Reklama

Křeče

lenka (St, 27. 5. 2009 - 08:05)

ahoj je mi 15 a mam strasne caste krece po celem tele...vetsinou trvaji kolem 10-15sekund
vetsinou se mi objevuji v rukach a v ramenou..je to strasne neprijemne..nevite co to je?:-(

Lenka (Čt, 30. 4. 2009 - 18:04)

Horka koupel vadí'

Lenka K., 35let (So, 25. 4. 2009 - 22:04)

Trpím křečemi dolních končetin převážně v noci, lékař mi napsal míchane kapsle: Chinin 0.3 , Phenobarbital 0.03. Hořčík užívám už nějak dobu a také ginko kvuli chladnym končetinam, ale velky efekt to nema. Chtela bych se zeptat co si myslite o tech michanych kapslich. Predem dekuji za odpoved'

Jarmila (Út, 14. 4. 2009 - 08:04)

Téměř každou noc mně chytají křeče a to jak do lýtek, tak stehen. A to opakovaně. Podle laboratorních výsledků mi nechybí ani hořčí, ani vápník, stále užívám Megnosolv ale nic nezabírá. Žádný lékař mi nedokázal určit, od čeho křeče jsou. Protože převažují v noze, u které jsem postoupila před dvěma roky reoperaci totální endoprotézy, typovala bych, že mají s tímto zákrokem spojitost, ale ortopéd, který mne operoval to odmítá. Už si nevím rady, jednu noc se nevyspím a celý den noha bolí.'

Alena (Út, 3. 3. 2009 - 18:03)

Taky mám křeče v nohách,hlavně k ránu,zajímalo by mě,zda vadí horká koupel.'

mirkath1 (Čt, 18. 8. 2011 - 12:08)

Dobrý den,
mám problémy s...Mě osobně na tyto potíže pomáhá přípravek
muskoaktiv-stop křečím není drahý a funguje

Dana (Po, 28. 2. 2011 - 19:02)

Potrebovala bych radu.Trpim...Hned bych šla k doktorovi, tohle jsem zažila a vyklubala se z toho tromboza. Nenechávat být.

Zuzlik2 (Po, 14. 2. 2011 - 13:02)

Dobrý den,
mám problémy s křečí v prstech u nohou. Z ničeho nic dostanu křeč do prstu, křeč sice za chvilku poleví ale za pár vteřin se křeč vrátí do stejného prstu a to se opakuje tak 20krát za sebou. Začala jsem brát horčík, který se váže na vitamíny B i tyto vitamíny užívám...problémy přestaly, ale za pár dní po skončení užívání se problémy zase vrátili. Tak tedy jsem znovu začala užívat hořčík a nyní mám problémy i během užívání hořčíku a vitamínu B.
Prosím o radu
Děkuji

pert (Ne, 5. 8. 2007 - 23:08)

ahoj chtel bych se zeptat nevim jestli jsem spravne ale nedavno jsem se probudil s pohousanym jazikem .znamy mi rikal ze je to epilepsie ale ja nevim jestli mam jit na vysetreni bojim se o svuj ridicak kterim se zivim (je mi 25 let a jsem celkove zdravy semtam si dam pivo a hodne sportuji)tak poradte prosim co to muze byt diky predem

Brychtova (So, 4. 8. 2007 - 11:08)

muj email je kdyžtak miskabrychtova"seznam.cz ...ještě jednou Vám děkuji za radu'

Brychtova (So, 4. 8. 2007 - 11:08)

dobrý den, reaguju na článek Lany, která má stejné potíže jako moje maminka...chtěla bych jí pomoc tak jestli vám už někdo napsal nějakou radu mohla byste mi ji říct? děkuji Vám moc.'

n4n0 (Pá, 3. 8. 2007 - 21:08)

