Reklama

Po které HA na 100% nepřiberu!!!

Zuzka (Ne, 9. 10. 2011 - 12:10)

Měla bych zájem o HA Yadine, nabídněte prosím. Děkuji (e-mail: [email protected])

Veronika (Po, 27. 6. 2011 - 12:06)

Tak já beru skoro rok HA Harmonet a doktor mě upozorňoval, že při ní těžko něco zhubnu, jelikož jsem mu říkala, že potřebuji dám dolů kila po porodu a hle, stačilo upravit jídelníček, přestat se cpát a mít pohyb jenom normální přirozený a za 6týdnů jsem dostala dolů 8kg a musela jsem změnit celý šatník, jak šli cm dolů. Takže já můžu říct, že na 100% u mě s Harmonetem váha nahoru nejde a zároveň se při ní dá i hubnout :-)

AZzereta (Ne, 26. 6. 2011 - 22:06)

Ahoj, prodám antikoncepci YADINE, dvě platíčka (u jednoho nejsou dva prášky). Cena je 550 Kč i s poštovným! Pokud máte zájem, pište pod tuto diskuzi :).

Lucka (Út, 10. 6. 2008 - 09:06)

Používám Jeanine a zhubla jsem, čili mám na 170 cm nějak 49 kilo...spíš bych řekla, že po antikoncepci neztloustneš, jen možná budeš mít větší chutě na jídlo a to se pak projeví na váze:-( bohužel ti těžko někdo poradí, je třeba vyzkoušet, která HA ti sedí nejvíc, na každého působí jinak..

Petra (Út, 13. 11. 2007 - 19:11)

Spoustu let jsem brala Diane a pak Minervu, (kvůli akné)a dost jsem přibrala (i když jsem se nepřejídala a žila akt.životem) Posledních 10 měsícůjsem brala Yasminelle, super - 5 kg dole, žádné problémy, nevolnosti apod. Ale dnes jsem musela změnit, protože už 2 měsíce jsem špinila, bez přestávky. Začínám brát Yadine, tak doufám, že ta váha nepůjde zase nahoru. Má někdo zkušenost s přechodem z Yasminelle na Yadine?

Martina (So, 14. 7. 2007 - 11:07)

Nepribiram a dokonce jsem i trochu zhubla po Yadine

harmonet (So, 14. 7. 2007 - 10:07)

jsem mela napsany jako prvni a mela sem z neho mozkovou mrtvici

katara (So, 14. 7. 2007 - 10:07)

Ja jsem treba po yasminelle zhubla a o 90 % se mi zlepsilo akne. podle me je to nejlepsi HA .... na kazdou sedi proste neco jineho

aja (Čt, 24. 5. 2007 - 20:05)

ja brala jeanie a super i jsem zhubla ale po case jsem zacala chlupatit.tak mi doktor napsal yadine,pribrala jsem 4 kg a vubec zadana chut na sex.ted budu zkouset harmonet.mate nake zkusenosti?

Klára (Čt, 3. 5. 2007 - 19:05)

A já přešla na Yasminelle z Minervy (při které jsem přibrala asi 5 kg) a s Yasminelle mám za 4 měsíce 4 kg dole. Opravdu na každého působí antikoncepce jinak.

to Zoja (Čt, 3. 5. 2007 - 19:05)

Máš právo na výběr HAK, doktor by Ti měl předestřít možnosti a ty se rozhodneš.

Pokud Tě tlačí do jedné a jiné zamítá tímto způsobem, šla bych jinam, s takovým se asi nikdy nedomluvíš.

Zoja (Čt, 3. 5. 2007 - 19:05)

