Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Simona (Po, 15. 3. 2021 - 21:03)

Opravdu jsi velmi precizně vystihla pocity dívky při močení i intimnostech. Překvapilo mě, jak jsi v osmnácti empatická a dokážeš písemnou formou tyto pocity a vjemy detailně a přesně podat. O maminku se nebojím a až půjde na to vyšetření tak si myslím, že to zase bude o další stupeň lepší. Klidnou dobrou noc.

Bára (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Klárko jak máš čas v Liberci než je maminka hotová? Zítra tě klidně moc ráda pozvu na kafe, čaj. Co ty na to? Jsem na krásném místě s výhledy- Sněhurčina 77,kdybys měla tak 2 hoďky. Moc ráda bych tě poznala.

Klára (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Báro, já taky, ale mamča tak hodinku zhruba to má a já jsem hned ji k dispozici a čekám na parkovišti a to bych ti nemohla slíbit, ale velmi ráda kdykoliv jindy. Libor to tam zná, že tam je Aloisina výšina kousek. Tak se domluvíme. Třeba jiný den. Báro moc ráda. Já už jsem o tom uvažovala taky, už jsme se tak trochu zabydleli, že bys mohla přijet i ty, ale my nejsme ve městě, tak bych si tě vyzvedla někde na benzince a jela bys k nám. To uskutečníme. Teď jdeme dát ohřívando.

Šišmiš (Po, 15. 3. 2021 - 20:03)

Souhlasím, dnešní den byl excelentní! Díky Kláro.

Bára (Po, 15. 3. 2021 - 19:03)

Ok,uděláme to operativně jindy. Zítra to má klouzat, tak jeď opatrně s maminkou. Mám radost ,že se uvidíme. Snad brzy. Ta Výšina je hned vedle. Krásně odtud uvidíš Ješted když nebudou mraky.

Lucks (Po, 15. 3. 2021 - 18:03)

Mamince držím na zítra palce, ale myslím, že to dá. Já jsem taky spíš ta rychlochcálka a chodím čůrat až když jsem dost plná a to intimní, hele radši si to pak povíme až se někdy potkáme, ale to jedno ,co jsi napsala mi funguje taky suprově a to mně vždycky odrovná do G. Hezký večer a zítra opatrně v autě.

Martin (Po, 15. 3. 2021 - 18:03)

Jsi skvělá! Dík.

Ondra (Po, 15. 3. 2021 - 18:03)

Jéje, já si to představuju a mám z toho krásné osypky. Co s tím uděláme Klárko? Asi nic.Jojo.

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 16:03)

Podle toho, co vypiješ máš pak nutkání na moč různou a močový měchýř se při močení různě intenzivně stahuje a vypuzuje tekutinu močovou trubicí. Je logické, že při nutkavé potřebě a plném obsahu močového měchýře dochází k procesu močení neodkladně a dívka uvolňuje stěny svěrače již při svlékání spodního prádla ,pokud je potřeba silná a nutkavá a tekutina odchází z těla okamžitým intenzivním močením.

Hull (Po, 15. 3. 2021 - 16:03)

Holky když se uděláte jak se vám to nejčastěji stane? Když ho tam máte nebo drážděním klitorisu, děložního čípku nebo močové trubice?

Holka 16 (Po, 15. 3. 2021 - 17:03)

Já nejdřív nahoře ale abych byla hotová musím se dovnitř a tlačit si vevnitř doprava a rychle až se udělám z toho

Pulec (Po, 15. 3. 2021 - 17:03)

A co pak děláš teď

Martin (Po, 15. 3. 2021 - 15:03)

Holky proč většinou čůráte tak rychle. Co vás znám holky tak kolikrát už čůráte v okamžiku kdy stahujete kalhotky a sedáte si na bobek. Ono je to hezké a vzrušující stejně jako když
je holka na bobku a chce se jí a z pipiny jí to nejde,ale takový holky znám minimálně. Zajímá mne jestli to rychlý vyčůrání u holek je normální nebo ne. Já ikdyž potřebuju hodně tak jsem schopen to udržet i když už mám šulina připraveného čůrat.

Ida (Po, 15. 3. 2021 - 21:03)

Martine, já nejsem na rozdíl od většiny dívek rychločůrací. Když potřebuju i velmi nutně tak začnu čůrat na bobku ne okamžitě, ale až za chviličku, ale potom už čůrám vydatně. Na rozdíl od mé dcerky, ta je prototyp rychločůrací a kolikrát když to neodhadne si drží pipinku a kroutí se nebo se i připočůrá když si nestihne rychle svléknout kalhotky nebo kalhoty.

Jitka (Po, 15. 3. 2021 - 16:03)

Tak já taky čůrám rychle a nejsem sama. Možná je to tím, že jdeme na malou na poslední chvíli a nemyslíme na to většinou, když máme jinou činnost, ale i tady někdo psal, že to je tím, že holky mají kratší močovou trubici než kluci a jde to tedy rychleji do záchodu, nevím. Třeba je to i tím jak umí to držet moč svaly v pipině, svěrač. Nevím.

Holka 16 (Po, 15. 3. 2021 - 14:03)

Včera jsme se ségrou chcaly ve vaně proti sobě a já jí pochcala břicho a pipinu a ona mě taky. Pak jsme si napustily vanu a pěnu a umyly se. Víc se vychcala ona, ale já zatlačila a měla jsem proud silnější ale jen chvíli. .

Návštěvník (Po, 15. 3. 2021 - 14:03)

A pipinu sis rozevřela prsty nebo si chcala normálně ?

Mr_red (Po, 15. 3. 2021 - 13:03)

Holky, která máte dneska vložku nebo tampon?

Sluníčko (Po, 15. 3. 2021 - 13:03)

Už jsem čůrala dvakrát od rána a hodně. Já když jdu čůrat a sednu si na bobek tak už čůrám a nevydržím čekat s pipinku a držet to. To bych se počůrala kdybych si nestáhla kalhotky.

Brácha (Po, 15. 3. 2021 - 10:03)

Dnes ségra , čůrání venku na remíze u cesty, oblečení šedé kalhoty, punčocháče tělové barvy, bílé kalhotky a zimní bunda a zimní boty. Potřeba akutní , stahuje kalhoty otočená k borovici u cesty, zůstává vyšší podřep, z pipiny se okamžitě uvolňuje souvislý výrazný proud moči kolmo dolů pod zadek, místy mírně roztříštěný a mírně dozadu, moč světlá, močení celkem 28 sec, zhruba v polovině času mírnější ,následně opět vydatnější proud. Ukončení močení rychlé bez zbytkového dodatečného pramene. Držení pipiny před vykonáním potřeby...poslední cca 2 minuty ano. Předchozí ranní potřeba cca v 7,00 hodin, vypité tekutiny, kakao, následně minerálka na zapití vitamínových tablet. Potřeba na malou cca 25 minut, poslední minuty na cestě akutní s pomocí ruky mezi nohama. Počůrání do spodního prádla....ne, začátek močení...okamžité po uvolnění spodního prádla z prostoru pipiny. Lokalita Slavkov u Brna.

Reklama

Přidat komentář