Jednoho dne vecer pri sezeni za pc jsem se trosku nesikovne posunul na zidli a asi jsem nejak narazil na tzv. trojhlavy rameni sval u levy nohy. Dokazal sem vstat a naprimit nohu, ale potom nasledovala dezorintace a musel sem na zem. Zatemnilo se mi v ocich a jako bych nebyl uplne pri vedomi. Bylo to otresny, cekal sem na chvili kdy to prestane. Asi tak za 25-40s to odeznelo a udelalo se mi hrozne spatne, musel sem na vzduch a tocila se mi hlava. Zbledl sem a citil navaly krve do hlavy. Vubec netusim co to muze byt? Leknuti z krece? Neco jineho? Jeste se mi to nikdy nestalo. A je mi jen 19 let :( Dost me to vydesilo a prekvapilo.

Anki (Út, 31. 7. 2007 - 20:07)

Taky jsem měla problémy s křečemi výborný je gel s kaštanem a kostivalem sněhurka a také tělu chybí nějaké vitamíny super je potravinový dolněk fytotonik še lze zakoupit od firmi missiva bližší info vám ráda poskytnu napištemi na mejl AnnaVrablikova"seznam.cz'

Honza16 (Po, 30. 7. 2007 - 19:07)

Dobry den,chtel bych se zeptat.Ja mam kazdy den takovou zvlastni bolest v noze je to jakoby bolest a křeč zaroven.Jakmile rano vstanu tak to po chvilce zacne a boli to cely den.Uz se my to jednou stalo trvalo to asi 2 tydny a pak to preslo ale ted to trva asi uz 2 mesic a nevim co s tim.Beru asi 2 tydny horcik a neni znat zadna zmena.Ta bolest pusobi pres celou nohu.Od kloubu u panve az dolu na chodidlo.No proste cela noha.Ale je my divne ze boli jenom jedna noha.Zda se my ze je to docela blba nahoda protoze me v tu dobu casto boli jedno varle.Obcas se my zda ze ta bolest jde od jednoho varlete.Muze to mit nejakou souvislost?
Dekuji za rady'

Altehexe (Út, 24. 7. 2007 - 13:07)

Dobrý den,ráda bych věděla,proč poslední dobou trpím přes noc a občas i přes den křečí do lýtek!Někdy až nemohu chodit!Je to velmi nepříjemné a nikdy jsem tímto problémem dosud netrpěla!Mám pocit,že je to od té doby,co jsem začala chodit na hodiny spinningu(chodím tam již 1/2 roku)!Tento problém mají i mé 2 známé ze spinningu!Může to mít souvislost?Děkuji za odpovědi!'

pepa1 (Po, 21. 5. 2007 - 20:05)

Na křeče je velmi dobrý NUTRILITE Kalcium-magnesium koncetrát. Během 20 min. přejdou a při dlouhodobém používání zmizí úplně. Dostával jsem křeče do šlapky na noze cca 1-2 za týden. Dnes je tomu asi 4-5 let nic takového se mi nestalo. Podacím jak na to. mail: disc"wo.cz'

Jenn (Po, 21. 5. 2007 - 19:05)

kuju za radu :o))

Honza (Po, 21. 5. 2007 - 17:05)

Vše souvisí se stravou. Mléko a mlečnén výrobky jsou nejsilnější alergeny a mají obvykle přímý vztah ke křečím. Vylučte z jídelničku všechny mléčné výrobky na několik týdnu a budete překvapení. Magnesium z lékarny se bude vstřebávat asi tak jedním procentem. Daleko účinější je přírodní strava, která tyto prvky obsahuje. Tam je vstřebavání až 80 procent. Zkuste se podívat na www.aloe-gel.cz, kde je stovka receptů jak na to.'

příroda (Po, 21. 5. 2007 - 17:05)

můžeš mít špatné prokrvování a na to ti hořčík nepomůže,může to být i od páteře jestli je to jenom při sportu,zatím zkus něco na prokrvování třeba gingo bilobu dlouhodobě,když to nepomůže tak k neurologovi'

Jenn (Po, 21. 5. 2007 - 16:05)

mimochodem pro orientaci, je mě šestnáct ....'

Reklama

Přidat komentář