Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

Souhlasím. Ty příběhy ze života nemají chybu. Nemluvě o tom jak je to literárně krásné zpracované. Jenom tak dál.

Martin1 (So, 17. 4. 2021 - 13:04)

Je to moc pěkné. Souhlasím. Napadlo mne,ale třeba je to kravina ,jestli to nejsou ukázky z té Liborovi knihy a Klára píše sama za sebe.

Kikina (So, 17. 4. 2021 - 16:04)

Je to možné. Každopádně ten literární talent je nepochybný.

..... (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

Jana.....krásná holka, na kterou jsem měl neodolatelnou slabost. Štíhlá panenka s rovnými vlasy k ramenům a krásné nohy, které se vyjímaly zejména v krátkých sukních, které ráda nosila. Byla nedostupná, provokující a nezávislá. Vždy si něco začínala s jinými kluky a mně jako by přehlížela, ale zároveň provokovala. Věděla, že ji chci. Tuze chci. Že jsem z ní úplně vedle a nemohu jinak. Lichotilo jí to a její dominantní převaha mě ještě víc vzrušovala. Chtěl jsem ji. Jako ženu, chtěl jsem ji pro sebe, chtěl jsem ji mít a byl jsem rozhodnutý udělat pro to všechno. Jednou jsme se potkali ve městě, pozval jsem ji do baru na náměstí. Červená blůzka a hnědá zvlněná krátká sukně a punčocháče, které zvýrazňovaly její nohy a roztáčely mé představy o tom, kde se jejich křivky spojují v jednu krásnou nedostupnou dívčí štěrbinku, skrytou pod hedvábnými kalhotkami.... Byla v pohodě, uvolněná, bavila se, provokovala. Špičkou nohy v páskových sandálech s odhalenou špičkou se mě jen nenápadně občas lehce dotýkala na lýtku a jako by nic konverzovala o všem možném. Doprovodil jsem jí domů. Měli jsme trochu náladu, v jedné chvíli řekla, potřebuju chcát. Rozbušilo se mi srdce. Byli jsme nedaleko stezky vedoucí k vilkám. Chtěl jsem jít s ní, když zamířila za strom. Nedovolila mi to. Čekal jsem u cesty, ale slyšel jsem ,její intenzivní močení za blízkým stromem. Myslel jsem, že to neustojím a vyběhnu k ní. Ovládl jsem se. Ale pouze do té míry, že jakmile se vrátila jsem ji pak objal a začal vášnivě líbat. Bránila se až, když jsem jí rukou zajel pod sukni ,ale bariéra se náhle prolomila . Chtěla to! Za mířili jsme ,plni chtíče, za blízkou zámeckou zeď. Vlahá letní noc . Myslel jsem, že to nevydržím a udělám se dřív , než budu v ní. Zvednutá sukně a spěšně stažené kalhotky a punčocháče. Vášeň ve všech zákoutích těl. Průnik její štěrbinkou. Au!...... Bolest předstíraná nebo opravdová.?...... Chtěli jsme to.....víc........ ještě víc...... nejvíc.... chtěla to ona...... .Ach ! ...... Chci do tebe....všechno do tebe......... chci tebe ...ještě . .....ještě........... ještě....... Zámecká zeď a koruny stromů - mlčící svědci láskyplných hříchů.... Bolest nepředstíraná a kapky krve . Byla ještě panna! Ve své provokativnosti a nabízení se byla vnitřně čistá. Jano...... blázínku. Po tom všem jsi se opět zacyklila do sebe a už jsi mne nechtěla nikdy připustit k sobě. Byl jsem špatný milovník? Úlet a pocity viny? Nebo nezralá na vztah? Zbylo jen několik fotek a jedna velká vášnivá vzpomínka.

Robin (So, 17. 4. 2021 - 16:04)

Fantastický. Jéžišmarjá, to se nedalo a je to.

Vojko (So, 17. 4. 2021 - 11:04)

Super! Škoda ,že jen vzpomínky. Mohl bych vyprávět.

Jitka (So, 17. 4. 2021 - 11:04)

Hezký den, mohu se jen zeptat? Ta Jana, je to ta, která se za tebe kdysi velmi postavila. Je to ta spolužačka z Liberce? (nádherný)

pepan (So, 17. 4. 2021 - 11:04)

Bombastický !!!

Willy (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

To bych chtěl prožít .

Majka (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

To je tak krásný ale zoufalý. Libore, jako ženská poznám, že jsi velmi nešťastný. Že za tím nádherným příběhem se skrývá velká bolest a osamění. Musíš psát. V bolesti a žalu se rodí ty nejhezčí příběhy a ty se zbavíš všeho těžkého.

Ondotron (So, 17. 4. 2021 - 10:04)

Ty kráso . To je výživný. Evokuje to moje zážitky z mládí. Jen to umět napsat. Být mladý a bez ženský, vyhoním si ho u toho .

Holkočůr (So, 17. 4. 2021 - 09:04)

Zdravím. Tady v Praze prší a tak nevím jestli půjdeme se Soňou ven na výlet . Radši ji vezmu domů a uděláme si chcaní u mne se vším. Kláro, body pro tebe!

