Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivoš (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Všechno jsou to jen dohady. Důležitý je příběh, že je zakořenený obsahem a kdo chce,ten vezme Kláru a spol. jako real a kdo ne tak jak je libo. Jsem dalek pátrat po autorovi jestli je skutečný, či nikoliv. Když si čtu erotické povídky nebo knihu, myslíte že je pro mne zásadní jestli je autor muž či žena? Ne, obsah.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Tím koncem jsi to vystihl! Opravdu nejde o to jestli autor je muž nebo žena, ale o ten obsah a u toho je pro mě (možná i někoho dalšího, kdo to tady čte) naopak zásadní jestli je reálný, tedy opravdu to, co se tady píše někdo prožívá nebo je vymyšlený a jde tak o fantazie.

Pozorovatel (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Jenže on to je real ,jen lehce časově posunutý.

A (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Proč pořád potřebuješ se ujišťovat, že je to pravda? Nikdo o to nestojí. Libor nebo teda Liborka sem píše z nějakého důvodu, původně starobylý jazyk už vylepšil do současnosti ale proč by to mělo být pravda? Copak ty se jmenuješ Pozorovatel?

Asi1 (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

takhle. Reál to není. ''Libor'' se vyzpovídává z těžkých osobních traumat. Jestli jsi to nepochopil, tvoje chyba. Zapni si lokátor.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Takže maturující Klára skutečně svojí pubertální sestru pozoruje při 90% "prší" a pak to vypráví na internetu?

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 08:03)

A teď si představ tu pochcanou zahradu v létě, když se posadily u záhonků u zápraží, neutírají se, protože to by musely papíry sbírat takže věčně mokrý kalhotky který musí bejt za chvíli cítit...

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 10:03)

To je slabá stránka příběhu ale zase daň za to, že se drží téma.

Ne (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

zbytek jsem já.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Všichni jsme Libor.

klíííííd (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

https://www.youtube.com/watch?v=geTGDK5r46s

Kédr (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Sleduju takhle vnučku,nádhera jak chčije.

Pozorovatel1 (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Těžko, já jsem těžkej pohádkář.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Jestli má Klára péro tak to znamená, že žádná Klára doopravdy není ?

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Klára není určitě, otázka je, jestli má péro ten kdo ji píše. Klára je podle předlohy nějaké paní a Nikola její dcera, Jestli ještě žijí autor nepsal.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Konečně někdo, kdo se jen nehádá a něco k tomu vysvětlí, děkuji! A proč to autor vůbec dělá? Dva roky bez přestávky každý den věnovat poměrně hodně času psaní na internet o nějakých lidech musí mít nějaký důvod? Navíc pro velmi malé publikum narozdíl od scénáristů a spisovatelů, kteří píši pro tisíce lidí a dostávají za to finanční ohodnocení. PS je známý názor té paní jestli o tom vůbec ví a souhlasila s tím?

Ivan .L (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Já jsem Kláru přijal jako reál a neřeším to. Jen mi je divné, kdyby to všechno nebo téměř všechno psal jeden člověk, kde by na to bral čas? a Kdy by spal? Tady jsou vklady často i přes půlnoc a ráno od čtvrté a celý den? To nemá logiku. Nemám důvod nevěřit Pozorovateli o katastru a lokaci odkud kdo píše. To by autor/ka musel mít skupinu domluvených spolupisatelů a zase proč by to dělal? Kláro beru tě jaká jsi a těším se na další osudy tvé rodiny a čůracích poutavých okamžiků.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Velmi brzy ráno sem píše hlavně sluníčko a to stylem, že se probudilo potřebou čůrat, tak šlo a jde ještě spát. Ale nepřijde vám to jako úplná blbost? Pokud někoho probudí ve spánku potřeba na záchod, tak ti šťastnější v polospanku dojdou na záchod, kde vykonaji potřebu a zase se spící vrátí do postele pokračovat ve spánku, kdo by se pro pána Jána v tu chvíli budil tím, aby o tom hned napsal na internet?

To (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

píše určitě "Libor'', nemůže spát. Kdysi takhle brzy psal Klárku.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Můj tip byl nějaký člověk, co chodí brzy ráno do práce, třeba nějaký popelář. Jinak to s tím Liborem zní logicky, ale je to tedy dost smutné. To musí být život úplně na nic. Zase je dobře, že to řeší takhle, než kdyby k takovým představám nutil nějakou skutečnou ženu s dcerou a jestli mu tohle psaní opravdu pomáhá, tak by mu ten jeho virtuální svět a přátele člověk měl asi přát. Vždycky mi bylo líto Pavkola, ovšem ten bude proti Liborovi nakonec šťastný člověk koukám.

Reklama

Přidat komentář