Reklama

Po které HA na 100% nepřiberu!!!

Iva (Pá, 15. 4. 2005 - 11:04)

Tezko je, kdyz pise nekdo, kdo nepribere po zadny HA. Ja mam opacny problem, vzdy jsem byla stihla, ale po HA dost pribiram. Zkusila jsem toho uz hodne a jedno bylo horsi nez druhe. Taky jsem zkousela Yadine, ale za ty prachy to nestoji. Sice jsem moc nepribrala, ale ani deko dolu. Na plet taky nic moc. Muzu rict, ze jedina HA, ktera se mi docela osvedcila, byl Mercilon, po nem jsem dokonce neco zhubla. Asi se k nemu casem vratim. V zasade asi plati, ze cim vic hormonu, tim vic se pribira. A muze to k tomu obsahovat cokoliv, klidne i drospirenon.

Ivca (Čt, 14. 4. 2005 - 18:04)

Zdravim. Ja ted uz pres ctvrt roku beru Minervu, coz by mela byt jen vylepsena Diane a nepribrala jsem ani trochu. A ta nadherna plet!

Klari (Čt, 17. 3. 2005 - 09:03)

Asi je to fakt hodně individuální - já brala Harmonet a teď Gracial a ani po jednom jsem nepřibrala.

Zuzana (Čt, 10. 3. 2005 - 14:03)

Je to fakt šíleně individuální. Já jsem právě po Diane zhubla 8 kg!

JanaFr (Čt, 10. 3. 2005 - 14:03)

To se nedá říct obecně, každý reaguje jinak. Já jsem např. po pár prášcích Marvelonu tak strašně otekla a přobrala a bylo mi po nich špatně, tak jsem je hned přestala brát, nečekala jsem ani ty dva měsíce, po kterých se to prý má upravit, a začala jsem brát Mercilon a po něm jsem nepřibrala ani deko, ani jsem nikdy nebyla nateklá.

Jana (Čt, 10. 3. 2005 - 14:03)

Diky moc podivam se tam, uvidim i co mi rekne doktorka, Diane stoji 600,- tak uz to neni tak hrozny :o)

Katka (Čt, 10. 3. 2005 - 12:03)

Podivej se na diskuzi o ant. YAdine, ale 100% neni nic! je ale dost draha, ale pises ze beres Dianu, tak by ten rozdil pro tebe mozna nebyl tak tragickej - stoji pres 800 Kc/tri mesice.

Jana (Čt, 10. 3. 2005 - 12:03)

Ahoj beru jiz 6 let Diane-35 plet uz mam vazne dobrou a moje gynekolozka mi rekla ze bych ji mela vymenit, ale poradte mi mam 78 kg a porad bojuji s vahou jakou antikoncepci byste doporucili? ja to samozrejme proberu s lekarkou a reknu ze chci neco po cem zarucene nepriberu, ale zajimalo by me jestli je treba nekdo kdo po Diane pribral a tim ze zacal brat jinou mu sla vaha sama dolu? Diky vsem.

Reklama

Přidat komentář