Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Emil (Út, 8. 10. 2013 - 16:10)

Máš pravdu,mě se to stalo...To je tedy pěkná pecka když si vyřízenej a ani nevíš vod koho.Těžko se to dá někomu dokázat.Třeba tě někdo odstavil aby moh píchat tvojí holku.Kámošovi se taky stalo že mu to v šestadvaceti rychle vodešlo a teď tu jeho nabíjí jinej.Von chce aby s ním byla tak to trpí a uspokojuje jí jazykem.Když si pomyslím že tam tý mí někdo nastříkal a já to vylizuju tak mi naskakuje husí kůže.Je to pěkná sviňárna.

Petr (Út, 8. 10. 2013 - 13:10)

ty vole, takovou krávu co che kastrovat chlapa, tak kopnout do píče a pak do prdele a už se na ni ani nepodívat, a ne ještě o ni stát.

dan (Út, 8. 10. 2013 - 13:10)

Děti mám dvě,tak že bych byl ochotnej vyjít vlastní ženě vstříc kdyby jsme řešili antikoncepci. Kdyby mě žádala a byl takový zákrok, který by zamezil tvorbu spermií,ale semeno zůstalo,byť hluché, tak bych ho možná absolvoval. Prostě aby vše fungovalo, byl orgasmus i výstřik, aby to nenarušilo manželský sex a prožitek. Asi lepší řešení, než když manželka bude celý život brát prášky ANT a ničit si s tím zdraví.V trvalém vztahu je to určité možné řešení.

xx (Út, 8. 10. 2013 - 13:10)

Asi nový druh zábavy pro ujeté holky co?
Aby se jeden bál vyrazit mezi lidi....

VLÁĎA (Út, 8. 10. 2013 - 12:10)

Můžeš tomu věřit než se...Máš pravdu,mě se to stalo vloni,v poledne jsem se probral a bolela mě jako prase,když jsem našel vpichy bylo mě to jasný.A ani nevím kdo,kdy a proč.

xx (Út, 8. 10. 2013 - 11:10)

Tak si najdi jiného chlapa,který tě nebude šoustat ,ale bude tě jen obdivovat a nemusíš nikoho kastrovat. To vás žádnou nenapadlo ?
To je stejné,jako kdy by mi zahýbala manželka a já jí ze vzteku vožral nebo využil situace kdy bude mimo a nechal jí za trest udělat obřízku. Jak by se asi tvářila? Jak byste se tvářily VY - vy slepice,kdyby to vám někdo s radostí dělal?

eva (Út, 8. 10. 2013 - 11:10)

Hledal jinde to,co doma...Pokud ženská chlapovi nepodrží když chce tak se muže v ostatních aktivitách přetrhnout a není to nic platný.Fakt je to že vykleštěnej nebude šoustat ani jinde.

xx (Út, 8. 10. 2013 - 10:10)

Hledal jinde to,co doma nemá. Ty mu sice navaříš,vypereš,ale asi moc nešukáš. To bude kámen úrazu. Vždyť to vidíš i zde v diskusích. Buď ženská hledá chlapa který může protože má doma lenocha a prosit ho už jí nebaví a ponižuje jí to. Totéž chlap,když má doma ženskou,která nechce a pořád jí bolí hlava, tak to chvíli vydrží a potom mávne rukou a najde si takovou,kterou to baví.
Vždy se ten druhý zlobí a nepřizná si svůj podíl viny. Chtít druhého vykastrovat je zvrhlost.

Zuzana (Út, 8. 10. 2013 - 10:10)

