Reklama

Lidé na vozíku a sex.

kára (Út, 5. 12. 2006 - 23:12)

klidně si pokecám s kýmkoliv o čemkoliv hlavně když to pomuže

kára (Út, 5. 12. 2006 - 23:12)

nepsal jsem to aby jsem byl borec jen že i na vozíku to jde!!

xxx (Út, 5. 12. 2006 - 21:12)

Káro! Ty tu káru proste ridis :) Tak at to jde lip a lip....

david (Út, 5. 12. 2006 - 00:12)

7 to je kategorie world class!!!

kára (Po, 4. 12. 2006 - 22:12)

Ahoj..je to tady zajímavé téma a jsem rád, že aspoň někde se takhle mluví.Jsem na vozíku už šest let a je pravda, že sex je jiný než když je člověk v pohodě.Jsou věci, které nejdou dělat, ale zase na druhou stranu jsem se naučil věci, které jsou super a hlavně je ocení moje partnerka .-)a 7 orgasmů partnerky není snad špatné :-)

vozíčkář (Pá, 29. 9. 2006 - 21:09)

promiňte, překlep. No teda ale řádný.

vozíčkář (Pá, 29. 9. 2006 - 21:09)

Spermie se v těle tvoří dále, ale ruční cestou ven nejdou. Jako když jdete na zkoužku plodnosti. Kromě klasického způsobu v kabince máte možnost pomocí jakéhosi eloktroinpulsu. Osobně mám i zkušenost před úrazem s jednou sestřičkou, sáhla mi na jakísi bod a bylo to venku.

Iva (Pá, 29. 9. 2006 - 15:09)

Jan Potměšil, který je od pasu dolů ochrnutý teď bude mít potomka a všude prohlašuje, že odmítl umělé oplodnění. Je mně to naprosto nejasné,asi teď budu vypadat jako primitiv, ale jak je to možné, když "to" neovládá?Podle mě k výronu nemůže dojít.

vozíčkář (Čt, 28. 9. 2006 - 22:09)

Jejda, jejda. Copak myslíte, že milování je o tom, že ho tam strčíte? Kdybych před úrazem věděl, co všechno se dá v sexu dělat a jak se to má prožívat a jaké nádherné pocity u toho jsou.

monika (Čt, 24. 8. 2006 - 19:08)

tak tak, plno jich má mimi ze "zkumavky". Odběr semene je v tomto případě rutinní záležitost.

Ondro (Čt, 24. 8. 2006 - 14:08)

to Müsli: Doležité je si uvedomiť, že sa nemilujú v tom količkovom kresle ale obvykle v posteli, tak ako iní, nepostihnutí. A tam sa dá vlastne takmer všetko.
Tá nervová sieť v tele je tak široká, že ak aj jej časť nepokryje nohy, ďalšiu časť tela pokryť može. A okrem toho, existujú i iné sposoby oplodnenia.

Luca (Čt, 24. 8. 2006 - 14:08)

Někdy mají ochrnuté nervy u výše a tudíž jim správně nefunguje to co má... Takže ne každý vozíčkář může mít dítě.

Vlastik (Čt, 24. 8. 2006 - 11:08)

Znám, ne osobně.Nebylo mně jasné, jak mohou mít přirozenou cestou dítě, když je ten pán ochrnutý od pasu dolů.Jen jsem se nad tím pozastavil.

Hanka (Čt, 24. 8. 2006 - 09:08)

Určitě sexuálním životem žijí, protože existují lidé upoutaní na vozík, kteří žijí se zdravým partnerem nebo i s podobně postiženým, a přitom mají děti. Jen je to pro ně všechno mnohem obtížnější, a tím nemyslím jen ten sex. Snad nejsem moc drzá, ale zajímalo by mě, proč se na to ptáš, Vlastiku, patříš sám mezi takto tělesně postižené nebo někoho takového znáš?

Müsli (Čt, 24. 8. 2006 - 06:08)

Partnerka si sedne na něj?

Uška (St, 23. 8. 2006 - 23:08)

Já myslím, že mohou...třeba pan Potměšil má zdravou partnerku a pochybuji, že sexuálně nežijí...jen si to nedokážu představit v praxi :o(

Vlastik (Út, 22. 8. 2006 - 17:08)

Mohou žít i lidé upoutaní na vozík sexuálním životem? Jak to řeší?

Reklama

Přidat komentář