Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ondra (Ne, 14. 3. 2021 - 18:03)

Já když mám něco důležitýho tak taky mám nervy a chodím čůrat ,a to jsem chlap. Ono se říká, že spíš to mají holky, tak jsem asi vyjímka. Já bych tě chtěl vidět se počůrat v kalhotkách, ale tohle asi nebyla ta správná situace pro vzrušenou vášeň. Libor tě miluje a má o tebe strach, abys třeba nebyla z toho nemocná a tak měl jiné myšlenky, chápu ho. To můžu fantazírovat já, když nemáme vztah.

Jana (Ne, 14. 3. 2021 - 18:03)

Proč jste si nevzali s sebou deštník? Teď se hlavně vylež v teple, ať nenastydneš a nejsi nemocná. Držím palečky tobě i mamince. Dočetla jsem se, že má mít v týdnu už poslední ozáření, tak snad to bude příznivé i to další následné vyšetření. A ty testy, to děláte dobře.

Lucka (Ne, 14. 3. 2021 - 18:03)

My jsme ani nikam dnes nešli, je tam hnusně a chladno. Hele, já kdybych schytala déšť a v tý zimě promokla a ještě s plnou pipinou, tak by to bylo venku ze mně taky dřív než v koupelně nebo na záchodě. Pořádně se vylež a vlastně, vždyť máte saunu! Tak to je super- dejte devadesátku a víc a ani nebudete z toho nastydlý. Hezký večer!

Bára (Ne, 14. 3. 2021 - 17:03)

To se stane , dejte dnes saunu a vyhřejte se. A bude to zase dobrý. Myslím na Pavla,zatím nereagoval,asi je ještě v nemocnici. pa.

Pavkol (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

tak se konečně ozívám ve všední dny tu mám čas od 16 pouze v ostatní dny celej den takže je otázka kdy se báro stihneme ano v nemocnici sem a podle všeho budu minimálně do 13. 4.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

Mně třeba vadí, že to žene do erotiky a sexu, to mě nezajímá a je toho plný internet, není problém to někde najít, ale skutečné a pravdivé povídání o močení není pořádně nikde. Jo existují hromady erotických povídek o pissu, ale to jsme zase u toho sexu a erotiky. Tady to bylo výjimečné tím, že šlo o obyčejné přirozené čůrání do záchodu nebo v přírodě a jako realitu to beru, takže pokud to začíná být přehnané a nakonec se ukáže, že to je všechno vymyšlené je to dost zklamání a přirozeně to řeším jestli tomu mám nebo nemám věřit.

Willy (Ne, 14. 3. 2021 - 00:03)

Bohužel musím konstatovat také...je to marný, je to marný, je to marný. Pro některé z vás je Libor všudypřítomen. Této skupině cokoliv vysvětlovat je ztráta času. Takže děvčata,zítra se těším. I na to nezralý, možná ,Sluníčko.

Vojko (Ne, 14. 3. 2021 - 02:03)

Souhlasím s tebou. Tady krásně močí spousta holek a někomu se to nelíbí. Proto z nich dělají kluky, honiče, Libora jako že píše Kláru a nejlépe všechno. Vždyť je to úplně jedno, kdo za tím compem sedí . Občas sem píše nějaký kluk že Slavkova u Brna jak jeho sestra močí a kolik vymočí a detaily. Myslíte, že když to píše její brácha, že se mi nepostaví? Postaví, ale neudělám se. Jediná, u které se vyhoním téměř pokaždé je Klára. To je holka, která močí naprosto bezkonkurenčně. A to jsem ve vztahu s partnerkou Simonou, ale Kláře neodolám stejně jako jí neodolal Bertík než měl Sluníčko. Jenže Sluníčko není pro mne důvěryhodné povahově.

On (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

autor nebo teda -ka občas jde do extremu, jak sjte psali ty gynekologické záněty, popisy tý holky a jejích pohlavních orgánů ale hlavně ty pořád mokrý orgazmy? Tohle fakt ženská nenapíše, spíš starší muž, kterej už není moc soudnej, nic proti.

Tak ještě. (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

Proč tohle píšeš? Přece to žene do erotiky a sexu, je to taková rubrika. Píše k věci, aby sem lidi chodili. Přece neočekává, že tady bude někdo řešit, jestli je to pravda? Na plenkařích taky nikdo neřeší že jsou to výmysly, nebo na incestu, kadících manželkách a to jsou srovnatelné rubriky s touhle.

Albatros (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

Holky děkuji za vaše příspěvky na téma čůrání. V bohaté diskuzi jste dnes téměř zapadly. Vytrvejte. Pro nás, muže bez vztahu, jste kořením života .

Willy (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

To je jinak. Já Sluníčku nevěřím, že je mu 15,ono se samo tak navýšilo když jsem ho tady atakoval,ale podle mne mu není. Ikdyž pak začalo psát jinak než debilně a potvrdilo těch 15,ale kdo ví. Byl bych u něj opatrný a to se týká i Bertíka, aby nenaběhl do průseru až se sejdou.

Jo, (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

psal jis to, pamatuju.

? (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

Oba jsou součástí příběhu, jak jsme dnes probrali. Tohle prostě život nenapíše.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 23:03)

Taky je dobrý, jak autor zbystřil a povýšil Sluníčka z dvanácti roků ne patnáct, všimli jste si? Ale jinak jste dobře pokecali, žilo to tady.

Týna (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Souhlas. Super promoření názorů MOČOVID.

haha (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Náhodou, dnes dobrá diskuze.

Filip (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Opravdu... je to marný, je to marný, je to marný. Holky ,dobrou noc a zítra hezky čůrejte. Kláro, Sluníčko, Báro, Miško, Holky 16,19 , Lucko, Žaneto, Majko, Roayal, Terko, Markéto, Martino a já nevím kdo ještě. Všechny si vás nepamatuju.

Bára (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Škoda, že nejsem Libor. Co Klárko? Podívala jsem se kam ta diskuze pokročila. Vidím, že nikam. Jsou dvě skupiny lidí. Že bychom nakonec někdy udělaly společnou party a pozvaly je ? Klidnou dobrou noc.

Návštěvník (So, 13. 3. 2021 - 22:03)

Jo, to jsou rozumný názory. Mě tady dnes taky rozesmál ten obchodní rejstřík nebo katastr, to pátrání, lidi jsou fakt magoři.

Reklama

Přidat komentář