Manžel věděl, co ho čeká a tvářil se, že je s tím smířený. Když jsem mu dala na výběr nechat se vykastrovat nebo rozvod, tak jsem po něm nechtěla rozhodnutí hned. Věděla jsem, že to nebude zas tak jednoduché. Pro nikoho to není jednoduché. Kolegyně v práci si tím prošla, byla moc nemocná a nakonec musela podstoupit zákrok, při kterém jí odejmuly vaječníky, a vím, jak to prožívala. Nicméně jedno dítě už má. Můj muž má teď čtyři, takže jsem si myslela, že to nebude tak velká oběť a on k tomu tak i přistoupil. Pořád říkal, že chce s námi zůstat, jak mě miluje a že tu moji podmínku chápe, prý abych měla klid a že to pro mě udělá. Pravda ale je, že tu dominu jsem sháněla hodně dlouho a on si zřejmě myslel, že jsem na to „zapomněla“. Předtím, než jsme tam jeli, jsem byla u té dominy snad dvakrát. Vysvětlovala jsem jí, jednak co chci, a jednak proč to chci, aby věděla, že nejde o nějaké moje sadomasochistické choutky, ale o trest za nevěru a zabránění tomu, aby někde potajmu souložil dál s tou druhou nebo nedej bože s nějakou další. Domina se mě přitom několikrát ptala, jestli o tom manžel ví a jestli s tím souhlasí. Tím co tam dělal a jak vyváděl, ze mě udělal úplnou bestii, která ho chtěla málem zavraždit. A k tomu, co psala Alena, že jsem to měla dokončit, až se uklidní, to opravdu nešlo. Jako to co dělal, to jsem opravdu nezažila a nikdy bych to do něj neřekla. Střídaly se scény a hádka. Opakovala jsem, že jsem ho do ničeho nenutila, ale že dál bude pokračovat bez dětí a hlavně beze mě a úplně mě dostal tím, když mi řekl, jak na něj můžu být tak zlá a že to horší než peklo. To jsem v první chvíli myslela, že ho přibezduším jak jsem do něj tloukla. A to celé se odehrávalo před tou dominou. Chvíli jsme počkali, jak píšeš, aby se uklidnil, pomohli mu vstát a položit ho na to křeslo a přitom se právě posral. To tu dominu šíleně rozčílilo, kopla ho a řekla mu, aby to po sobě okamžitě uklidil. Nedovedeš si představit, jak jsem se styděla. Nechali jsme ho tam a šli jsme do vedlejší místnosti. Pochopila jsem, že to nemá smysl a jeli jsme pryč. Vlastně jsem jela sama, on se mnou totiž odmítl jet domů, takže jsem musela zavolat jeho sestře, a ta ho odvezla. Poznala jsem ho v patnácti letech, chodili jsme spolu do školy. Chápu, že se stává, že chlapi občas šukají někde jinde, zajdou třeba do nějakého klubu a tak. Nejsem naivní. Ale to je jednou za čas. Oni spolu chodili víc jak rok, věděl to snad celej barák, kromě mě, udělal jí dítě. Já jsem na něj vždycky večer čekala, starala se aby mu nic nechybělo, aby bylo uvařeno, to, co má rád, teď on je ujetej na podvazky a punčochy a to snad od začátku, nevím, která by vydržela v tom chodit čtyřiadvacet hodin denně sedm dní v týdnu a taky v tom neustále spávat. Celou do dobu jsem se starala jen o to, aby měl. Zvonil telefon, já se dneska zdržím v práci, máme toho hodně! a místo aby šel za mnou, tak byl o pár pater níž a u ní. Úplně mě před lidma znemožnil.

xx (Út, 8. 10. 2013 - 10:10)

Na každém mejdanu je minimálně deset slípek, co se těší na to, jak tam budou podvazovat chlapy. Vždyť je to všechno blbost...a pokud to některá někomu udělá, tak je to trestné se vším všudy. Pokud s tím nějaký hoch souhlasí, tak ať si nestěžuje. Alespoň se blbci nerozmnožují.

Marcel (Út, 8. 10. 2013 - 10:10)

Krávy s bohatou fantazií. :)Můžeš tomu věřit než se po mejdanu probereš a koule brněj a sou nateklý až časem splasknou a zjistíš že to nejde jako dřív.

Jan (Út, 8. 10. 2013 - 09:10)

Tady píšou samé krávy s...Krávy s bohatou fantazií. :)

Petr (Út, 8. 10. 2013 - 09:10)

Tady píšou samé krávy s vykastrovaným nebo připáleným mozkem.

