Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 16. 6. 2020 - 16:06)

Zase někdo za mně napsal Matlákovi ano. Dojely jsme od maminky. Její stav je podobný, měla prý teplotu a tak ležela dnes,ale jinak se snaží trochu chodit,ale má to lehce omezené.Komplikace nejsou a tak věřím,že by ji mohli doktoři poslat brzy domů. Doktor nechtěl příliš být konkrétní,ale prý do konce měsíce když to bude dobrý tak ano,ale pak následná domácí léčba. Niki z toho je dnes horší a ve vlaku v byka chvíli smuná a trochu plakala,ale ono se to s mamčou srovná. Já tomu moc věřím,že to bude dobrý. Vydržely jsme od oběda nečůrat a pak jsme se vyčůraly pod viaduktem tady a obě jsme to už sotva mohly vydržet ,ale hned jsme doběhly tam a už s rychle sundanýma kalhotkama hned na bobeček a hned jsme to musely pustit. Já jsem čůrala dlouho a stále to chtělo jít a šlo to i pak mírně ale šlo mírně a Niki to měla podobný a obě jsme udělaly opravdu velký čůrání a domů bychom to asi nestihly. Teď už budeme spíše doma,paní Krejčová nám přinese večeři a musíme to všechno rozdýchat. Libor je v živém kontaktu,zítra přijedea bude s námi až do konce týdne a do práce půjde jen v pondělí pak. Mluvila jsem taky s Martinou a Miškou, Majka se ozvala včera . Všem děkujeme moc za podporu .

Pissík (Út, 16. 6. 2020 - 18:06)

Fantazie,! Dostala jsi mně s Nikou na vaše úžasně krásný čůrání. O maminku se neboj,ale mám známého,ten se taky z toho dostal ale skoro půl roku chodil na terapie. Takže ta léčba potrvá trochu déle. Ale v domácí péči.

Návštěvník (Út, 16. 6. 2020 - 12:06)

Ano když paní čůrá tak se ji otvře klitoris takže mám chut ji vylizat píču

Matlák (Út, 16. 6. 2020 - 11:06)

Klárko dáš mi čůrání?

Klára (Út, 16. 6. 2020 - 11:06)

Ano

Klára (Út, 16. 6. 2020 - 08:06)

Ivoši,tohle má Libor ode mně taky často rád. Dnes jsme spinkal dlouho a až teď jsme před chvilkou posnídaly. Ráno jsme čůraly každá sama,protože jsme to měly i s tím ostatním a tak bude zajímavý čůrání přes den. Pojedeme za maminkou a zítra tam pojede teta. Ještě musím pár věcí do školy, příští konzultační den bude zase v pondělí a to je dobře,protože v úterý jedeme s Liborem na 2 noci na Ještěd a tak se to nekříží. Snad už nám maminku brzy pustí domů.

Pissík (Po, 15. 6. 2020 - 21:06)

Klárko super. Odpoledne čůrala jedna holka u nás ve dvoře tak asi kolem šestnácti, pipinku jsem její neviděl,ale jak si dřepla hned se pod ní roztekla velká louže, ta to měla asi na poslední chvíli a pipinku plnou k prasknutí a já z toho byl hotovej. Tyhle nečekaný čůrací chvilky mně dostanou vždycky. Taky mamince brzké uzdravení a návrat domů.

Ivoš (Po, 15. 6. 2020 - 22:06)

To vidět zblízka je fajn zážitek. Jmenovala se Rozálie ,osmnáctiletá ze Slovenska a když jsme se víc seznámili mně vyhověla, když se jí chtělo, tak mi dovolila koukat zespodu na její píčku když čůrala a to z největší blízkosti. A ona uměla někdy čůrat hodně vydatně a dlouho. Pít jsem to dokázal od ní běžně ,ale nechat to proudit na obličej byla největší slast.

