Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 12:03)

Klárko, můj dotaz v 7:44, asi sis nevšimla. Mohu poporosit až budeš mít chvilku? Děkuji moc.

Klára (Ne, 14. 3. 2021 - 12:03)

Ještě mne napadlo pro pochybovače. Mamča má každý týden test na virus a je negativní, my jsme si ho nechaly všichni taky udělat ve čtvrtek a jsme taky negativní.

Klára (Ne, 14. 3. 2021 - 12:03)

My se dnes taky držíme doma a teď jsme s mamčou připravily oběd,kuře na paprice a řyži a Libor je ještě v garáži a něco tam dělá. Taky jsme s Nikou měly dopoledne prudký a rychlý čůrání po kafi a já ještě jedno teď a taky hodně jsem potřebovala a asi mi ledviny pracují rychleji. Feetmane už jsem tady kdysi odpovídala na velikost nohy a mám ji pětku a prsty mám spíše do obloučku dolů a Niki má nohu stejně velkou a prsty podobý a tak asi bude mít trochu větší až bude stejně velká jako já. My máme nožky takový do obloučku, někdo má spíše do špičky na prstech. Mám ráda chodit v létě bosá a jinak dámský ponožky a nebo silonky a Libor má moje nožky rád a když jsou uťapkaný tak to neřeší, ale jak víš já si o ně pečuju a tak moc uťapkaný a ošklivý je nemívám. Docela to tady fouká a tak nevím jestli někam odpoledne vyrazíme. Na ten dotaz ve čtvrt na dvanáct můžu jen z pohledu když ještě děti nemám, ale myslím si, že kluk je jen zvědavý a pokud před ní nedělá ty nevhodný věci tak ho to opustí. Už je ve věku, kdy by si mohl hledat holku k sobě na chození ale tady ti možná odpoví starší ženy. Lucko, Báro, Sluníčko a další, taky přeju příjemné válecí nedělní poledne. Mamča je teď ty poslední dny dobrá a v úterý má konečnou ozářku a pak ještě další velký vyšetření. Tak snad to bude lepší. Niki ráno říkala, že dostala ve spánku křeč do nohy do lýtka a že ji to tam bolí a tak dostala hořčík od mamči a karitol mastičku, co tady máme a už je to prý dobrý. Já jsem to taky někdy mívala, ale teď už dost dlouho ne.

Majka (Ne, 14. 3. 2021 - 15:03)

Klárko, ty křeče do nohu, do lýtek jsou růstový a bývá to spojené s nedostatkem hořčíku v těle. Taky se to objevuje u mě nebo i Franty. Ta diskuze o nohách je zábavná. Tak když je člověk čuně, tak mu nohy smrdí a když je člověk ,který pečuje o hygienu těla, tak má i nohy upravené. A taky,z čeho by mi nohy smrděly, když teď vypadnu ven jen maximálně na chvíli a nikde nejsem v obuvi celý den.

Dotaz (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

Máte někdo zkušenost? Syn 14 let a dcera o 7 let mladší. On v poslední době ji stále vyhledává při močení a nutí ji, aby to dělala před ním. Mám to nechat být nebo být rázná? Žijeme bez otce, nechci udělat nějaký exces. Vysvětlovala jsem mu, že je to nevhodné, on mě vyslechne a stejně to udělá. Vím, že tajně masturbuje, ale před dcerou naštěstí ne. Máte někdo s tím zkušenosti? Kamarádka doporučuje ať to nechám být, že víc zákazů ještě víc ho bude motivovat a že ho to brzy stejně přejde.

Pulec (Ne, 14. 3. 2021 - 19:03)

Jj jen je nechte ono ho to přejde nebojte

Hanka (Ne, 14. 3. 2021 - 13:03)

Měla bys spíše domluvit dceři aby s ním nechodila na malou. Jeho to postupně přejde a bude si hledat uspokojení jinde.

Dotaz (Ne, 14. 3. 2021 - 13:03)

Děkuji Kláro i Hanko za rady. Já to holce říkám, ale on ji stejně často ukecá. Budu to víc hlídat a obezřetně.

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 13:03)

A byla před ním i na velké?

Sluníčko (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

A taky už jsem ještě jednou čůrala dopoledne ale venku na dvoře a ani jsem nikam nešla a vyčůrala jsem se hned vedle dveří do trávy a bylo to do větší loužičky protože jsem měla velký čaj před tím a ten pak jsem vyčůrala celý z pipinky a chtělo se mi hodně a rychle.

Sluníčko (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

Já mám taky nožku jako Klára velkou pětku a jak mám ty bambusový ponožky tak jsou taky hezký a mám taky normální ponožky ale ty bambusový jsou lepší. Někdy taky nosím i silonkový punčocháče ale nohy si ošetřuju a prsty mám normálně jako u nohy hezky vedle sebe a otočený dolů, ale Bertík říkal, že se mu moje nohy líbí a už jsem mu je obě ukázala jak je mám dole hezký.

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

Copak Bertik, to bude starej fetišista. Záchod ti ještě nepořídili?

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

Ty máš všechno stejný jako Klára,nechceš se přejmenovst na Kláru,to bys měla

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 09:03)

Takže se na chalupy a návštevy může,když jezdí Klára,Sluníčko a nekteří další,ale my to ještě vydržíme,budem používat to páté nebo čtvrté R,rozum,asi by na nás domorodci koukali divně a za to nám to nestojí,máme tam dobré vztahy a poničit si je kvůli “papalášství”,to nám za to nestojí

Jasně (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

My jsme bezmozci, který dodržujou nařízení dalších bezmozků. To mi od Kláry tak nadzvedlo, že jí vzkazuju. Až přestaneš Liborovi dělat to co chce a co mu děláš nechá tě a najde si jinou. To není láska to je vzrušení. Tak koukej udělat školu a začít pracovat ať máš za co žít.

Scarlett (Ne, 14. 3. 2021 - 09:03)

Diskuze o nohách nepřímo k piss patří. Kdo má zkušenost, ví o čem to je.

Voyeur (Ne, 14. 3. 2021 - 20:03)

Souhlasím.

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 09:03)

Všimli jste si,že Klára vůbec nereaguje na ty debaty o fikci apod,ale pokaždý odpovídá Feetmenovi na jednu a tu samou otázku pořád dokola a to jí nevadí,divné

Ale (Ne, 14. 3. 2021 - 10:03)

to by ani nešlo, nemůže fiktivní osoba reagovat na fikci, proč taky.Je to taková dohoda mezi námi a ní. A když reaguje tak jakoby v rámci příběhu. S tím není problém.

Lucka (Ne, 14. 3. 2021 - 09:03)

A proč by Klára měla reagovat na takové kraviny? Klárko, dobré ráno. Já vyspávám a jsem líná nejen v neděli. Pro milovníky čůrání , jsem už byla a po ránu mám taky větší vodotrysk z pipiny, když to držím celou noc. Takže kdybych si to měřila jako tady ta holka, asi by to bylo taky hodně plný. A pro Feetmana, noha 6,prstů 10 , ponožky, nebo silonky,přitelovi se moje nohy líbí, ano , rád se s nimi mazlí, nedělá rozdíl když jsou zpocený nebo ne. Stačí? Znám tě z vláken o nohách kde jsi taky často. Proč tedy lezeš sem? Tady je jiný téma.

Reklama

Přidat komentář