Erika (Út, 8. 10. 2013 - 09:10)

Myslím že jsi toho svýho...Kastraci lze po omámení a znecitlivění provést kdekoliv v separé a nemusí to být na stole u dominy.Necelá půlhodinka a z muže je eunuch.

hot secretary (Po, 7. 10. 2013 - 20:10)

Holky, dívám se dlouho na...No Zuzanko.Nevím jestli by muž v takové situaci od vás dvou vzal dobrovolně jakékoliv prášky.Spíš by jste spolu s madam vzpomínaly co je to vlastně masáž srdce a umělé dýchání.Manžela by postihlo oběhové selhání v důsledku nastupujícího těžkého šoku po prožitém traumatu.Hlavně by jste se modlily,aby posádka vozu záchranné služby uháněla jako s větrem o závod.....

alena (Po, 7. 10. 2013 - 20:10)

Holky, dívám se dlouho na...Myslím že jsi toho svýho pěkně vyškolila:-) Já být na tvém místě, tak bych počkala až se uklidní a pak kastraci v klidu dokončila. Měla jsi ho s pomocí dominy na koze přikurtovat a dát mu roubíček . Podruhé ho na stůl už nedostaneš.

Karel (Po, 7. 10. 2013 - 19:10)

Holky, dívám se dlouho na...Nedivím se mu,když ví co ho čeká,já jsem byl dohodlý s manželkou na podvazu chámovodů,ale místo toho mě je podvázali!Vědět co mě čeká tak jsem vypadal asi jak tvůj manžel.

Inge (Po, 7. 10. 2013 - 16:10)

Holky, dívám se dlouho na...Pěkně si ho vystrašila,jestlipak po takovém psychickém šoku neztratil erekci?Máš s tím poseroutkou ještě sex,nebo sis pořídila milence?

Zuzana (Po, 7. 10. 2013 - 10:10)

Holky, dívám se dlouho na tuhle diskusi a řekla jsem si, že sem také přispěji. Nezdá se mi jedna věc. Že by ti vaši vám odevzdávali ty koule tak zcela dobrovolně. Nevím jak u vás, ale u nás to tak snadno nešlo a nakonec jsem „nestříhala“. Předloni jsem přišla manželovi na dlouhodobou nevěru se sousedkou z domu, se kterou dokonce udělal dítě. My spolu máme další tři. Byla jsem naprosto nesmlouvavá, okamžitě rozvod. Manžel dělal šílené scény a prosil za odpuštění, tak jsem mu dala vybrat rozvod nebo kastrace. Souhlasil samozřejmě s kastrací. Dlouho se nic nedělo, nedařilo se mi totiž nikoho sehnat, kdo by mu to udělal. Náhodou jsem natrefila na jednu dominu, která kastruje otroky a domluvily jsme se. Když nadešel den D, manžel byl od rána s nervama úplně vyřízenej? Z kastrace jsem ale nechtěla slevit a řekla, jsem, že když za ní nepojedeme, zítra žádám o rozvod a všechno tam také řeknu. Takže jsme nakonec vyrazili. Domina nás uvítala posezením u kávy, manžel měl úplně modrofialové rty a myslela jsem, že to s ním švihne. Takže jsme mu daly prášky na uklidnění a vedla jsem ho do místnosti, ve které bylo velké gynekologické křeslo. Domina si připravila nástroje, křeslo, dohoda byla, že u všeho, co se bude dít, budu osobně přítomna. Manžel se mezitím zeslíkl, ale pak začal brečet jako malá holka, klečel mi nahý u nohou, prosil za odpuštění, že chlap bez koulí není chlap, že je lepší být mrtvý..no šílené scény. Nedovedete si představit, jak jsem se za toho „hrdinu“ styděla. Šukat s jinou to ano, postavit se k věci čelem, to ne. Zopakovala jsem mu, že jsem mu dala na výběr a že ho ke kastraci nikdo nenutí a že si to měl rozmyslet než si udělal jinde dítě. Než jsme ho uložili na stůl, tak se ještě posral. Řekla jsme si, než větší ostudu, tak pojedeme raději domů. Za právníkem jsem nakonec nešla, oddalovala jsem to, až to ztratilo smysl. Je to víc jak rok a je jak vyměněnej. To je samé lásko, miláčku, s dětmi se učí, žádný chození fotbal, prostě nic. Snad to vydrží.

Alice (Po, 7. 10. 2013 - 09:10)

Jitko mám zájem o tvou...Pochybuji,že si Jitka na takové činnosti vybuduje živnost.Takové,jak už bylo řečeno jednoduché a levné zákroky jsou pěkně za hranou a průšvih na obzoru.

Reklama

Přidat komentář