolismus a celý organimsus, takže se může upravit i váha, pokud člověk nadváhou opravdu trpí a nemá pouze představy o tom, že je tlustý, ajk to je dnes vidět u mnoha žen. Recept pro bulimičky, místo zvracení klystýry, to určitě není. Tím se tě Blanko nechci dotknout, to jenom upřesňuji svou odpově´d, aby to nikdo špatně nepochopil.

Návštěvník (Po, 2. 7. 2001 - 20:07)

Lidičky,myslíte si,že by něco takovýhodle mohlo pomoct na tu strašnou celulitidu???!!

Návštěvník (Po, 2. 7. 2001 - 06:07)

ahoj kde jste všichni začala jsem se zajímat o klystýr a nikde nikdo, jen jsem se chtěla zeptat, jestli jste na začátku tu vodu v sobě uderželi aspoň těch pět minut, já to vydržím asi tak 5 vteřin a tak tak stihnu doběhnout na záchod, jsem opravdu takový nemehlo nebo se to časem podá? A ještě něco je ten citron, jablečný ocet nebo hemánek účinější než jen čistá voda? Děkuji za odpověď a všem pěkný den

Návštěvník (St, 27. 6. 2001 - 16:06)

Napište mi prosím někdo zda je možné provádět domácí klystýr i v těhotenství. Mám střevní potíže již dlouho, užívám řadu chlorellu. Děkuji

Návštěvník (St, 27. 6. 2001 - 12:06)

Přeji pěkný den, pročetla jsem snad všechny příspěvky k tomuto tématu a chtěla bych se ještě zeptat zda klystýr vede k úbytku hmotnosti nebo ne, děkuji za odpověď a všem přeji hezký den

Návštěvník (Ne, 24. 6. 2001 - 16:06)

Kdosi se tady ptal na Chlorellu.Já ji beru pravidelně,už dva měsíce a střeva to pročistí dokonale!Už ani klystýr tak často neprovozuju,spíš jen preventivně.Chlorella obarví střeva a stolici chlorofylem na zeleno a účinky jsou blahodárný.Stolice u mě 1* denně,žádné zácpy a průjmy.Navíc to má fůru vitamínů a minerálů v přírodní formě a to je nad všechny multivitamíny v tabletách.Podle letáku co jsem dostal to má účinek i na paradentózu,padání vlasů,žlučník atd.To vyzkoušené nemám,ale někomu to může pomoct.Pokud to chcete někdo vyzkoušet,tak můžu poslat balení 500 tablet za 680 Kč včetně poštovného.Na Internetu se to prodává o hodně dráž,tuším 370 Kč za 100 tablet.Těch 500 tablet je dávka tak na 50 dní,ze začátku se toho bere míň,tak na dva měsíce to vystačí.Můžete mě napsat na email.

Návštěvník (St, 13. 6. 2001 - 14:06)

Vážená Doktorko, mám jeden dotaz: Líbí se mi dávat nebo i přijímat výplachy. Myslíte, že také existují ženy, kterým by se to líbilo? Odpovězte mi prosím na p36"post.cz . Díky

Návštěvník (So, 9. 6. 2001 - 23:06)

Po každé stolici mám problém, že mne pálí okolo řitního otvoru.Zajímalo by mne, zda mi může pomoci klystýr a také, co do něj přidat.

Návštěvník (So, 2. 6. 2001 - 20:06)

Ahoj všichni. Mam maly problem a doufam ze by jste mi nekdo mohl poradit. uz nejakou doubu klystyry uzivam, ale porad se mi nedari v sobe udrzet tekutinu onech 5-10 min. Mohl by jste mi s tim nekdo poradit, treba nejvhodnejsi polohu a tak . DIK zahy

Návštěvník (So, 2. 6. 2001 - 20:06)

V příspěvcích jsem se dočetl, že by se klystýrová tekutina měla udržet v těle po dobu 5-10 minut. S klystýrem již nějaké zkušenosti mám, ale nedaří se mi to v sobě držet déle než minutu nebo dvě. Mužete mi prosím někdo poradit, co mohu děla aby se doba udržení prodloužila. Jaka je na to nejvhodnejší poloha nebo tak něco. Jinak jsem s klystýry velice spokojen a vřele všem doporučuji. Mnoho užitečných informací jsem se dočetl i na těchto stránkách. Děkuji za odpověď Zahy

Návštěvník (Čt, 24. 5. 2001 - 23:05)

Michale, doporučovala bych Ti změnit svůj životní styl. Od přírody je pro každého živočicha přirozené jíst dělenou stravu a tak Ti vřele doporučuji koupit si kuchařky dělené stravy a začít hezky pomalu měnit své stravovací návyky. Výsledky jsou zaručené! Vymizí veškeré kožní, krevní a jiné problémy! Odolnost organismu je vysoká, takže neonemocníš tak často, budeš psychicky vyrovnaný a silný a všechno půjde líp. Začínám teď s dělenou stravou také, protože výsledky u mojí mamky jsou opravdu skvělé! Jedla dělenou stravu několik měsíců a mělo to nevídaný efekt! Koupila jsem si kuchařky dělené stravy od paní Summ, tam je to krásně popsané a vysvětlené! Měj se, čauky!

Návštěvník (Čt, 24. 5. 2001 - 12:05)

Mám ještě jednu prosbu.Již třetím rokem trpím kožními problémy v oblasti kolem rtů. Přesněji: začne to sveděním na hornim okraji rtů(+ yarudnutí a malé pupínky), další den mi většinou prasknou koutky úst. Nakonec mi popraská okraj horního rtu. Trvá to do té doby než si koupím B-Komplex. Jakmile B-koplex vysadím do dvou dnů se problém objeví znovu.Osobně si myslím, že jde o špatnou funkci střev (v zimním období jsem nemocný každý měsíc, rýma pak škrábání v krku a nakonec pálení na průduškách a kašel).Proto bych chtěl absolvovat Colon Hydro terapii a poté si aplikovat dalsi výplachy již sám.Takže můj dotaz. Měli jste někdy stejné problémy? Pomohli vám výplachy? A hlavně jak bych se měl stravovat před a po výplachu? Děkuji.

Reklama

Přidat komentář