Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zahradní (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

No hlavně už nejezděte k nám, jsme rádi, že od nich máme klid.

Maxi troll (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

Jo prachu mám dost a čeština mně nezajímá. Holky tak kolem osmnácti,dvaceti let,ty šly . Takový patnáctky tam to chtěli ten litr a šli taky chcát. Žádnej bordel ,normální cizí holky.

Holka (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

Je mi 17, a za tisícku budu čůrat. Kdy chceš? Kolešovice kousek za Krupou.

Klára (Pá, 2. 4. 2021 - 07:04)

Vzbudila jsem se a hned jsem se sla6 vyčůrat a měla jsem plnou pipinku a čůrání nackrajičku a tak to šlo rychle z bříška ven . Niki ještě nepřišla a tak asi ještě chrní a tak půjdu udělat jen kafe pro sebe a snídani už máme připravenou, avokádovou pomazánku a pečivo k tomu . Mamča je vzhůru a Nika už zaběhla na záchod a tak ji udělám kafe taky. Libor ještě se vykuluje v pelíšku. Dnes budeme bavit a malovat vajíčka a Libor už tady má velkou pomlázku, ale snad nás moc nebude mlátit přes zadečky. Mě to pak připomene jak jsme dostávaly výprask když jsme byly malý a to bylo hrozný. Maxitrolle, já bych se nevyčůrala s tebou za peníze i kdybych byla volná takový věci se mi nelíbí, kupovat si holky a divila bych se,že by to některá udělala. Možná v nočním klubu.

Ondra (Pá, 2. 4. 2021 - 07:04)

Dobré ráno Klárko. Taky mám kávu a knedlíky s vajíčkem k tomu ,co mi zbyly od včera. Přeji ti velikonoce ve zdraví a klidu. Mimochodem,mohl bych tě přijet vyplácat v pondělí? Já vím, jsou zákazy, ale třeba bych projel.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

A ty víš kam??? Pak jedu taky.

Ondra (Pá, 2. 4. 2021 - 08:04)

Vím kde na chalupu, tam jsem byl ,ale tady to je Mokrý 111 ,to už tu proběhlo.

No, (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

Tak tohle tedy jsi nemusel. Ono to tu proběhlo, ale radši to nikdo že slušnosti ke Kláře nekomentoval. Teď se může Klára v pondělí někam zmizet, nechci vidět ty zástupy nadržených honibrků.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 09:04)

Myslím,že si policajti na nich smlsnou. Tady je návod,kam jít zachytávat a pokutovat. Zlatokopka by na prdel potřebovala, aby se už probrala. Asi dostávala málo když byla malá a tohle z ní vyrostlo.

Lucka (Pá, 2. 4. 2021 - 10:04)

A co vyrostlo z tebe? Ty kreténe závistivej a sprostej. Víš kulový,co musela prožít a jak byla bita! Tak už se do ní neser!!!!

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 11:04)

Ty sprostá slepice, je to fiktivní postava a ty tady nadáváš dokola opravdovým lidem. Co si to dovoluješ, nebojíš se, že se ti to vrátí? Nejsi normální.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 10:04)

A ty to víš?

Maxi troll (Pá, 2. 4. 2021 - 06:04)

Mě baví tady číst ty zoufalí kluky jak se honí u chcaní. Oslovte holku a nabídněte ji peníze za to ,že se s vámi vychčije a téměř každá to udělá. Magické částka, ktera zlomí i stydlivku je 1000 korun. Z některých chcaní se stali i opakovaná chcaní a se čtyřma holkama byl i sex a chození, ale nechci se vázat.

Návštěvník (Pá, 2. 4. 2021 - 06:04)

Naopak zoufalý jseš ty, když holkám za to musíš platit. A jak starý holky jsi oslovoval? Asi máš bohatého tatínka a tučné kapesné, ale česky psát bez chyb neumíš neumíš.

Sluníčko (Pá, 2. 4. 2021 - 05:04)

Už jsem se vyčůrala a moc na záchodě ale držela jsem si pipinku abych se nepočůrala dřív a hned jsem čůrala jako Klárka hodně a celou pipinkou to teklo. Přijede Bertík a počkám na něj u vlaku v jedenáct a těším se na něj a ukážu mu čůrání.

Ivoš (Čt, 1. 4. 2021 - 23:04)

Ode mne také všem příjemné velikonoce a ať jim to, holkám, moc pěkně čůrá . Jsem rád za Mišku, že se po čase ozvala. Snad to nebyl ojedinělý úkaz . Byl bych rád i za Soňu a Markétu, co velmi pěkně sekundovaly Kláře, ale to bude spíš z oblasti zbožných přání.

Filip (Čt, 1. 4. 2021 - 21:04)

Přeji všem diskutujícím příjemné velikonoční sváteční pohodlí a hlavně zdraví. A holkám ať jim pipinky krásně tečou nejen při čůrání....

Radka (Čt, 1. 4. 2021 - 20:04)

Já bych neaktivovala nové vlákno Kláře, ale navrhla bych vlákno Libor...skutečnost nebo fikce?.........tam by se mohla vést diskuze na toto téma, mj. já věřím, že Libor a Klára existují.

Albatros (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

díky tobě Kláro máme příjemnou atmosféru při čtení tvých vkladů. A to ostatní je až na vyjímky parlamentní diskuze o h......

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 19:04)

Kláro, cením si, že nejedeš na chalupu a snad trochu chápu proč jsi to dělala a jaké jsou tvé priority, ale já jsem stará škola, bezmozek. S tím nic neuděláš.( neplést si mne se zlatokopem...) I tak přestože se často názorově střetáváme , ti přeji hezké velikonoční svátky.

Reklama

Přidat komentář