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 08:04)

Je to bezvadný, holky pište o čůrání. Čím víc tím líp. Taky se mi zdá, že po tom útoku to píše jiná Klára. Ty odchylky jsou patrné. Ale hlavně, že to jede.

Hm, (So, 17. 4. 2021 - 08:04)

Je to nyní výrazně ženský psaní. Taky to pozoruji. Ženský rukopis a myšlení. Jestli to předtím nepsala ženská, tak teď bych si na to vsadila. Ale je dobře, že pokračuje. Ještě mě napadlo, ale musí být v tom přímo angažovaná.

Pavel1 (So, 17. 4. 2021 - 08:04)

Myslim,že to pîše úplně někdo jiný,máš pravdu,že ten styl je úplně jinej,už jsem to psal hned na začátku,snaží se napodobit,ale je to poznat

Klára (So, 17. 4. 2021 - 08:04)

Dobré ráno. Robine ano ,četla jsem to až ráno. V tom čase jsem už spinkala a Libor byl v pelíšku strašně něžný a já jsem chtěla vnímat každý jeho dotyk celou svou bytostí a nechala jsem se od něj láskou zaplavit nejen do pipinky ale do duše . Úplně jsem se uvolnila a když už pronikl do mně a tehdy jako by se ve mne zažehl plamen a já jsem to chtěla ním prožít a cítila jsem, že pod jeho láskou největší exploduju a vydám ze sebe poslední kapičky rozkoše . Citila jsem v sobě jeho proud lásky a v tlumeném výkřiku křečovitě zakouslá do polštáře jsem na chvíli ztratila pojem o všem . Matně jsem vnímala neskutečně silné vrcholy štěstí až do nezadržitelného výstřiku a děkovala jsem nevím komu ale v duchu jsem děkovala. Za nalezenou lásku a radost,za Libora, za všechno. Teď sedím v kuchyni a je mi fajn. Nikola mi udělala sama snídani a popíjíme kafe. Ano pojedeme na chaloupku a zkusím řídit. Počasí není nic moc,ale to nevadí. Mamča se taky těší a Libor ještě se vykuluje. S Nikolou jsme ráno čůraly zase spolu ale tak normálně víc když to je ráno a máme plný bříška. Jsem šťastná ještě vic si uvědomuji co pro mne láska znamená a Nikola a mamča a vy, co jste mi zde dávali sílu a podporu. Děkuji moc ze srdce a mám velkou potřebu pomáhat taky těm co mají trápení.

Lucka (So, 17. 4. 2021 - 08:04)

Jéžiš, to je krásný. Jako jak ty to dokážeš pojmenovat. Já mám takový štěstí v sobě za tebe, že už je ti fajn. Ani si to nedokážeš představit jak bych tě teď chtěla obejmout a, hele já už budu zase brečet. Tak dost. Moc si to užij.

Mirek (So, 17. 4. 2021 - 07:04)

No moc hezký. Ty seš nemocná jak si psala, že když musíš tak nevydržíš? A to není nemoc, tak choď čůrat kdy potřebuješ. Každá holka má jinou výbavu. Někdo má močák elastický a udrží půl litru i víc a nepočůrá se někdo má menší kapacitu a pak vydrží méně. Pěkně napsané ,to se bude líbit klukům i Kláře. Tím tě Kláro taky zdravím po ránu . Jsem ranní pták, jedeme pro materiál, budeme dělat střechu příští týden .

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 07:04)

Klárko ahoj. Je ještě brzy ale chci ti napsat a že na tebe budu myslet aby ti bylo dobře a taky abys dobře řídila. Já jsem ještě v posteli ale byla jsem už na záchodě a včera jsem přemýšlela kolik bych asi vyčůrala jako ty holky. Vzala jsem si tajně z kuchyně už večer ten jak se v něm podle stupnice odlévají tekutiny na vaření je to až do dvou litrů a vyčůrala jsem se teď do toho . Ale na záchod jsem nešla na záchod ale na záchodě jsem jako byla u postele a čůrala jsem tady a jak jsem trochu nemocná tak jsem potřebovala strašně hned a stihla jsem se trefit hned bylo to rychlý a vyčůrala jsem 320 ale holky měly víc ale já bych už nevydržela. Tak jsem asi divná a kdyby to někdo chtěl abych soutěžily tak nebudu asi bych prohrála když nevydržím hodně víc. Měla jsem moč takovou vic žlutou až trochu oranžovou ale když čůrám přes den tak mám jen trochu žlutou nebo i čůrám jen vodu když hodně piju. Vylila jsem to do záchodu a pořádně umyla všechno

Klára (So, 17. 4. 2021 - 08:04)

Karolíno, opravdu hezký . Taky jsme si to občas s Nikou změřily ze zvědavosti kolik vyčůráme. A Mirek má pravdu netrap se tím. Já mám taky pipinku někdy učůranou a chodím každou chvíli a je to jedno. Děkuji ti za podporu .

Reklama

Přidat komentář