Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tomáš (Čt, 11. 6. 2020 - 21:06)

17 za měsíc.

Patricie (Pá, 12. 6. 2020 - 04:06)

To by šlo.

Tomáš (Pá, 12. 6. 2020 - 07:06)

Fakt? Moc se mi líbí, když holka čůrá a můžu se na ni dívat. Klidně začnu první. Cesta mi nedělá problém.

Zdena (Čt, 11. 6. 2020 - 13:06)

Napsala jsem chybně, má být samozřejmě ...zapršelo.

Klára (Čt, 11. 6. 2020 - 12:06)

Maminka je lepší,ale unavená. Už může trochu chodit a došly jsme s ní do společenské místnosti kousek od pokoje a zase zpátky. Ještě tady musí zůstat. Dostává stále ještě kapačky a léky a primář nám dnes sdělil, že se klinický obraz její zlepšuje a pokud nebudou komplikace tak do dvou týdnů by mohla být propuštěna domů.Nikolka to zvládá už taky lépe a je ok. Teď jsme se ale radši byly vyčůrat tady na záchodě, ale čůraly jsme z výšky ne v sedě a pojedeme na chaloupku s Liborem. Niki asi bude dobrá i cestou ,takže to snad zvládneme. Ťufík zatím čeká v autě. Tady v Liberci je trochu pod mrakem,ale parkujeme stejně ve stínu a tak tobude taky dobrý. Stejně už pojedeme.

Zdena (Čt, 11. 6. 2020 - 13:06)

Je moc fajn,že maminka je lepší a lepší. Hezké dny na chaloupce! Nepršelo a tak budete ,řeknu po vašem...houbičkovat?

Bibi (Čt, 11. 6. 2020 - 12:06)

Mám velkou radost, že se vaše maminka uzdravuje. Ale ikdyž bude doma, budete muset na ni být maximálně ohleduplné. Z toho,co píšeš by měla mít i dobrou motoriku a že chodí je super. Co řeč? Jinak holky nebojte se čůrat třeba v nemocnici na WC, protože tam je teď tlak na maximální čistotu, já bych ale taky čůrala jako vy jen z výšky do záchodu a ne kontaktně v sedě. Vy jste ale spíš zvyklé to pustit radši venku,když nejste doma,než na toaletě co jsem četla. Proč ne,jen je dobré najít si místo,abyste to mohly udělat v klidu a nikdo vás neokukoval.

Tinka (Čt, 11. 6. 2020 - 13:06)

Souhlasím, taky nejdu na cizí WC ale radši to držím nebo venku.

Návštěvník (Čt, 11. 6. 2020 - 11:06)

To video od tebe bych sy nechal líbit.

Patricie (Čt, 11. 6. 2020 - 09:06)

Vy jste mně tak nahecovali, že jsem si ranní čůrání natočila v koupelně na zemi na mobil a vyčůrala jsem se na bobku a nohama hodně od sebe a tak s mírně rozevřenou pipinkou. Prostě čůráme tou dírkou vedle hlavní díry a ta dírka na čůrání je o hodně menší,ale taky jsem udělala silný tečení a trochu jsem si i počůrala mobil,ale zůstal funkční. Pak jsem to smazala, když jsem si to prohlédla jak funguju.

Pissík (Čt, 11. 6. 2020 - 07:06)

OK, tak ať to dobře dopadne a užijte si všechno dokonale.

Klára (Čt, 11. 6. 2020 - 07:06)

Libor ještě leží, já dělám snídani a Niki mi pomáhá. Večer i ráno je lepší než včera a nejsme tolik smutný, ale na maminku se dnes moc těšíme.Vyčůraly jsme se až ráno na záchodě a sice hodně ,ale normálně na rozdíl od včerejška,kdy jsme dělaly zkoumání a blbinky. Tak se ozvu jak jsme dopadli v Liberci a na chaloupku pojedeme hned odtud a držte nám palce.

