Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 18:09)

Tys tu opravdu? To je královské dodržení slibu! Jen přispívej dál a můžeš napsat i víc podrobně ,jak jsi čůrala, cos měla na sobě atd. Chválím, si moc šikovná!

Dotaz (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

Já beru Kláru jako real taky, ale ptám se: co by měla teda Klára mezi nohama, pokud by nebyla reálná? Pipinu jo nebo ne?

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

Tak tahle povídková snad pipinu, jestli ještě Libor nevymyslí zápletku se změnou pohlaví :). Taky by bylo dobrý. No ale samotný Libor je snad muž ne? No a jinak Klára se většinou v reálu jmenujou ženský, co?

Hm, (Ne, 20. 9. 2020 - 17:09)

Libore, můžeš aktualizovat osoby a obsazení, ať víme,kdo je real a kdo dějové postavy? Jestli je to stejně jako jsi to upřesnil naposledy tak by drtivá většina neměla být tvoje, včetně Matláka,o kterým tady mnozí pochybují . Díky moc.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Nejsem Libor, ale je tady naopak míň lidí než vypadá to je jasný . Občas sem někdo zabloudí a pak mu to dojede, tak už nenapíše. Další si z toho dělají srandu. Reální byli honiči, ale těch taky ubylo, když zjistili, že honí nad Liborem. No a nereální jsou všichni, kdo se "setkali nebo setkávají" s hlavní hrdinkou.

Zdena (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Proč setkání = nereál ?

haha (Ne, 20. 9. 2020 - 19:09)

Protože Klára je postava erotického vlákna ne živý člověk:))))

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

Asi pipinu, když je holka ne? Přemýšlej trochu.

Robin (Ne, 20. 9. 2020 - 15:09)

Čůrala jsi někdy u jinýho kluka Klárko než je Libor? Myslím jako jsi teď velká, ne když jsi byla malá.

Klára (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Pojedeme dnes z chaloupky domů. Zatím asi půjdeme zítra do školy normálně. Tady se někdo ptal, kolikrát chodím čůrat denně a ve škole. Ve škole o velký pravidelně a pak až cestou domů , ale to už mám pipinku většinou hodně naplněnou a tak si si ulevím někde u cesty. Někdy jdu ve škole třeba i dvakrát ,ale to málokdy. Doma chodím tak čtyřikrát,pětkrát , jak kdy. Někdy venku, ale častěji na záchod. Dopoledne jsem ještě přišla k Liborovi a pelíškovali jsme se a on se chtěl moc milovat a vymiloval se do mně opravdu vášnivě a skoro hned jak se dostal do mé pipinky, ale já jsem pak ještě usnula a on taky a chrněli jsme skoro až do desáté. Prostě přepitý depresivní večer. Dnes se spíše tak trochu flákáme nebo lépe - relaxujeme. Pojedeme navečer domů a budu se připravovat do školy.

Martina (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Už je ti dobře a to je fajn. S Liborem to muselo být suprový v postýlce...... Pomilovat se, přivinout a spinkat. Moc ti to přeju Klárko.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

No bezva. Tak včera v půlnoci jsem ti naletěl i já.

Pozorovatel (Ne, 20. 9. 2020 - 17:09)

Jestli usuzuješ pouze grafologicky,tak slohová synchronycita je jev, kdy pisatel nevědomě napodobuje styl někoho, kdo jej zaujal a to nic nevypovídá. Ale možná máš jiné podklady.

Martina (Ne, 20. 9. 2020 - 17:09)

Co prosím? Jak naletěl? Mně? A v čem???

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 16:09)

???

Puluj (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Pozorujete jak vás Klára irituje a hýbe vašemi emocemi? Přesto jste napojeni a sledujete její kroky. Zajímavé. Nedokážete ji ignorovat, vyzbuzuje ve vás emoční odraz, jedno zda kladný, či negativní.

Mike (Ne, 20. 9. 2020 - 14:09)

Máš pravdu. Psal jsem to, že jsem to ze začátku četl jen jako lehký sexuální fantazijní pobavení, ale teď mně má Klára v moci a i v moči . Nikdy by mně nenapadlo,že se u toho jejího čůracího počtení pokaždé udělám a že žiju její rodinu každý den a to i citově. To je něco, co bych si před několika měsíci vůbec nedokázal představit.

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

No, nevim. Já to tady čtu kvůli popisům jejích sexuálních praktik. Je to tady zadarmo, jinde si většinou něco zaplatíš nebo zaviruješ comp .Děsí to jen lidi, kteří se toho leknou. Takže zi ať to nečtou.

Pavel1 (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Muzete mi nejdo rict,v cem je zkusena? V tom,ze jde mocit?

Návštěvník (Ne, 20. 9. 2020 - 13:09)

Jak dlouho čteš tenhle příběh? Kdybys ho četl, neptal by ses. Věděl bys o čem je řeč.

Reklama

Přidat komentář