Reklama

Lidé na vozíku a sex.

Katka (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Jj, četla jsem to tam. Letos to už nestihnem, ty termíny jsou už moc za dveřma a taky na letošek už toho máme naplánovanýho děsně moc. A ty finance (teda kdyby se jelo na lyžák) by nám pak chyběly jinde. Tak snad příští zimu. Teď máme oba dva příjmy a stejně to nestačí na všechno, co bysme chtěli. Ale to asi nikdy:-)

Katka (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Možný je skoro všechno, tady se to nakonec kus zpátky můžeš dočíst, ale bez vyzkoušení nikdy nepříde na to, co je možný konkrétně u něj. Mluvte o tom, poskytuj mu plnou podporu a uvidíš, že se k tomu dostanete.

vova (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

přihlásit do paraplete a vyrazit na lyžařský, pojedete spolu bude to fajn uvidíš, peníze jsou mrchy no.

to Laurinka: zkus prolítnout několik příspěvků zpět a tam je toho hodně napsáno, oni jsem choděj ještě psychicky narušený, tak se přes to musíš do zadu prokousat, nebo nahoru do adresy místo 4640 dej 4390 a tam by to mohlo začít ;o)

Laurinka (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Mám takú otázočku, a bola by som Vám velmi vdačná keby ste mi mohli odpovedať, mám priatela, lenže priatel mal úraz a teraz je na invalidnom vozíku, sme spolu a radi by sme žili aj sexuálnym životom, ale pratel sa bojí, že by nemohol mat orgazmus...chcela by so, vedieť, že či je možné aby ho mal...dakujem za odpoved

Laurinka (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Mám takú otázočku, a bola by som Vám velmi vdačná keby ste mi mohli odpovedať, mám priatela, lenže priatel mal úraz a teraz je na invalidnom vozíku, sme spolu a radi by sme žili aj sexuálnym životom, ale pratel sa bojí, že by nemohol mat orgazmus...chcela by so, vedieť, že či je možné aby ho mal...dakujem za odpoved

Laurinka (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Mám takú otázočku, a bola by som Vám velmi vdačná keby ste mi mohli odpovedať, mám priatela, lenže priatel mal úraz a teraz je na invalidnom vozíku, sme spolu a radi by sme žili aj sexuálnym životom, ale pratel sa bojí, že by nemohol mat orgazmus...chcela by so, vedieť, že či je možné aby ho mal...dakujem za odpoved

Katka (St, 14. 1. 2009 - 22:01)

Taky si to už vyzkoušel, u kámoše a byl z toho nadšenej. O tom příspěvku víme, ale stejně i tak furt zbejvá něco doplatit. Tak teď šetříme, aby na ni bylo. A to lyžování by ho právě taky lákalo. Dřív se mu právě dost věnoval. No ale nejde všechno najednou, musíme postupně. Ty prašule to dost brzděj.:-)

vova (St, 14. 1. 2009 - 21:01)

ne, mám to poranění vysoko a nemám sílu v rukách a blbý držení těla, ale když jsem byl na tom potapěčským kurzu tak tam přijel Honza Kašparu s dvěma čtyřkolama tak to tam parouši zkoušeli, já se raději jen díval :o) vím o lidech co je maj a nemůžou si to vynachválit, přispívá na to sociálka

Katka (St, 14. 1. 2009 - 21:01)

vova: Jo a na ty stránky jsem koukla, fakt dobrý. Už to, jak je to tam psaný mi přijde vlídný.

Katka (St, 14. 1. 2009 - 21:01)

vova: No, tak ňák. Taky se nestýkáme s nikym, kdo by byl na vozejku. Možná je to škoda, třeba by výměna zkušeností byla přínosná. Aspoň tady to tak funguje, tak proč ne i normálně.

Zkoušeli jste někdo lyžovat nebo čtyřkolku? No jo, jsem zvědavá, já vim, ale co nadělám, jsem už taková:-)

Liba (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Lálo!Kde tě vítr odvál?Musíš více papat..No...

Liba (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Hledá se Vjačeslav!Ozvi se!..

Liba (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Tom a Jerry zas,přišli mezi vás,křičí jeden na druhého,"ty jsi pako"...

Liba (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Jo,ty hrubky jsou oběma podobné..Že by schýza??

Návštěvník (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Známí/ý. Hahaha. To Čersvej si píše sám se sebou jako Vova. Aby měl ten pocit samopasovaného mistra. Hehehe

Liba (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Pane,pojďte si hrát.Na mašinku..Ale jděte!To už nefrčí,jděte do Kolína pěšky..

Liba (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Známý...ať mi nikdo neříká,že známý chodí po světě s měkkým..To ti známí chodí po světě s měkkými..Ale známý..ten chodí po světě s tvrdým..A co Fetisov a Lála?Už se našli?

vova (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

spíš né než jo občas když jedu do práglu tak se stavím u známího, jinak ne. Mrkni na www.paraple.cz

Katka (St, 14. 1. 2009 - 20:01)

Ty bláho, tak to jsem fakt netušila. Jako že je to tam dobrý, to jsem slyšela, ale že je to až takhle dobrý... Ale taky je možný, že jsem neinformovaná jen já:-)

Hele, kluci, stýkáte se i s jinejma vozejčkářema? Jako myslim, jestli máte takový kámoše.

Liba (St, 14. 1. 2009 - 19:01)

Zpátky ni krok!

Reklama

Přidat komentář