Klára (Po, 15. 6. 2020 - 19:06)

Dnes jsem se cestou ze školy vyčůrala pod viaduktem a nikdo nešel a tak jsem v klidu stáhla kalhotky a trochu dala sukni nahoru a čůrala jsem hned větším proudem, pipinku jsem měla hodně plnou. Asi bych to stihla domů jen tak tak,ale tady jsem zvyklá a tak jsem si ulevila a udělala větší loužičku. Niki už byla ze školy doma a celkem v pohodě a měla tady chvíli i dvě kamarádky a šla na chvíli ven. Už se pomalu budeme pelíškovat a zítra Niki nemusí a ani já do školy a tak vymyslíme nějaký společný program. Libor má práci a zase bude u otce a přijede ve středu. Zase si to chce nahrnout tak,aby mohl s náma být pak několik dní. My to tady zvládneme,sousedka je na telefonu, zítra pojedeme za maminkou asi zase hezky vláčkem, dnes jsem s ní mluvila, stav je stále uspokojivý a mění se jen mírně k lepšímu. Tak teď půjdeme do sprchy, vypustíme pipikny a budeme ještě asi chvíli blbnout než se zapelíškujeme.

Tom (Út, 16. 6. 2020 - 16:06)

Juj, bych tě chtěl viděl čůrat. Líbí se mi to moc, když holka čůrá. Pěkný čůrání.

Zdena (Po, 15. 6. 2020 - 21:06)

Ta pozdravujte zítra maminku od jedné dobré duše z Lysé! Moc vám fandím. Hezký večer.

Šišmiš (Po, 15. 6. 2020 - 21:06)

Skvělý čůráníčko! Zítra uděláte taky až půjdete od vlaku? Mamince držím palce!

Ten-pyj (Po, 15. 6. 2020 - 11:06)

Já jsem jednou svou holku když musela chcát postavil v koupelně na stoličku a obě na mne vystrčila zadek s prcinou a hned z ní chcala až se jí proudem prcina rozevřela a já musel do toho proudu strčit pusu a jak to teklo z ní mi do pusy,začal jsem to pít a pak jsem jí vevnitř celou vylízal. Vyhonila mi ho při tom a ani se nemusela snažit, jen ho chytla do ruky a okamžitě tekl a stříkal v největší síle.

Matlák (Po, 15. 6. 2020 - 17:06)

To jsem čet a mněl jsem takový pnutí,.že když jsem četl znovu,jsem měl takový pnutí,že to prasklo a taky stříkalo ven jako by mi dala holka svý čůrání.

A (Po, 15. 6. 2020 - 13:06)

ji jsi taky udělal nebo to bylo jen tvoje potěšení.

Pissík (Po, 15. 6. 2020 - 11:06)

Tohle zažít,tak stříkám ještě než by byla vychcaná.

Elli (Po, 15. 6. 2020 - 10:06)

Čůrala jsem jednou loni v létě v lese a přítele to tak vzrušilo,že mi ho tam hned strčil ještě do počůrané mokré pinďuly a za chviličku jsem byla plná znovu, ale od něj. Nečekaná krásná vzpomínka na studentský roky tehdy.

Klára (Po, 15. 6. 2020 - 06:06)

Teď jsem si to po sobě přečetla a zase chyby v textu. Po ránu jsem nesoustředěná . Místo slova děje má být Niki . Ach jo ,ještě nejsem zvyklá hned fungovat.

Pissík (Po, 15. 6. 2020 - 09:06)

V pohodě. To čůrání muselo být velký, asi ses večer napil a.

Klára (Po, 15. 6. 2020 - 06:06)

Dnes jsem potřebovala tak ráno hodně čůrat že jsem se už chrula kolem půl šestý a nešlo to vydržet a tdk jsem vstala a s přeplněnou pipinkou běžela na záchodě čůrala jsem dlouho a hodně. Nike se vzbudila taky dle později a já se už pripravujú do školy a dělám snídani. Libor bude taky vzhůru a pojede do práce a děje a nakonec půjde do školy se podívat. A tak se sejdeme po poledni a Lubor asi večer.

Reklama

Přidat komentář