Svoji první antikoncepci jsem začala brát před půl rokem, doktor mi doporučil Yasminelle, jejíž první platíčko jsem dostala dokonce zadarmo... Když se mě ptal, co od toho čekám a co bych od toho chtěla, říkala jsem mu, že bych nerada přibrala, nechci, aby mi narostly prsa a méně bolestivou a slabší menstruaci. Samozřejmě mi slíbil, že s Yasminelle dostanu přesně tohle... Nedávno jsem si uvědomila, že se nic z toho nesplnilo...při stejném stylu stravování mám za dobu braní zejména dolní partie jako boky, zadek a nohy objemnější...a to si myslím, že se dokonce snažím hýbat víc, něž dříve, právě kvůli tomu, že mi džíny zdaleka nesedí tak, jako předtím, což mě samozřejmě štve. Všechno to povídání, co jsem si o téhle HA přečetla, jak je skvělá a úžasná a podobné, může být určitě pravda, ale každý jsme jiný a každý to prostě snášíme jinak.... Takže já jsem rozhodlá Yasminelle přestat brát a zkusit něco jiného, nicméně se bojím, že u svého gynekologa neuspěju, jelikož, když jsem se ho ptala třeba na náplasti, naprosto je odsoudil a trval na tom, že to nejlepší, co mi může dát, je právě ta, kterou jsem nakonec přijala...jako nezkušená uživatelka jsem neměla důvod mu nevěřit a zkusila jsem to, ovšem můj dojem je negativní. Mám pocit, že musí mít domluvu s distributorem, který chce omámit uživatelky prvním platem zdarma, aby tak získal co nejvíc zákaznic a ten lékař, který bude za tuhle HA lobbovat, pravděpodobně nějaké bonusy a samozřejmě, že všechno ostatní je pak špatné a nepřijatelné a nelze to doporučit...
Vzpomínám si dokonce, že jako silný argument proti náplastem použil, že pro něj, jako pro chlapa, je představa ženské s náplastí někde na těle, naprosto asexuální a neatraktivní....no, nevím, nemyslím si, že by ten můj kvůli tomu ztratil erekci...

Daniela (Út, 10. 4. 2007 - 21:04)

Ja brala yasminelle a pribrala jsem ctyri kila za prvni mesic, pritom jsem mela mnohem mensi chut na jidlo.
Muzete mi nekdo t?it, za jak dlouho po vysazeni jste zhubly? Myslim, ze me u me je to jen zadrzena voda. Diky

s. (Čt, 5. 4. 2007 - 11:04)

Já jsem brala přes rok logest a přibrala jsem 15 kg. Nárůst byl hodně vyvážený ve všech partiích zřejmě i kvůli sportovní činnosti.Pak jsem dostala jeanine nicméně byl ještě malý nárůst váhy,která se ustálila a bohužel nebyla možná snížit.Já užívám antikoncepci pouze jako zdravotní indikaci pouze k vyvážení hormonů v těle.Vzhledem ke své orientaci. Ze své navýšené váhy jsem opravdu neštastná. Teď už bych měla ant.úplně přestat užívat. Tak doufám, že se mi podaří zhubnout. Uvidíme.

lenka (Pá, 2. 3. 2007 - 15:03)

Po celibatu.

L.PPP (Pá, 2. 3. 2007 - 15:03)

To je individální.

lenka (Čt, 1. 3. 2007 - 08:03)

Ahoj, já brala Diane35 na plet?- výborná asi rok, nepřibrala jsem, pak pramino, pořád mi bolely nohy, Jeaninne, Yadine, žádný váhový přírustek,jen nohy furt bolí! Ted?mám Yasminelle, prý je nejkvalitnější, tak uvidíme.

Jarka (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

Já přibrala po každé antikoncepci. Někdy byl nárůst váhy skokový, během měsíce 5 kilo navíc a někdy pozvolný, třeba půl roku. Kdyby mi jen narostla prsa, bylo by mi to fuk, ale "zvětšovala" jsem se celkově.

Nejraděj mám ty řeči doktora, že po HAK se nepřibere, že prý víc jím.
Takže teď už rok neberu žádnou pilulka a jsem v pohodě.

Návštěvník (Ne, 11. 2. 2007 - 19:02)

Já brala Mirele,shodila jsem 16kg za půl roku,vůbec jsem při ní neměla chutě.Bohhužel po roce jsem ji musela změnit,je nízkohormonová a mně začala dělat švíky s měsíčkama.Potom Microgynon,není špatný,ale po operaci žlučníku jsem dostala trombózu do nohy a musela ji vysadit.Nyní nám musí stačit kondom :((

Návštěvník (So, 10. 2. 2007 - 19:02)

já přibrala po Minerva(stejné jako Diane 35) asi 2kg(spíš fakt voda),ale jde to poznat,i když je to voda,prostě džíny tesnější, prsa se zvetsily,to se mě taky nelíbilo,byla jsem s jejich velikostí předtím spokojená....a prostě clovek sen cítí celý oteklý....pred 3 měs.jsem vysadila antik. a 3 kg jsou dole a to jsem pro to nic neudělala...

Reklama

Přidat komentář