Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 21:04)

Moju mamu? Tož co je s mojů mamů?

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

tvého tátu ?

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 20:04)

Myho tatu? Tož proč né.

Pláč (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

..chce se mi brečet-:(

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Proč chceš brečet? Co se Ti stalo?

Holka 16 (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Dáme na Klárku, dáme. Je to fajn, že je jí dobře. Až budu mít kluka vyzkouším s ním taky ty věci, ale musí mě milovat a chtít.

Martin1 (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Klárko já na tebe si dám na vaše celkové rodinné pohodlí a zdraví. A tu svatbu vám moc přeji. Doufám,že dáte termín a místo, pokud je to real.

Roayal (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Klárko, tvá naděje a radost je i mojí radostí a nadějí. Děkuji, že jsi a děkuji, že jsi opět tím zářícím andělem lásky.

Vojko (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Klárko přeji ti klidný večer. Je to super posun a jen si přeji, aby už bylo vyhráno nastálo. Budu se těšit na tvé další příspěvky .Močíš moc krásně a píšeš moc krásné věci jako celek. Ale já miluji dívčí močení a proto sem chodím jako tichý čtenář. Ty jsi první, na kterou jsem zareagoval písemně, protože tvůj příběh je maximální a tohle vlákno obohacuje výraznou kvalitou lidského příběhu a pocitu mladé dívky.. Klidný a láskyplný víkend !

Pavlína (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

To je dobře, velmi dobře,že jsi překonala všechny nejhorší můry a strachy. Já bych si ráda připila, ale neudělám to svévolně. Až dovolíš. Nechci něco pokazit. Klárko užijte si chaloupky a kdyby cokoliv zlobilo, svěř se, ale já myslím, že už nám budeš psát jen ty potěšující věci pro ženský, ale i pro kluky, víš ,co tím myslím. Pa.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

Kajko?

Karolína (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Ahoj. Měla jsem den průměrný a čůrala jsem jen doma a taky i hodně asi dvakrát když jsem na to nemyslela a pak se mi chtělo hrozně a rychle. Jak jsi myslel to jestli jsem to někdy dělala venku to druhý a nebylo to rychlý tak málo často. Když vím, že chci, ale nebude to rychlý tak to držím v pohodě ale taky jsem jednou v Beskydech kakala v lese a chtělo se mi hodně ale nešlo to rychle vůbec a mě se chtělo až šíleně ale než to bylo tak to trvalo a šlo to strašně pomalu. Už si to nepamatuju do podrobností.

Návštěvník (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Je to je fajn, že píšeš. Jo tak to bylo určitě zase jako voda a nebylo to žlutý když si čůrala hodně. Byla asi velká úleva pak. Jo to většinou asi vydržíš když to není rychlý možná když by se ti chtělo už moc dlouho tak by jsi musela jít na cizí záchod. V lese tě nikdo neviděl tak to nevadilo, že to trvá a hlavně že se ti to povedlo a už se ti nechtělo. Jsem to pochopil že to málo často bylo někde do záchodu v té škole nebo jinde ne jako venku.

Karolína (Pá, 16. 4. 2021 - 19:04)

Málo často kakání venku. Já se dívala jak čůrám když jsem musela rychle a bylo to jednou trochu žlutý když se mi chtělo rychle a podruhý jsem čůrala taky rychle ale jen vodu a jako ty holky jsem si neměřila jaký množství udělám ale asi někdy taky dost.

Pavkol (So, 17. 4. 2021 - 09:04)

supr jsem rád že tu je nová ženská která se nestydí psát o tom druhém

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 09:04)

Psát se nestydím ale kakat jo.

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 12:04)

Proč Kajko? Je to přirozené a dělá to každý. Jinak hezkou sobotu a jak psali ostatní tím kolik čůráš se netrap to není důležité hlavní je ať nejsi nemocná a je ti dobře.

Karolína (So, 17. 4. 2021 - 13:04)

Já myslela jako že se nestydím psát o čůrání a i o tom druhým ale kakat bych se styděla když by tam byl kluk.

Z (So, 17. 4. 2021 - 15:04)

Z

Návštěvník (So, 17. 4. 2021 - 15:04)

Jo dobře. Musela jsi někdy v obchodě nebo jak si psala o těch výletech tak ne venku, ale uvnitř? Že jsi šla do restaurace nebo na nádraží.

Reklama

Přidat komentář