Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Adina (Ne, 14. 6. 2020 - 21:06)

Potřebuju chcát a budu chcát tady v parku. Proč to píšu? Chci se podělit o ten blbě pocit,když není kam a já se za chvíli můžu pochcat. Mizím za nějaký úkryt nebo se pochčiju doopravdy . Jsem jen v sukni to půjde, ta mi skryje zadek nezvednu ji. Letím.

Zdena (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

"Natěšený"

Klára (Ne, 14. 6. 2020 - 18:06)

Maminka je stále stejně na tom,dobrá,ale ještě tam musí zůstat na nějaké vyšetření Bohužel asi nebude moci nějakou dobu řídit auto a s tím krámkem se prý to nějak udělá. Tak mám rozporuplný pocity a ne velkou náladu na psaní o čůrání. Zítra musím do školy a Niki to prý zvládne doma se sousedkou,tak uvidíme.

Pissík (Ne, 14. 6. 2020 - 20:06)

Ok zvolni. O to víc se budu těšit na tvé čůrání. Zítra pod viaduktem cestou ze školy?....

Zdena (Ne, 14. 6. 2020 - 19:06)

Jsem za maminku ráda. To víš, že s tím autem to bude asi problém, ale jestli ti bude 18 na podzim ,můžeš si udělat autoškolu. Teď toho máš hodně na starosti tak chápu,že náladu na psaní i pro neutěšený kluky moc nemáš. Tak opatruj Nikolou a hezký se vypelíškujte. Libor je doufám tam s vámi a do práce pojede odtamtud.

Klárko , (Ne, 14. 6. 2020 - 10:06)

Už jsi čůrala po kafi ? Hodně?

Klára (Ne, 14. 6. 2020 - 13:06)

Ten předchozí příspěvek nebyl ode mně. Jedeme za maminkou. Ozvu se.

Pissík (Ne, 14. 6. 2020 - 13:06)

To jsem poznal hned. Trochu hnusný vtípky. Tak držím palce.

Klára (Ne, 14. 6. 2020 - 12:06)

Ty jsi teda zvědavej. Ano čůrala, chtěly jsme s NIky do nočníku, ale nevešlo se to tam, tak jsme donesly z prádelky kýbl. Niky udělala oboje a vylily jsme to z okna. Teď přišla sousedka a moc se smála že jsme šikovné holky a pohnojily kedlubny co rostou pod oknem. Pak se nesmála a někam volala, že prý nás chce ve středu vidět nějaký její kamarád v nějaké poradně. Tak nevím. Jdu se pelíškovat s Niky, prší.

Puluj (Ne, 14. 6. 2020 - 16:06)

Jsi dost neomalený. Takhle si dělat z Kláry nedůstojnou legraci.

Klára (Ne, 14. 6. 2020 - 07:06)

Sedím na zápraží,piju kafe a pozoruji počasí. Hodně tady napršelo a i ráno tady přešla bouřka a jde druhá. Niki zalezla ,jen jsme se vyčůraly tady a vypustily plný bříška po noci.Niki to měla nahonem a už na zápraží měla kalhotky sundaný a na konci už byla na bobečku a pouštěla to dolů na trávník s vydatnou sprškou. Já byla taky plná,ale čůrala jsem tak normálně hodně ,ale v klidu. Libor ten asi sleze dolů seshora pozděi. Já dojdu neco udělat ke snídani. Vzpomínám na maminku,pojedeme za ní odpoledne a snad už to bude opravdu jen lepší.

Pissík (Ne, 14. 6. 2020 - 09:06)

Tak se při neděli válím. Tak to má být. O mamku se už neboj.

Zdena (Ne, 14. 6. 2020 - 09:06)

Pozdravuju taky tady taky máme trochu bouřka a je teplo po ránu. Dobře pořiďte u maminky.

Šišmiš (So, 13. 6. 2020 - 22:06)

Klárko hezký čůrání to muselo být. Tak zítra ať jsou jen dobré zprávy od matky.

Klára (So, 13. 6. 2020 - 17:06)

Užíváme relax a trochu pracujeme. Jde bouřka. Více napíšu zítra. Maminka stabilní,zítra za ní jedeme odtud odpoledne. Čůráme normálně, já dnes častěji než Niki,asi proto že jsem měla 2 kafe a tak mi to pipinku prohání a hned čůrám prudkou loužičku.Niki má zítra narozky,ale vůbec to nechce slavit. Chtěla si pozvat než se to stalo kamarádky domů, ale teď na to nemá náladu ale stejně pro ní dárek mám. Snad to neopláče,když ti mamča není.

Pissik (So, 13. 6. 2020 - 19:06)

Mám taky houby a zdravím vaše pipinky!

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 13:06)

Naprosto normální.

Jakub (So, 13. 6. 2020 - 13:06)

Já na čůrací věci mám svou holku,ale musím si to vyrovnávat. Potřebuju se dívat na jiný holky jak dělají malou potřebu. Nejradši v reálu a tajně je pozoruji. Je to normální? Nevím,že mi nestačí ta doma.

Rostík (So, 13. 6. 2020 - 10:06)

Mám kamarádku Janu a včera se jí chtělo v přírodě na záchod a já jsem chtěl ,aby se vyčůrala tak,že bych byl u ní.Prosil jsem tak dlouho,že nakonec čůrala a já jsem si sed před ní taky na bobek a všechno jsem pozoroval. Styděla se,nebo se smála říkala,že jsem blbej,když na ni takhle čumím,ale vyčůrala se do konce. Zážitek takový, že bych ji nejradši na místě ošukal,ale to jsem si nedovolil,stejně myslím, že by asi odmítla,ale doma jsem na to tak myslel,že jsem si musel udělat sám to co bych udělal s ní. Bojím se,že to bubu chtít po ní znovu,aby mi ukázala čůrat,a že třeba už nebude tak vstřícná. Čůrala tak nádherně,že ten živý dlouhotrvající proud z její štěrbinky v pipině mám stále před očima.

Pissík (So, 13. 6. 2020 - 12:06)

No teda! To mně by to šlo hned u ní.

Reklama

Přidat komentář