Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 07:09)

Důležitý upřesnění. Jen mne hlava nebere, kolik lidí je do tvého psaní aktivně zabráno a žije s příběhem. Jen ta osoba z Liberce, jak tady píše, že tě zná od školy atd. ta je tedy taky skutečná? Tam jsem měla totiž pochybnosti.

..... (Po, 21. 9. 2020 - 08:09)

Ano

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 06:09)

Ty chodíš do práce na osmou?

..... (Po, 21. 9. 2020 - 08:09)

Ne

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 00:09)

Je to šmudla

Návštěvník (Po, 21. 9. 2020 - 00:09)

Strašný jestli je pravda, že někdo na něco takového skočí.

Honza (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

LIbore, nejsi jedinej! Já jsem to dnes zažil taky. Chodím do tanečních s holkou ze školy a domů to máme kousek,ale courali jsme se a ona byla nesvá a přiznala se, že se jí nutně chce..... Mně se rozbušilo srdce vzrušením, měla krátkou červenou sukni, silonky a jen boty si přehodila na jiný. Já jsem ji začal líbat a pak byla moje ruka pod její sukní a pak jsem jí stáhnul spodní oblečení a chtěl,aby čůrala. To bylo na kraji parku už večer a nikdo nikde. Ona se posadila na bobek a trochu se chvíli bránila jako abych se nekoukal, ale už ze sebe čůrala a já musel koukat jak to teče jí z píčky. Ona to neví,ale já jsem u toho byl do kalhot hotovej ,ona to asi poznala, protože jsem ji objal a chvilku jsem nemohl nic dělat. To bylo v okamžiku, když už skoro byla vyčůraná. Já jsem se styděl přiznat, ale nakonec jsem ji to napsal SMS kou a ona odpověděla ...vím, se srdíčkem.

Igor (Ne, 20. 9. 2020 - 22:09)

Jak to děláš, mně by holka poslala někam. Mám ji, zkoušel jsem to jednou,dvakrát a ona se nevyčůrá když jsem s ní. Jednou byla už na bobku a nešlo to. Odešel jsem a hned to šlo.

Šišmiš (Ne, 20. 9. 2020 - 21:09)

Klárko těším se zítřejší čůrání u nádraží. Jsi super!

Žaneta (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Klárko příjemnou dobrou noc.

Názor (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Člověk se může upnout na cokoliv a přijmout to. Pamatujete na virtuální tamago-chi? Hlídali jsme ho,starali se o něj, krmili ho, aby nám neumřelo. Proto rozumím Kláře, je to z reálu a je každého věc, jak s tím naloží.

Ok (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Pro mně je Klárka real, protože to tak cítím . A je to velmi osobní. Jestli to je dílo nějakýho autora,tak přesně oslovil moje slabé místo. Za to mu děkuju. Velmi.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Morpheus: „Co je to realita?”

3 (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Zeitgeist...: My jsme to jediné, co znáte. Začínáte věřit iluzím, kterými vás krmíme. Začínáte si myslet, že televize je realita, a vaše vlastní životy nejsou skutečné. Děláte cokoli, co vám v té bedně řeknou. Oblékáte se jako v telce, stravujete se jako v telce, vychováváte svoje děti, jako to dělají v telce, dokonce i přemýšlíte jako telka! Toto je davové šílenství, vy maniaci! Bože můj, lidi, myslete! Vy jste ti skuteční! My jsme jen iluze!”

Aha (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Tak proto některý co tam jeli nakonec zjistili,že tam nikdo není u ty Mišky v Dačicích ,ta dvojka od Brna.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 23:09)

Já jsem byl v Mimoni na té Záhradní.Tam ji nikdo nezná.Lidi se tam zlobí, protože tam chodí mnoho takových, kteří hledají Kláru.Taká osoba s takovým příběhem tam nebydli a ani nebydlela.Všechno je to fikce.

haha (Po, 21. 9. 2020 - 00:09)

no ty woe, ty jsi fakt hledal někoho z internetu? To tě nenapadlo, že i kdyby , tak sem nenapíše svoji adresu? Nebo ty bys někam napsal svoji adresu, jméno atak?

No (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Pro mně je Klára a spol.real.

Hynek (Ne, 20. 9. 2020 - 20:09)

Proč ne? V pohodě. Já to s nimi taky žiju.

Klára 2 (Ne, 20. 9. 2020 - 18:09)

Já jsem taky čůrala venku když jsem šla odpoledne domů. Myslela jsem si, že to dojdu, ale se mi chtělo víc a víc s nikdo nešel ani nejel zaběhla jsem za kontejner a tam jsem čůrala za kontejnerem na tříděný odpad. Asi bych to moc nevydržela domů ,ale jestli jsem čůrala hodně tak jo jako když hodně potřebuju.

Reklama

Přidat komentář