Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Tady by stačila jako reakce na tvůj příspěvek jen samotná tečka. Klárko úžasný a nadčasový, je v tom cítit velký odkaz z chaloupky a vazba na babičku a uniky od všeho, co bylo pro tebe zásadně těžké. Tohle vyznání je nad jakékoliv dnešní čůrání a vyjadřuje tvou hlubokou pokoru a víru v božskou přítomnost. Neskutečně, sváteční a nadčasové Děkuji. Prosvítila jsi mi mou osobnost.

Zuzka (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Nádhera!

Ivan .L (Pá, 2. 4. 2021 - 18:04)

Cokoliv napsat je zbytečné. Nádherné vyznání . Jsi velmi vysoko.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 17:04)

Je pravda,ten kdo piše o zlatokopce a jinak jí uráží,tak by to mohl psát slušněji,když chce vůči ní něco vyjádřit a Lucku nemůžete vůbec brát,vidíte,že je to alkoholička, ty tydle výpady mají,nekontrolují se,pak i píše,že jede na Moravu a ještě se tady tím chlubí a myslí si,jakej je hradina a ještě k tomu nabádá další,zřejmě bude z nižších sociálních vrstev,ale i tydle lidi mezi náma jsou a nemůže být každý inženýr a do systému určitě patří

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 16:04)

Tak jestli nám Sluníčko napíše jak to bylo s Bertíkem...... Bertík se odmlčel a to tak tady obdivoval Kláru.

Týna (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

Jo

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

Tak se pochlub :)

Týna (Pá, 2. 4. 2021 - 15:04)

to se ale nemá tím chlubit. Holka už vůbec ne. Normálně to vylezlo úplně samo a čůrala jsem taky.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 16:04)

To se nemá - podle koho nebo čeho? To je někde napsané?

Týna (Pá, 2. 4. 2021 - 16:04)

Jo, v duši.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 16:04)

Jo tak, potřeba jako potřeba.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

Holky udělejte některá to druhé.

Týna (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

Asi jo . Mně se chce.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 14:04)

Krásný, už jsi udělala?

Klára (Pá, 2. 4. 2021 - 12:04)

Zatím jsme doma a teď po obědě budeme dělat malovaný vajíčka a tak zatím čůráme jen doma a venku nic moc počasí, tak se ozvu večer. Kluci, nikam nejezděte, ještě je bacil a tak stejně bych vám neotevřela a my se teď zatím i s ohledem na maminku s nikým moc nestýkáme. Oni už chtěli přijet kamarádi ze školy a podívat se, kde bydlíme, ale až to bude možný tak v létě tady uděláme uvítací posezení. Lucko, toho Návštěvníka ignoruj, mě to mrzí, on ani neví, co jsme musely se ségrou a mamčou prožít, ale nechci na to vzpomínat, protože bych byla smutná a už bych to oplakala . Tak radši napíšu večer.

Martin1 (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

Klárko, v klidu. Nenech se zviklat zástupem "Liborů ,zlatokopů". Je tu většina normálních lidí, co ti přejí a jsou rádi za tvé historky s močením i tvůj osobní příběh. A to je ta hodnota, ne nějaké výkřiky přiblblých jedinců Luckou počínaje a zlatokopem konče.

Holkočůr (Pá, 2. 4. 2021 - 13:04)

Tak udělejte nějaký čůráníčko na zahradě. Ono se opravdu ochladilo, ale vy jste zvyklý čůrat venku i v zimě. Já jsem jen zvědavej jestli Bertík se Sluníčkem se už sešli a bylo taky nějaký čůráníčko.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 12:04)

Nic si z toho nedělej, zlatokop je dobytek. Možná ten co pak napíše, že to někdo jiný píše za Libora. Nemá cenu si kvůli takovému člověku kazit svátky. Alča.

Hanka (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

Kdyby to byla fiktivní postava tak mi to bude srdečně jedno. Nechci být sprostá jako Lucka,ale jelikož to fiktivní postava není ,tak se kroťte hlavně vy, co urážíte jako první. Co,Návštěvníku v 9,49?

Ale, (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

klid. Lucka je jedním z nejdrsnějších tady a uráží každého, kdo nejede jako ona. A ten ohledně Zlatokopky 9,49, co snad vidíš, že si někdo dělá prdel, nebo si to píše Liborka sama, aby trochu rozvířila vášně.

Reklama

Přidat komentář