Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No (St, 10. 6. 2020 - 16:06)

Ono to jak reaguje Klára je taky ujetý.

Pissík (St, 10. 6. 2020 - 16:06)

Proto mně to motivuje. Taky se těším, ikdyž znám jak a čím holky čůrají.

P. (St, 10. 6. 2020 - 16:06)

Trefný postřeh!

Bedřich (St, 10. 6. 2020 - 15:06)

Jsem nadrženej, jestli napíšou detaily jak obě čůraly zevnitř.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 15:06)

Holky asi už někde čůraj.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 11:06)

Já jsem zvědavý taky!

Sedmnáctý (St, 10. 6. 2020 - 16:06)

Najdi si x.videos.com nebo voyeurpissing.com
Nebo peeindetail. Tam si můžeš na videích prohlédnout detailně , jak holky čůrají z píčky a odkud.

Matlák (St, 10. 6. 2020 - 16:06)

Ty, já viděl jen jednu holku,tu jak tam chcala na videu u stromů a druhou a já měl takový pnutí,že když byla třetí a ukazalá píčku jak chčije tak jsem musel taky. Tam toho je že budu mít pnutí znovu.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 17:06)

To s zase něco objevil....to budeš mít pnutí každou chvíli Matlouši.

Natalie (St, 10. 6. 2020 - 13:06)

Holky mají stejnou dírku na čůrání jako kluci. Jen ji mají uvnitř pipinky,když jim chybí pinďour. To snad ví každý malé dítě.

Klára (St, 10. 6. 2020 - 12:06)

Kluci jste jak puberťáci, ale Libor je taky zvědavej. Tak budeme s Nikou blbnout a ukážeme si venku pipinky jak čůrají zblízka. Tak se trochu odpoutá od reality,mamčou už dali na neurologii,zítra za ní jedeme. Za chvíli bude oběd, sousedka už jde vidím,jdu otevřít.

Bibi (St, 10. 6. 2020 - 10:06)

Klárko maminka to zvládá lépe a lépe a to je dobře. Myslím na vás a opravdu jděte někam ven na chvíli nebo za kamarádkami.

georg (St, 10. 6. 2020 - 09:06)

Klárko,moc rád jsem si přečetl,že mamince se daří lépe. Když se takto hned zlepšuje,dopadne to dobře. Hodně jsem na Tvoji maminku myslel.
Jsi statečná holka

Klára (St, 10. 6. 2020 - 09:06)

Já jsem ok a ségra měla ráno trochu smutek a ani nešla hned čůrat když se vzbudila,ale šla ven na zahradu k Ťufíkovi na hrobeček a povídala mu,kde je maminka a bulila. Tak jsme tam byly smutný chvíli spolu a já se tam i pak vyčůrala,protože jsem ráno potřebovala a Niki ,když mně viděla jak hodně čůrám, asi si vzpomněla, že je taky plná a pustila to hned u mně a měla taky pipinku plnou a udělala taky větší louži . Prý na to opravdu zapomněla. Nevím, ale prožívá to s maminkou někdy drsně. Večer jsme si povídali a usnula okamžitě. Paní Krejčová nám přinese oběd. Maminka mi dala instrukce ohledně peněz a platební karty,ale jak to bude s krámkem zatím nevím. To je na ní ještě složitý, ale asi ho budeme muset zavřít. Zkusím po obědě Niki vytáhnout ven. Ráno jsem jí dala kafe,tak brzy ji asi pipinka bude hlásit, že se potřebuje vyčůrat. A mně taky,ale teprv jsme ho dopily.

Pissík (St, 10. 6. 2020 - 10:06)

Jsi moc hodná. Niki to zvládne. Co kafe už chcetl ven přes pipinky?

Klára (St, 10. 6. 2020 - 10:06)

Hecovala jsem Niki,aby vydržela co nejdéle , ale pak utekla na záchod s rukou na pipince a mohla se počůrat,ale stihla to. Já taky už mám kafe venku.

Bedřich (St, 10. 6. 2020 - 11:06)

Klárko,prozkoumej sestře zblízka jak jí to čůrá z pipinky,když ji jí trochu roztáhneš tak uvidíš dovnitř odkud to jde s pak to může udělat i tobě. Jsem zvědavý,nikdy jsem to nezkoumal a zajímalo by mne,jak holka vlastně čůrá, když opravdu čůrá .

Pissík (St, 10. 6. 2020 - 08:06)

Klárko a Niki ,přeju dobré ráno

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 08:06)

Hele, ty mají velký spaní, když jsou doma samy, nebo velký chcaní a nemůžou to dovychcat nebo je tam nějaký problém. Klárka píše ráno pokaždý, ale zase to není povinnost.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 00:06)

Myslím že ty Klárky se ve psaní vystřídali ale tři.Ostatni postavy na tom budou podobně

Reklama

Přidat komentář