Klára (St, 10. 6. 2020 - 19:06)

Libor už je na cestě blízko a my jsme mu připravily večeři a já se na něj moc těším.Bude mít volno až do neděle a tak možná pojedeme na chaloupku od maminky po návštěvě zítra. Venku jsme s Nikou skutečně blbly a zkoumaly jak čůráme,ikdyž já vím jak to mám v pipince. Jely jsme na kolech do lesa na houby a našly jsme jen pár na smaženičku a když už se nám chtělo hodně čůrat, tak jsme šly kolem takovo většího balvanu a tak jsme si řekly,že se vyčůrá jedna na balvanu a druhá bude koukat pod ní na pipinku jak čůrá. Niki to udělala, stáhla kalhoty a kalhotky ,udělala trochu vyšší dřep a pipinku si rukou rozevřela a z její čůrací dírky to hned pustila prudkým proudem všechno ven a já jsem to pak udělala taky a ona z toho měla neskonalou prču a říkala, že když čůrám, tak mám čůrací dírku úplně tím proudem zvětšenou, ale ona jí měla taky dost rozšířenou,protože se jí chtělo hodně a šlo to tlakem rychle z ní ven. Holky ji opravdu mají schovanou v pipince a je to blbější,protože někdy máme pipinku sevřenou a když čůráme tak nám to teče všude okolo pipinky a zadečku než se udělá přímý proud ven a někdy se mi neudělá a já vyčůrám všechnou takhle komplikovaně,když je moje pipinka stažená a dírka úplně schovaná a Niki taky někdy. Maminka se mnou mluvila telefonem a to je dobře,protože je schopna už ho obsloužit a tak říkala,že má dovoleno jen pár kroků na záchod a zpět a moc se těší až přijedeme. Tak se s ní zkusíme projít třeba po chodbě nebo tak. Snad ji brzy pustí domů. Dnes se budu pelíškovat s Nikou a když brzy usne tak se půjdu přitulit k Liborovi. Už jsem schopná se i pipinkovat a chtěla bych to,protože mám radost,že maminka překonala nejtěžší věci a už to bude dobrý. Ale pak se vrátím k ségře. Ona je zatím dobrá,ale večery a rána jsou pro ni těžký.

Jenny (St, 10. 6. 2020 - 23:06)

Tohle ze mně udělalo během chvilky nekontrolovatelně postříkaného začátečníka. A to jsem u toho chcaní ani s vámi nemusel být. Bezva vystižený drive.

Pavlína (St, 10. 6. 2020 - 21:06)

Pozdrav vám i mamince ode mne a hezký večer.Jsem s vámi každý den.

Šišmiš (St, 10. 6. 2020 - 21:06)

Třešnička na dortu! Obdiv,že jste schopny v takové situaci dělat tyhle legrácky. Ale je to stále lepší než se trápit. Mamča už bude jen lepší!

Bedřich (St, 10. 6. 2020 - 20:06)

Tak tohle čůrání bych chtěl vidět zblízka taky. Obávám se, že bych se neudržel a musel bych souběžně s vámi vypustit ze sebe taky něco. Jen představa toho se mnou dělá neskutečný věci. To byste holky koukaly.

Pissík (St, 10. 6. 2020 - 20:06)

Užasný Klárko, úžasný. A taky úžasný, že se maminka stabilizuje. Tak ji pozdravuji na dálku a přeji krásný večer.

Patricie (St, 10. 6. 2020 - 19:06)

Holka opravdu čůrá z pipinky dírkou uvnitř trochu vzadu u hlavní díry,která je ještě kousek vzadu dál.

Lucka (St, 10. 6. 2020 - 15:06)

Teda kluci , vás zajímají takový opravdu píčoviny? Tohle jsme dělaly jako malý v první třídě, když jsme si hrály na doktory. To je ujetý.

Reklama

Přidat komentář