Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

ale (Pá, 11. 10. 2013 - 08:10)

už nikdy nebudou mít ty krásný pocity, když v orgasmu z tebe pulsuje semeno. V životě bych se této slasti dobrovolně nevzdal. Jen blb to udělá.

jo, (Pá, 11. 10. 2013 - 07:10)

Jarko, penis mu vzít mohli,...bez penisu zije hodne chlapu,ja jich znam asi 10 :DDD Je to prece bezny spolecensky standard, stejne tak, jak nemit koule :DDD

* (Pá, 11. 10. 2013 - 07:10)

Taky si myslím, že by...Jarko, penis mu vzít mohli, proč ne ? Bez penisu žije mnoho mužů a močí podobně jako ty.

Jarka (Čt, 10. 10. 2013 - 21:10)

Lékařské...Taky si myslím, že by pedofily i násilníky měli kastrovat, kdyby to bylo veřejně, bylo by to asi odstrašující. Ale pochybuji, že jde varlata utnout jen tak, to se musí přeci nějak zaškrtit. No a penis mu vzít nemohli. To je přehánění. To se o tom islámu jen tak říká. Řeči a papír snesou všechno. Jak by potom chodil na malou, když by přišel o vývod?

Richard (Čt, 10. 10. 2013 - 15:10)

Já po večírku kde se ožeru a mám okno jdu rovnou za uroložkou

Nado, (Čt, 10. 10. 2013 - 15:10)

Tohle je opravdu hnusná...zkus si poposednout, asi si sedis na vedeni, kdyz si nepochopila muj prispevek, jako ironii. Samozrejme takove vecirky neexistuji, to jen mistni uchylni fantaste maji nove utkvele predstavy. :DDD

Naďa (Čt, 10. 10. 2013 - 14:10)

máš pravdu,takových party...Tohle je opravdu hnusná úchylácká lumpárna někoho si vyhlédnout a takhle mu zatrhnout tipec.Takhle se můžou uspokojovat jen sexuální sadisté,normální to neudělá.

Milčo (Čt, 10. 10. 2013 - 14:10)

Reálné to je někteří...máš pravdu,takových party večírků, kde se potulují úchylné krávy čekající na podvázání varlat jsou mraky a samozřejmě je tam spousta zákoutí, kde se to dá bez povšimnutí provést :DDD Stupidita mixnutá s úchylnými představami u některých jedinců evidentně graduje :DDD

Petr (Čt, 10. 10. 2013 - 11:10)

Milčo, Tobě bych rád vyřízl mozek, ale nic bych tam nenašel.

Milča (Čt, 10. 10. 2013 - 10:10)

mají nový fenomén. Už...Reálné to je někteří chlapy se dokážou tak opít,že mají nejen tzv.okno ale přímo výkladní skříň,takový stav lze navodit nejen alkoholem vůbec nevědí co se dělo. Stačí několik hodin a hoch může být jako samec vyřízen aniž by si po vystřízlivění uvědomil co se mu stalo.

Lea (Čt, 10. 10. 2013 - 08:10)

To byla forma veřejné...Lékařské ošetření,takového luxusu se lotrovi nedostalo.Kat mu zastavil krvácení přiložením žhavého železa na ránu.

místní úchylové (St, 9. 10. 2013 - 19:10)

mají nový fenomén. Už nepřicházeji při groteskních fiktivních příhodách o kule, ale nyní jim je nějdo bez jejich vědomí podvazuje. :DDD

hot secretary (St, 9. 10. 2013 - 16:10)

Tino to s tebou...To byla forma veřejné popravy?Těžko by bez včasného lékařského ošetření přežil.

Adriana (St, 9. 10. 2013 - 15:10)

Tino to s tebou souhlasím,měl by na to být zákon,který by to umožňoval u pedofilů,sexuálních zvrhlíků a deviantů,u těch,kteří prokazatelně znásilní děti do 15 roků ap.Klidně by to mohlo být jako v islámu,tam když chlap znásilní ženu přijde o celé mužství.Viděla jsem to na netu,kdy na veřejnosti,kde byl dav lidí přivedli chlapa co znásilnil ženu,zavázali mu oči šátkem,svázali mu ruce i nohy,pak mu stáhli kalhoty,vyndali jeho penis i varlata a přidrželi ho u špalku,ka kterém měl vše kompletně vyložené a kat mu to mečem usekl při vědomí.Myslím,že pak řada lidí si rozmyslí něco spáchatmcož by bylo
výchovné i u nás a ne dávat peníze na léčení,které stejně vyjde vniveč.

Petr (St, 9. 10. 2013 - 08:10)

Víš jak je to, vždycky na to musí být dva.

Tina (St, 9. 10. 2013 - 08:10)

Zuzana je nejspíš totální...Zas tak úplně bych to nezavrhovala, zvrhlým prasákům by podvázání nebo vyřezání kulek jedině prospělo.

Petr (St, 9. 10. 2013 - 06:10)

Zuzana je nejspíš totální kráva, která sem píše kraviny. A nejspíš je to chlap, který se uspokojuje nad těmito stránkami.

Richard (Út, 8. 10. 2013 - 23:10)

Proboha nepište že nějaká domina by kastrovala normálního manžela né otroka jiné dominy !!!:)...Mít nějakou živnost kdy chlapovi podvážeš koule je jedna věc a sedět s cigoškama na cele za těžké ublížení na těle věc druhá !!!!! A kolik Zuzko ta domina za tu kastraci chtěla to by mě fakt zajímalo :)

hot secretary (Út, 8. 10. 2013 - 18:10)

Manžel věděl, co ho čeká...Židle stůl to jedno Zuzanko,ale při vypjaté situaci často povolují svěrače nejen u lidí.Tak si také zajdi třeba o patro výš.Určitě sousedé ocení tvoji elegatní punčochovou módu. .Chtěla jsem se zeptat,když máš s podvazkovým pásem bohaté zkušnosti.Jaké tahy a spony preferuješ?

František (Út, 8. 10. 2013 - 17:10)

Ačkoliv mám 2 děti kluka a holku nikdy bych se nenechal vykastrovat i kdyby o to manželka stála a slibovala hory doly.To je jako já abych po ni chěl,aby si nechala vyndat vaječníky.Možná by ch přistoupil na to,kdyby po mě chtěla,ale nechce,že bych dobrovolně šel na obřízku,protože s předkožkou mám ve ztopořeném stavu trochu problémy.Náš syn ji má už udělanou od 19 měsíce což si manželka také trochu prosadila snad i k vůli mě.

Reklama

Přidat komentář